Zenner, Cążki satynowe do skórek Beauty Care

Zenner, Cążki satynowe do skórek Beauty Care

Cążki satynowe do skórek wykonane ze stali węglowej.
Do wykonywania manicure i pedicure.

Idealne ! :) pięknie wycinają ! :)

Planowałam zakupienie cążek do skórek od dawna... tylko zawsze coś było... a to za drogie a to końcówka mi się nie podobała itd. po prostu zawsze coś... ale niedawno zdecydowałam się na zakup cążek, bo nie miałam już czym wycinac a skórki rosły ;p Wybrałam te, bo końcówka wydawała się ostra przez opakowanie i dokładna i się nie pomyliłam :) Jeżeli dobrze przygotujemy skórki czyli... użyjemy preparatu aby zmiękły po czym patyczkiem odsuniemy to idealnie te cążki wytną... bo na sucho raczej nawet takie za milion, żadne dobrze nie wytną... a te są idealne jak dla mnie bo wejdą w najmniejszy kącik i wytną skórkę :) Są ostre i świetnie wycinają...Zawsze miałam problem ze skórkami aby były idealne wycięte a dzięki temu produktowi wycinanie skórek jest nawet przyjemnością :) Bardzo lubię te cążki jak dla mnie idealne !

Plusy:

+Ostre
+Idealnie wycinają
+Super wyprofilowane
+ Wejdą w każdy najmniejszy kącik
+ Teraz przyjemnością jest dla mnie wycinanie skórek :)

Minusy:

Nie posiada :)

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam, kupiłam w Rossmannie za około 33zł w promocji :)

niestety niedorobione

kiepskie. przyjemnie dla oka, ale dla skórek to trauma. cążki są źle wykonane. zamiast ucinać skórki, po prostu je rwie. szkoda, bo wyglądały na solidne. nie polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy