Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

l`Orient, Power of Minerals, Hair Mud Mask (Maska błotna do włosów)

l`Orient, Power of Minerals, Hair Mud Mask (Maska błotna do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 160 g
Cena 49,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Regenerująca maska do włosów i skóry głowy z białą glinką, witaminą B5 i minerałami z Morza Martwego. Świetnie odżywia włosy i unosi je delikatnie u nasady, powodując większą objętość. Produkt polecany jest do każdego rodzaju włosów.

Składniki

Skład jest w trakcie moderacji.

 • deionized water, kaolin, glycerin, dead sea mud (silit), nettle extract, polyquaternium – 79 dehyquart 70, rosmarinus officinalis (rosmary extracts), palm kernel oil, lemon oil, jojoba oil, wild thyme extract, ylang ylang, panthenol (vitamine B5), linseed oil, triethanolamine, carbomer 941 (carbopol), fragrance, pht, diosodium edta, acnibo.
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Dobra maska z tendencją do psucia się

Niestety już 2 razy trafiłam na zepsute produkty, jakaś trefna partia - zdarza się.
Z tego co udało mi się użyć, to maska mocno odżywia, włosy po niej się lepiej rozczesują i są mocno oczyszczone. Ale nie wiedziałam efektu "wow", kolejna maska. Ma bardzo dobry skład - minerały z Morza Martwego i rzeczywiście jest "made in Jordan".
Jednak psuje się, przy pierwszym zakupie już po 3 dniach wyskoczyły zielono - szare plamy i maska zaczęła śmierdzieć. Szybko napisałam do menadżerki sklepu i od ręki dostałam zwrot - jak się okazało cała partia produktu była zepsuta. Przy drugim zakupie podobnie, jednak wtedy mogłam użyć maski więcej niż 2 razy.
Za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej (i nie chodzi tutaj o perturbacje z zepsutą partią), po prostu działanie tej maski nie jest jakieś niesamowite. Mocno odżywia, oczyszcza i włosy są po niej ładniejsze (lepiej się rozczesują, są lekko podniesione), ale wiele innych naturalnych masek ma podobne działanie.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Zdecydowanie Moja Ulubiona Maska!

Odkryłam tę maskę rok temu, dzięki moim koleżankom z pracy, od których otrzymałam ją w prezencie. Do tej pory zużyłam już trzy opakowania, i nie zamierzam na tym poprzestać. Używałam już mnóstwo różnych masek, odżywek i serum, ale ta jest dla mnie odkryciem numer 1.

Moje włosy są dość cienkie, z tendencją do okresowego wypadania i przetłuszczania się. Po użyciu maseczki moje włosy są idealnie wygładzone, ale co najlepsze - jest ich optycznie więcej - są faktycznie uniesione u nasady, więc dla mnie po prostu BOMBA. Co ważne - nie powoduje też ich przetłuszczania, wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że ma działanie przeciwłupieżowe - oczyszczające. Na ten moment jest to mój HIT : - )

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  29
  produktów

  114
  recenzji

  172
  pochwał

  10,00

 2. 2

  36
  produktów

  119
  recenzji

  138
  pochwał

  9,29

 3. 3

  0
  produktów

  23
  recenzji

  224
  pochwał

  7,38

Zobacz cały ranking