Wella, Wellaflex, Volume & Repair, Ultra Strong Hairspray (Lakier do włosów `Objętość i odnowa`)

Spray do stylizacji, poza bardzo mocnym utrwaleniem (poziom 5), nadaje fryzurze objętość od nasady po same końce. Bez efektu ciężkich i sklejonych włosów. Dzięki formule wzbogaconej o kombinację polimerów oraz panthenolu, lakier zmiękcza, wygładza i odbudowuje zniszczone pasma, tworząc na nich ochronny film.
- lakier równomiernie rozprowadza się na włosach i wnika w głąb fryzury, co sprawia, że znacznie lepiej zachowuje ona swoją elastyczną i naturalną formę, jednocześnie pozostając utrwaloną do 24 godzin;
- włosy szybciej schną i nie sklejają się oraz nie zostają nadmiernie obciążone, co pomaga zachować naturalny wygląd fryzury i miękkość włosów, a w razie potrzeby z łatwością je rozczesać.

lakiery do włosów
utrwalające, nadające objętość
w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne

Całkiem ok

Lakier do włosów kupuje od czasu do czasu aby był w domu, że względu że czasem trzeba fryzurę utrwalić.

Lakier charakteryzuje się przyjemnym zapachem - nie jest to typowy duszący. Atomizer jest wygodny, ponieważ dobrze pryska, nie zacina się.

Lakier dobrze utrwala fryzurę , jeśli chodzi o objętości to raczej nie będę się wypowiadać zazwyczaj utrwalam tylko fale zakręcone na włosach, więc nie mnie oceniać.

Lakier nie skleja włosów, łatwo się wyczesuje oraz zmywa. Nie tworzy kasku na głowie.

Produkt wydajny.

Używam od lat

Używam tego lakieru, niezmiennie od lat. Najlepszy jaki może być. Dobrze utrwala fryzurę, jednocześnie nie sklejając i nie obciążając włosów. Fryzura wygląda świeżo i naturalnie. Bardzo wydajny, starcza mi na ok 5-6 miesięcy, używam dziennie rano. Pięknie pachnie, zapach nie jest duszacy.

Idealnie dodaje objętości, kocham go do loków

Lakiery do włosów używam praktycznie każdego dnia. Ten lakier lubię zwłaszcza używać do loków. Gdy rano nakręcę włosy lokówką, spryskam lakierem i wzruszę palcami to do wieczora mam bujną czuprynę loków. Lakier przyjemnie pachnie, nie dusi. Włosy nie puszą się, ładnie błyszczą. Lakier jest bardzo wydajny. Cena również nie jest wygórowana. Polecam,

Utrwala bez sklejania włosów, a podczas rozpylania lakieru, czuć ładny zapach :-)

Lakieru do włosów używam, by utrwalić fryzurę na cały dzień, dosłownie rozpylam mgiełkę i mam pewność, że włosy nie roztrzepią mi się za szybko. :-) Zazwyczaj w mojej łazience stoi fioletowo-czarny Taft. Tym razem kupiłam na próbę Wellaflex Volume&Repair.

Lakier jest w ładnej, złotej butelce, psika odpowiednią ilość produktu, psikacz nie zacina się, działa bez zarzutu. Lakier ma bardzo ładny zapach, aż przyjemnie się go używa.

Ma być ultra mocny, ale na szczęscie aż taki nie jest. :-) Bardzo dobrze utrwala włosy, ale ich nie skleja. Nie zauważyłam, by przesuszał drastycznie. Nie ma problemów z późniejszym rozczesaniem włosów po użyciu tego lakieru. Jeśli chodzi o dodawanie objętości i odnowę, myślę, że jest to tylko chwyt marketingowy. :-)

W miarę mocny

Lakier spełnia swoje zadanie i trzyma włosy w ryzach. Przy moich ciężkich włosach utrzymuje nawet przez kilka godzin skręty. Włosy po jego użyciu nadal są miłe i miękkie w dotyku. Nie zauważyłam powiększenia objętości, jednak mimo to warto wypróbować ten lakier, gdyż łatwo się z nim współpracuje i nie obciąża włosów.

bardzo dobry

To jeden z tych lepszych lakierów jakie miałam ,mam cienkie włosy i bardzo zależy mi aby lakier nadał im objętości nie sklejał ich i nie obciążał .Używając Welli mam wrażenie że spełnia każdy z tych punktów .Ładnie pachnie opakowanie bardzo wygodne lakier naprawdę nie skleja fryzura jest bardzo dobrze utrwalona ale nie ma efektu kasku na głowie ,dodatkowy plus to to że bardzo długo trzyma się na włosach i nawet wiatr nie jest w stanie tego zniszczyć .

Troszkę słabszy od reszty

Wella to wciąż moja ulubiona firma, jeśli chodzi o stylizację włosów.
Na tę wersję zdecydowałam się, jako iż była to nowość w mojej ulubionej drogerii. Po użyciu całego opakowania, muszę stwierdzić, że wypadł on gorzej od tych, które stosowałam wcześniej.

Opakowanie typowe dla lakierów, proste, wygodnie lezące w dłoni. Łatwo aplikuje produkt.
Zapach jest naprawdę przyjemny, lekko słodkawy. Ładnie osiada na włosach i utrzymuje się jeszcze przez wiele godzin.
Konsystencja jest bardziej "mokra" i lepiąca, niż przy innych wersjach. Niestety, muszę stwierdzić, ze lakier nieestetycznie pozlepiał włosy, z czym do tej pory nie miałam problemu. Odejmuję mu za to gwiazdkę.
Utrwalenie jest jednak na plus, włosy cały dzień są ujarzmione i utrwalone, bez względu na warunki atmosferyczne. Lakier nie wpływa na kondycję włosa, nie wysusza.

fajny

Lakier jest bardzo wydajny i dobrze radzi sobie z utrwaleniem włosów. Ja przeważnie używam tego typu produktów do wygładzenia jakichś niesfornych włosków głównie z grzywki. Opakowanie jest poręczne, ładne i nie ma problemu z wydobyciem produktu. Kosmetyk nie skleja włosów, nie sprawia, że są sztywne i da się go bez problemu wyczesać. Jestem z niego zadowolona i przypuszczam, że kupiłabym go ponownie.

Wellaflex

Lakier dobrze utrwala moje loki, nie sklejajac ich. Lakier rownież nie obciąż moich włosów. Utrwalenie trzyma sie caly dzien. To jest to czego szukałam :) na pewno kupię ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lakier Wellaflex "Objętość i Odnowa"

Lakier jest godny polecenia, nie skleja i obciąża włosów, faktycznie robi wrażenie niesamowitej objętości. Spełnił moje oczekiwania w w 100%, na pewno lakier ten będzie mi towarzyszył :))

pozytyw

Jest to jeden z niewielu lakierów z którymi polubiły się moje cienkie włosy. Lakier dobrze utrwala fryzurę, co ważne, nie skleja przy tym włosów. Uniesione u nasady ze zwiększona objętością.

Włosy po tym lakierze ładnie się błyszczą, nie zauważyłam też by powodował wysuszenie włosów.

Zapach: Ok,

Lakier i moje fryzury

Lakier z lini wellaflex utrwala moje piękne fryzury nie pozostawia białych śladów . Rozczesuje się też bez problemu. A do tego ma piękny zapach. Jest wydajny . Ma ptljowy strumień lakieru rozprowadza się super po całych włosach . Naprawdę gorąco co polecam .