Wella, Wellaflex, Volume & Repair, Ultra Strong Mousse (Pianka do włosów `Objętość i odnowa`)

Dzięki superdelikatnej konsystencji, która podczas aplikacji zamienia się w puszysty, ultralekki mus, pianka dodaje włosom wymarzonej objętości. Tworzy na nich niezauważalny film, który nie tylko unosi pasma, ale także sprawia, że są lśniące i gładkie. Bez uczucia lepkości i posklejanych włosów! Formuła wzbogacona o kombinację cennych polimerów oraz panthenolu odbudowuje i pięknie wygładza pasma przywracając im zdrowy wygląd oraz blask.

pianki do włosów
utrwalające, nadające objętość
pianka
Utrwalenie
bardzo mocne

bardzo lubie

jedna z moich ulubionych pianek, wlosy nie sa suche ani sztywne, pozostaja elastyczne i gladkie, nadal lsnia i pieknie sie ukladaja, probowala innych ale ta jest caly czas moj nr jeden, latwa aplikacja.

Jest ok.

Mocna pianka do stylizacji włosów.
Idealna do stosowania i na sucho i na mokro.
Pozostawia lekką skorupkę, którą bardzo łatwo można wyczesać nie niszcząc przy tym utrwalenia.

Bardzo dobrze sobie radzi

Pianka do moich włosów (niesfornych, kręconych i ciężkich do rozczesania)- musi być lekka, ale dobrze definiująca skręt włosów, łatwa do "wygniatania", ale też i trwała. No i przede wszystkim nadająca objętość. To wszystko odnalazłam w produkcie Wellaflex. Co prawda mam swoje sposoby na ugniatanie (obowiązkowo na lekko wilgotne włosy i z dodatkiem serum / olejku), ale mimo specjalnie wypracowanych metod uzyskiwania i utrwalania skrętu - pianka radzi sobie naprawdę dobrze.

Bardzo często do niej wracam

Piankę po raz pierwszy użyłam wiosną 2018 roku i pomimo tego, że na rynku jest coraz więcej dostępnych kosmetyków do stylizacji, to regularnie do niej wracam. Od właśnie tej pianki, słowo "pianka" przestało mi się kojarzyć z kiczowatymi, posklejanymi fryzurami.

Opakowanie i aplikator jest typowo piankowy. Ma dobre zamknięcie, które się nie zsuwa- często ze mną podróżowała i nigdy nie miałam nieprzyjemnych sytuacji spowodowanych przypadkową aplikacją. Pojemność i cena nie zmienia się praktycznie od lat, co jest ogromnym plusem. Skład jak na piankę ma dobry i co najważniejsze, nie zawiera wysuszających alkoholi.

Używam jej do podkreślania i utrwalenia naturalnego skrętu włosów 3A. Najlepiej mi się sprawdza nałożona poprzez wgniatanie na odciśnięte z wody włosy, na które mam już nałożoną odżywkę bez spłukiwania. Ilość pianki zależy od efektu jaki chcę uzyskać i od pogody za oknem. W przypadku silnego wiatru potrzebuję mocniejszego utrwalenia i nakładam jej więcej, bez obawy o nieestetyczne sztywne pasma ze względu na elastyczność pianki. Następnie suszę włosy przy użyciu suszarki z dyfuzorem i ugniatam dłońmi wysuszone już loki, żeby nadać miękkości tym pasmom, które są nieco sztywne i odbić włosy od nasady. I właśnie to mam na myśli, mówiąc o elastyczności pianki. Podczas odgniatania znika sztywność, ale loki dalej są bardzo dobrze utrwalone i pięknie się błyszczą. Jest to chyba jedyny produkt do stylizacji, po użyciu którego następnego dnia rano wstaję i wiem, że włosy dalej dobrze wyglądają. Podczas używania nie mam dużej ilości splątanych włosów, co niestety pianki lubią robić.

