Collection Man EDT

Collection Man EDT

Zapach przeznaczony jest dla młodych osób, które pracują, są zajęte i sporo czasu pochłania im wykonywanie codziennych obowiązków. Mieszkają w dużym mieście. Są starannie ubrani, eleganccy, kazdy szczegół ich ubrania, fryzury podkreśla ich pewność siebie i klasę. Są wyrafinowani, wybierają stonowane kolory i proste formy. Nowy zapach Esprit Collection jest metaforą pożądania, metafizyczną formą pragnienia miłości. Jest kwintesencją ich osobowości, dodaje zmysłowości, tworzy subtelną aurę uwodzenia, ulotną formę pragnienia miłości. Esprit Collection jest w dniu przepełnionym obowiązkami chwilą zawieszenia, szaleństwa zmysłów i podkreśleniem silnej osobowości.
Zapachy zamknięto w pięknych flakonach z grubego szkła wskazując tym samym na produkt wysokiej jakości. Ostre i klasyczne linie zapachu dla mężczyzn oddają ich niepowtarzalny charakter. Jego brązowe, nowoczesne opakowanie podkreśla elegancję i męskość.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, bazylia, rabarbar
nuta serca: rozmaryn, szałwia, gałka muszkatołowa
nuta bazy: cynamon, wetiwer, ambra

Cena: 60zł / 30ml; 100zł / 50ml; 130zł / 75ml

zdecydowanie tak

Mój mąż co jakiś czas wraca do tego zapachu jak bumerang ku mojej wielkiej radości :)) Długo nie mogłam rozgryźć co to za nuta tak mnie urzeka i przyciąga jak magnes do męża wypsikanego Espritem i przyznam,że wciąż się waham ale stawiam na rabarbar;))
To zapach świeży z czasem uwalniający bardziej zmysłową,męską nutę.Idealnie nadaje się na co dzień i na większe wyjście i choć zdecydowanie wolę kiedy mąż pachnie Marc Jacobs Men to Esprit bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Za tę cenę panowie naprawdę warto go kupić :))

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

mój KWC

zapach ten od początku mi się bardzo podobał, od samego psiknięci przypadkowego, co sprowadziło mni do zakupu. ja używam go na każde wyjście, doskonale, pięknie perfumuje. jest dośc trwły no i to bardzo ładne opakowanie. naprawdę polecam bo jest to zapach bardzo bardzo ładny.

Używam tego produktu od:2 lat z przerwami, zaraz po tym jak się pojawił