Eva Natura Len, Odżywka do włosów farbowanych

Eva Natura Len, Odżywka do włosów farbowanych

Zawiera biokomplex lniany i proteiny z kiełków pszenicy, które wygładzają włókna włosów, poprawiają ich elastyczność i zmniejszają łamliwość końcówek. Wzbogacona ich elastyczność i zmniejszają łamliwość końcówek. Wzbogacona D-pantenolem przywraca włosom i skórze utraconą wilgoć.

Odpowiednia do każdego rodzaju włosów, z wyjątkiem włosów silnie przetłuszczających się. Szczególnie polecana do włosów zniszczonych przez farbowanie, rozjaśnianie i trwałą ondulację. Włosy po użyciu odżywki nie elektryzują się, doskonale się rozczesują, zarówno na mokro jak i na sucho, dobrze się układają, odzyskują zdrowy wygląd i jedwabisty połysk.

Średnia

Ta odżywka niczym się nie wyróżnia spoza innych. Ma miły zapach, ułatwia rozczesywanie włosów i jest tania. Na tym jej zalety się kończą. Wadą, którą ją dyskfalifikuje w moich oczach jest to, że obciąża moje włosy.

Używam tego produktu od: od miesiąca

super

mama go dostała kiedyś razem z szamponem.szampon stoii do tej pory a po odżywce już ani śladu. jest poprostu cudowna. po zmyciu jej z włosów są milusie w dodtyku że chciało mi się cały czas stać pod prysznicem i nakładać ją i zmywać na nowo. zapach uroczy... wszystko na plus. nie pamitęam kiedy przed tą odżywką tak szybko rozczesywałam bez problemu włoski

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

wlosy pod specjalnym...

nadzorem. takie sa moje odczucia. po prostu kazdy wlos jest chroniony taka cieniutka warstewka, nie wiem czego... kazdy jest taki sliski i pancerny, ze szczotka ani cieplo suszarki nie moze mu zrobic zadnej krzywdy. bardzo mi sie ten efekt podoba. co moglo by byc lepiej? rozczesywanie. jest za malo ulatwione - przynajmniej dal moich dlugich wlosow.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

zawiodłam się

Nic złego mi sie we włosy nie stało, ale tez nic dobrego. Odżywka jest zbyt rzadka, jednorazowo trzeba nałożyć na włosy sporą ilość, a tubka ma pojemność 100 ml i kosztuje ok. 10 zł, więc kosztuje dość drogo jak na taki niewydajny produkt. Odżywka zmiękcza włosy, to na jej plus.