Lubię testować nowości, ale zawsze mam ją w domu i używam jej kiedy moje włosy muszą wyglądać dobrze tu i teraz, natychmiast. Nieznacznie wydłuża czas suszenia i jest nieporównywalnie krótszy w porównaniu do stylizacji przy pomocy żelu czy kremu.

Zdecydowanie polecam wszystkim kręconowłosym.

Jedna z lepszych pianek do włosów jakie miałam okazje wypróbować. Produkt ma ładne, wygodne opakowanie. Formuła pianki jest gęsta, świetnie utrwala pasma włosów oraz naprawdę dodaje objętości. Produkt jest bardzo wydajny i relatywnie tani.

Utrwalająca pianka na piątkę

Z produktami do stylizacji włosów marki Wellaflex miałam już do czynienia kilkukrotnie i za każdym razem, nasza współpraca układała się wybornie.
Pianka jest bajecznie prosta w użyciu, a gwarantuje nam świetnie ułożone włosy przy minimalnym wkładzie pracy. Nie musisz być stylista fryzur, żeby raz dwa nadać swojej fryzurze objętości i zapewnić sobie szałowy wygląd.

Konsystencja kosmetyku ma formę gęstej i zbitej pianki, której już niewielka ilość w przypadku moich cienkich kosmyków jest w stanie utrwalić włosy. Zapach jest bardzo delikatny a zarazem przyjemny, co jest istotne, gdyż pozostaje wyczuwalny jeszcze przez długi czas.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Polecam dobry produkt za dobrą cene

Pianka nadaje objętości,nie skleja włosów, włosy po niej są lekkie ,miękkie bardzo dobrze modeluje się dzięki niej na włosy na szczotkę, kosztuje ok 15 zł

Super pianka

Idealna pianka do moich kręconych włosów. Dobrze podkreśla loki, nie skleja ich. Konsystencja mousse jest super. Dobrze sie rozprowadza, przyjemnie pachnie. Jestem na TAK! :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Wellaflex Pianka "Objętość i Odnowa"

Wcześniej stosowałam piankę do włosów, ale pianka Wellaflex "Objętość i Odnowa" jest naprawdę świetna. Z natury mam kręcone włosy i do tej pory pianki pozostawiały sztywne kosmyki... w tym przypadku jest inaczej :) Pianka super rozprowadza się na wilgotnych włosach, utrwala skręt i co najważniejsze pozbyłam się efektu "puszenia" włosów, co jest niewiarygodne.
Poza tym ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach.

Ultra Strong Mousse

Wiedziałam, że będzie dobra, ale nie spodziewałam się, że aż tak.

Mam włosy półdługie, ścięte na boba i przy takiej fryzurze pianka to rzecz nieodzowna. Używałam wielu, z zadowoleniem z efektów na włosach różnie bywało, a w przypadku tej pianki jest świetnie.
Włosy mam wyraźnie uniesione, ale nie napuszone, stają się bardziej obfite, wizualnie bardziej gęste, ale co najważniejsze, świetnie się układają pod palcami, a ja tak właśnie, palcami, czeszę je w ciągu całego dnia.
Muszę jeszcze napisać koniecznie, bo to też wielki atut tej pianki, że nie powoduje ona ani przeciążenia, ani przetłuszczenia, moich włosów też nie przesusza, włosy zachowują świeżość

Wlosy ciekie rzetluszczajace sie

Bardzo jestem zadowolona z panstwa produktu niewielka ilosc wystarcza na dlugi okres czasu moje przylizane wlosy od nasady wkoncu sa odbite od nasady a jednoczesnie nie sa przetłuszczone . Wasz produkt jest idealny do takich wlosow jak moje

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Pianka a moje suche wlosy

Wreszcie znalazlam produkt na moje suche
Farbowane wlosy . Po umyciu nakladam na wilgotne wlosy pianke wellaflex , modeluje i mam super fryzure. Nie dość ze ładnie pachnie to unosi moje włosy . Mogę kręcić włosy i uzyskuje super efekt :-)