Lip Care (Pomadka do ust)

Lip Care (Pomadka do ust)

Nowość firmy Wibo (2007). Nadaje subtelny, delikatny połysk, dzięki zawartości drobnych refleksów świetlnych. Zawiera witaminę E, olej z pestek mango oraz filtry UVA i UVB. Zawarte w pomadce woski okrywają usta dodatkową warstwą, która ochrania usta przed wiatrem.
Zamknięta jest w różowym opakowaniu, przypominającym balsam w tubce Lip Care.

Cena: 3zł

Wspaniałe wspomnienia..

Bardzo żałuję że nie da się już dostać tych balsamów,gdyż wg mnie były naprawdę świetne.Miałam obie wersje zarówno tą jak i w wyciskaną i myślę że poza konsystencją formuła tych balsamów jest identyczna,więc nie ma sensu pisać dwóch osobnych recenzji.Uwielbiałam zapach tego balsamu,nieco waniliowy,słodki,bardzo apetyczny.Balsam zostawiał usta lekko błyszczące,nieco je rozjaśniał,aczkolwiek był to ładny efekt.Świetnie nawilżał nawet bardzo suche usta:) Opakowanie starczało mi spokojnie na kilka mcy.Mam nadzieję że kiedyś wrócą na sklepowe półki:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu,ale bardzo dobrze go pamiętam!
Ilość zużytych opakowań: miałam kilkanaście

Tęsknie za nią!

Raz skusiłam się na wersję pomadkową która była super, chociaż średnio lubie pomadki, wole balsamy/błyszczyki i za to odejmuje 1/2 gwiazdki

+cena
+nawilżenie
+delikatny, lekko mieniący się kolorek
+wydajność
+zapach

+/- dostępność (kiedyś w każdym Rossmannie, dziś w żadnym...)
-złamała się, no niestety pomadki mają to do siebie

Ojj, dużo bym dała by znów móc ją kupić...:)

Używam tego produktu od: lata temu przez 2-3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

kiepski produkt

Kupiłam ta pomadkę przypadkiem w Rossmannie.
I tak:
brzydko pachnie - jak guma balonowa dla dzieci a ja nie cierpię tego zapachu, nie nawilża.
Jedyne co to pozostawia ładny perłowy połysk na ustach.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

Wibo na wiosnę 2015

Całkiem ok

Fajna była... do póki się nie złamała. Nie zapłaciłam za nią dużo więc warto ją było kupić nawet dla tych paru użyć. Miała słodki zapach gumy balonowej. Dalikatnie nabłyszczała, trochę nawilżała. Niestety nie miałam jej zbyt długo.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

Mój KWC

Plusy:
-ładne, gustowne opakowanie
-bezbarwna-można nałożyć na nią inny kosmetyk
-cudny zapach gumy balonowej
-nawilża, natłuszcza i nabłyszcza usta
-cena-4,19 zł
-wit.E, olej z pestek mango i filtry UVA i UVB
Minusy:
-na razie żadnych i mam nadzieję, że tak zostanie:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

uzależnia

Kiedyś kupowałam ją po kilka sztuk żeby w każdej kurtce i torebce mieć przynajmniej jedną. Trzeba często powtarzać aplikację, usta wręcz wołają o nią;) Teraz wcale jej nie używam, o wiele bardziej wolę carmexa, wydaje mi się że po dłuższym stosowaniu wysuszała usta.

mi pasuje

Kupiłam pomadke zwabiona jej zapachem, cudna guma balonowa. Pomadka niezbyt intensywnie nawilża usta pozostawiając delikatną, nienachalną różową poświatę. Nie jest to kosmetyk do ust z problemami, wymagających porządnego zadbania. To bardziej taki zapachowy gadżecik, aczkolwiek ładnie prezentuje się na ustach. Używam od czasu do czasu, bo przy intensywnym użytkowaniu i kolor i zapach mogą jednak sie przejeść. Ogólnie jestem zadowolona z produktu. Poza tym nie rozumiem kobiet, które spodziewają się cudu za pare groszy. Moim zdaniem za taką cene to i tak rewelka :)

okropność

nie mam pojęcia jak komuś może ta pomadka się podobać
kiedy zaczęłam ją stosować na około ust wystąpiło zaczerwienienie(podrażnienie) poza tym pomadka posiada brokat a ja nie lubię brokatu nie polecam osobą o wrażliwej skórze bo może wystąpić uczulenie

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

na 3

zalety:
-tania
-dość wydajna
- w jakiś sposób chroni usta

ale sa i wady
-nieładny kolor
- szybko znika z ust

nie wiem czy kupię. Osobiście uwielbiam balsamy avonu, jak narazie nic ich nie przebiło

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:jedno

Supcio jestem zadowolona

Mam tą pomadke,jest supcio!
Super pachnie,ma małe drobinki brokatu ale to nie problem,smaku nie posiada.Niestety ale bedę musiała niedługo już ją skończyć,bo ma krótką date przydatności.Zakupiona w Rossmnaie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Cudo za mala kwote

Super pomadka do ust za grosze.Nadaje dalikatny,ladny polysk.Idealnie sprawdzila sie przy wysluszonych sloncem ustach,ladnie je nawilzyla.
Trwale opakowanie,ktore nie peka.Tylko etykieta jest taka sobie,ale po jej odklejeniu opakowanie jest delikatnie rozowe.
Jak dla mnie cudo za grosze!
Używam tego produktu od: pewnego czasu

nigdy w życiu

Nie potrafię określić żadnych zalet tej pomadki...Kupiłam ją bez czytania etykietki i sprawdzenia zawartości- podstawowy błąd.
Dobrze, gładko rozprowadza się na ustach, ale brokat psuje wszystko- podrażnia usta, jest go dużo za dużo. To nie jest "delikatny połysk" tylko tandeta na ustach. Efekt pielęgnacyjny- żaden.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1