Zestaw 14 cieni

Zestaw 14 cieni

Paleta 14 cieni do powiek. Cienie są lekkie, łatwo się rozprowadzają i pięknie rozświetlają powieki. Cienie są miękkie i perłowe co sprawia, że powieka delikatnie połyskuje w świetle.
Prostokątne opakowanie,srebrne w kwiatki i motylki. W środku cienie ułożone w kształt kwiatka i jeszcze połowy drugiego, 1 podwójny aplikator.
5 wariantów kolorystycznych.

Cena: 7zł / 10g

Bardzo fajna

Bardzo lubilam ta palete i od jakiegos czasu znowu probuje ja upolowac na allegro, ale nigdzie nie ma :( Paletka pieknie wyglada, jest mala urocza i poreczna z lusterkiem. Swietnie dobrane zestawy kolorow i jest ich calkiem sporo wiec kazdy dobierze cos dla siebie. Cienie nie uczulaja, nie osypuja sie, nie blekna. Za taka cene to az grzech nie wyprobowac. Używam tego produktu od: ponad roku

Jestem zachwycona :D

Kupiłam sobie na allegro nie mając pewności,czy dobrze robię :D Paletka wygląda,jak zabawka :D Ale jest super:D Dzisiaj w końcu przetestowałam cienie.Są trwałe,utrzymały się bez rzadnych problemów ponad 7 godzi.Bez rzadnych poprawek :) Kolorki mają super-nie są rzadne wyblakłe ani nic-wyglądają na oku,jak w paletce :) Są mięciutkie,dobrze sie nimi cieniuje i mają ładny perłowy połysk :) 14 cini za 7 zł-wychodzi 50 gr za ekstra cień!Napewno jeszcze kupię :D

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1