Action, Nawilżający krem do twarzy na dzień

Action, Nawilżający krem do twarzy na dzień

Krem intensywnie nawilżający od codziennej pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Zawiera obecne w mleku enzymy i oligopeptydy. Działa na skórę odżywczo i kojąco, zapewniając jej właściwy poziom nawilżenia. Krem delikatnie pielęgnuje, a także uelastycznia skórę twarzy i szyi, sprawiając, że staje się ona gładka i miękka jak aksamit.

miłe zaskoczenie :)

Jest on bardzo tani, a mimo to o wiele lepszy niż mnóstwo drogich kremów. Przede wszystkim nawilża skórę, likwiduje uczucie napięcia, szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu, wygładza i jest bardzo wydajny. Ma dość lekką konsystencję. Szkoda, że już nie mogę go nigdzie dostać :(

Czas używania produktu: 6 miesięcy

zachęcam

Przystopię do osobistych wynurzeń:) Jestem w trakcie zużywania kolejnego opakowania. Wciąż zadowolona. Krem ładnie pachnie, szybko się wchłania, skóra robi się delikatna , nawilżona. Mam wrazenie , ze konsystencja , szybkościa wchalaniania się delikatnością krem jest bardzo zbliżony do nivea soft. Ja smaruję hurtowo twarz szyje, dekolt, ręce, lokcie.
Za smieszna cene dostajemy duże pudło całkiem przyzwoitego kremu. Napawdę nie jest to mega paka , z jakimś "familijnym " kremem , który okazuje się cięzką , cuchnącą mazią. Jest dostępny w tesco za niecale 4 zl

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ok 3