l'Orient, Power of Minerals, Hair Mud Mask (Maska błotna do włosów)

l'Orient, Power of Minerals, Hair Mud Mask (Maska błotna do włosów)

Regenerująca maska do włosów i skóry głowy z białą glinką, witaminą B5 i minerałami z Morza Martwego. Świetnie odżywia włosy i unosi je delikatnie u nasady, powodując większą objętość. Produkt polecany jest do każdego rodzaju włosów.

Skład jest w trakcie moderacji.

• deionized water, kaolin, glycerin, dead sea mud (silit), nettle extract, polyquaternium – 79 dehyquart 70, rosmarinus officinalis (rosmary extracts), palm kernel oil, lemon oil, jojoba oil, wild thyme extract, ylang ylang, panthenol (vitamine B5), linseed oil, triethanolamine, carbomer 941 (carbopol), fragrance, pht, diosodium edta, acnibo.

Zdecydowanie Moja Ulubiona Maska!

Odkryłam tę maskę rok temu, dzięki moim koleżankom z pracy, od których otrzymałam ją w prezencie. Do tej pory zużyłam już trzy opakowania, i nie zamierzam na tym poprzestać. Używałam już mnóstwo różnych masek, odżywek i serum, ale ta jest dla mnie odkryciem numer 1.

Moje włosy są dość cienkie, z tendencją do okresowego wypadania i przetłuszczania się. Po użyciu maseczki moje włosy są idealnie wygładzone, ale co najlepsze - jest ich optycznie więcej - są faktycznie uniesione u nasady, więc dla mnie po prostu BOMBA. Co ważne - nie powoduje też ich przetłuszczania, wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że ma działanie przeciwłupieżowe - oczyszczające. Na ten moment jest to mój HIT : - )