Alepia, Creme d`Alep (Krem na bazie oleju laurowego 20%)

Alepia, Creme d`Alep (Krem na bazie oleju laurowego 20%)

Krem na bazie oleju laurowego i oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Ma działanie łagodzące, odżywcze, nawilżające i regenerujące. Ochrania naskórek od agresywnych warunków środowiskowych (chłód, wiatr, UV, mikroby). Polecany do skór suchych, do pielęgnacji skóry piersi, brzucha (dla przyszłych matek), do skór poparzonych. Posiada wszystkie zalety lecznicze mydła Alep. Ten krem nawilżający jest w 100% naturalny, bez składników chemicznych.

Cenao: 46zł / 50ml

Dziwak, ale dobry!:)

To pierwszy tak dziwny krem jakiego miałam okazję uzywać. Konsytencję na dość zwartą, pastowatą nawet, zapach ...nie do określenia - chyba najbliżej mu jednak do zapachu listków laurowych, które dodaję do gotowania - a z cera wyprawia cuda! Uzywałam go przez całą ostatnia zimę - głównie na noc. Rano skóra była rozjaśniona, wypoczęta. Ewentualne zaczerwieniania czy niedoskonałości - bledły i szybko się goiły. Dzięki temu kremowi przetrwałam okres zimowy, podczas którego zazwyczaj borykam się z suchymi czerownymi plamami na twarzy - bez żadnych prblemów. Świetny krem na zimowe chłody. Bardzo wydajny, ponieważ na całą twarz potrzeba go odrobinę. Resztkę, która mi została zuzyłam do dekoltu.
Nie dostaje 5* za dziwny zapach i dziwną konsystencję, ale ogólna ocena to 4 z+
Na pewno do niego wróce gdzieś w okolicach listopada.

Używam tego produktu od:przez całą ostatnią zimę (ok. 4 m-cy)