L'Oreal Paris, Hydrafresh (Żel do mycia twarzy)

L'Oreal Paris, Hydrafresh (Żel do mycia twarzy)

Używam żelu do mycia twarzy Hydrafresh Loreal, kosztuje około 20 złotych ale wystarcza na dość długo. Ja wybrałam taki do cery normalnej i mieszanej. Ten żel ma właściwości nawilżające i okazał się naprawdę dobry dla mojej cery mieszanej. Inne żele do tego rodzaju cery (albo dla cery tłustej) okropnie ściągają skórę. Hydrafresh z tego co wyczytałam w składzie zawiera też magnez, wapń i witaminy C, E i B5.

Cena: ok. 20-25 zł / 150 ml

Raczej nie

Oceniam wersje dla cery mieszanej.
Plusy to fajna konsystencja galaretki i przyjemny swiezy zapach. Minusy to slabe oczyszczanie i wysuszanie cery.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Oj NIE!

Zdecydowanie jeden z najgorszych preparatow do mycia twarzy, ktore uzywalam; oceniam wersje do cery normalnej i mieszanej.
Zaczne od plusow moze na poczatek. Przede wszsytkim fajna konsystencja-taka galaretka, wygodne opakowanie, wydajny, nie rozlewa sie i tworzy ladna piane, ciekawy zapach. Za to dalam wlasnie te 2*.
Minusy: wysusza, na poczatku nie, ale po zuzyciu calego opakowania cere mialam bardzo sciagnieta, wysuszona, a ja liczylam na jakies dzialanie magicznych mineralow i mialam nadzieje na chociaz delikatne nawilzenie. Zel nie oczyszcza dokladnie cery, moglby takze choc delikatnie matowic, w koncu jest do mieszanej... wobec takich minusow, nie moge dac wiecej niz 2*.

ilość zużytych opakowań: 1, na pewno ostatnie

nie podoba mi się

Nie podobał mi sie ponieważ:
:( słabo czyścił twarz
:( słabo się zmywał (mazał się mi po skórze)
a poza tym ma 2 plusy:
:) ładnie pachnie
:) jest wydajny

depilacja zalety

Oceniam na 4.00

Wersja dla cery normalnej i mieszanej nie wysusza ani nie ściąga mojej skóry (cera mieszana), a tego najbardziej się obawiałam. Pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Ma żelową (nie płynną) konsystencję i miły, ale niezbyt intensywny zapach. Do tej pory nie spotkałam lepszego żelu do mycia twarzy dla cery mieszanej.

Oceniam na 3.00

Żel jak żel. Nic specjalnego,właśnie mi się kończy(wersja zielona) i nie kupię następnego. Trudno się spłukuje.

Oceniam na 1.00

Zle sie pieni, powstaja jakby banki mydalne, po dostaniu sie do nosa piecze i mozna sobie wydmuchiwac banki ;) Poza tym po dostaniu sie do oczu okronie boli i trzeba natychimastowo przemyc oko. Nie polecam.

Oceniam na 2.00

Nie przepadam za nim. Ma konsystencję galarety i pieni się tak dziwacznie, że przy wydechu nosem robią się bańki mydlane. Podrażnia wrażliwe oczy. Nie wysusza skóry.To największy plus.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry produkt (przyn. wersja do cery suchej). Stosowałam też do zmywania makijażu. Nie wysusza skóry, b.ładny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny.

różowy - bardzo dobry

Używałam wersji do cery suchej (choć mam mieszaną), bo bałam się wysuszenia - niektórzy producenci uważają, że cera mieszana potrzebuje li tylko matowania, wysuszania itd.<BR>Spisywał się świetnie, miał miły zapach, był bardzo delikatny. Muszę jednak zaznaczyć, że używałam go po uprzednim zmyciu makijażu, a nie zamiast. Wersję różową spokojnie polecam.