Nivea, Nivea Hair Care, Brilliant Blonde, Pianka do włosów z filtrem UV 'Olśniewający blond'

Pianka do włosów Olśniewający Blond długotrwale zwiększa objętość włosów oraz pozostawia je miękkie w dotyku. Innowacyjna formuła z filtrem UV, ekstraktem ze słonecznika i wyciągiem z ziaren pszenicy chroni i przedłuża świetlisty blask włosów blond a witamina B3 pielęgnuje je i chroni przed wysuszeniem. Przeznaczona do włosów blond farbowanych, naturalnych i z pasemkami.

Najlepsza pianka do wlosów

Jeszcze mam tą piankę, nie wiedziałam, że już jest nie do kupienia, a szkoda, bo to doskonały kosmetyk. Będę szukała zamiennika z Nivei.

Zalety:
- prześliczny zapach, kwiatowo-słodki, orzeźwiający, delikatny, sloneczny
- ładne, funkcjonalne, wygodne opakowanie z wygodnym dozownikiem
- mam włosy długie, wiec pianki używam na pasma w celu ułożenia fryzury i wygładzenia, utrwalenia. W tej roli pianka spisuje się na medal, nie obciąża, nie skleja (to znaczy utrwala, ale włosy są sypkie i jeśli z nią przesadzę, łatwo mogę "rozmiękczyć" włosy palcami i je ładnie ułożyć)
-niewielka ilość wystarcza na użycie na całej długości moich włosów sięgających do pasa
- złotych refleksów co prawda nie zauważam, rozjaśnienia też nie, ale produkt spisuje się znakomicie na moich blond włosach farbowanych na ciemny brąz
- kosmicznie wydajna, mam ją od kliku lat

Wad brak.

Używam tego produktu od: kliku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

takie włosy lubię!

Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji włosów-z tą pianką przyjaźnię się już od dawna i ciągle do niej wracam!Pianka wygładza włosy,ślicznie podkreśla kolor-są takie słonecznie rozświetlone,promienne.Jestem na TAK!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

zawiodłam się

w sumie taka nijaka. niby udalo mi się ułożyc włosy na szczotce, ale byly bardzo "ciężkie" i przyklepane. strasznie je usztywnia, wiec są nieprzyjemne (szorstkie) w dotyku, a uzyty jedynie u nasady kolejnych pasm wlosów mocno je skleja. spóbowalam kilku róznych mozliwosci zastosowania, ale zadna nie dala mi oczekiwanego efektu :/

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

WŁOSY lokówka objętość

niezla

Mam dosc cienkie wlosy i bardzo czesto uzywam czegos do stylingu. Zazwyczaj sa to pianki do wlosow. Pianka Nivei wpadla mi w rece jakis czas temu podczas wymiany.
Od pianki oczekuje tego, zeby nadawala puszystosc , srednio utrwalala i trzymala wlosy "w ryzach". Mile widziane, jesli pianka dodatkowo zwieksza objetosc wlosow.
Nivea sposuje sie niezle - spelnia powyzsze kryteria na trzy gwiazdki. Wlosy po uzyciu sa miekkie, pianka nie skleja. Czasem wlosy potrafia sie po niej szybciej przetluscic. Utrwala dosc delikatnie, moglaby troszke mocniej. Przez wieksza czesc dnia wlosy wygladaja dobrze, jednak pod wieczor/poznym popoludniem czesto juz staja sie oklapniete i zmeczone. Ponadto pianka gwarantuje puszystosc tylko przez pierwszze kilka godzin.
Dodam, ze wlosy musze myc codziennie, gdyz sa cienkie i latem tym bardziej sie przetluszczaja. Ale po uzyciu pianki Wella 2-dniowa Objetosc moje wlosy wygladaja dobrze nawet nastepnego dnia. Nivea jest niezla, ale nie powala , dlatego dalej bede szukac idealu ;)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze 1