By Night Jette EDP

By Night Jette EDP

Jette by Night to dynamiczny i zmysłowy zapach. kompozycja została stworzona z myślą o młodych, aktywnych kobietach, które uwielbiają rozrywkowy tryb życia.
Jette by Night odzwierciedla atmosfere nocnych klubów a kształt flakonu przypomina migocząca kulę disco.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: róża, jaśmin
nuta serca: wanilia, drzewo sandałowe
nuta bazy: wetiwer, piżmo, ambra

Cena: ok. 130zł / 30ml

Gloria nr 2

Będę do nich wracać!
Oby nie wycofali, bo to fajny zamiennik Glorii Cacharel,która już niestety mi się kończy. Nie czuć ordynarnej bułgarskiej róży tylko miły i delikatnie spożywczy mix ww kwiatu z wanilią i drzewem sandałowym. Zdecydowanie moje klimaty. Kobieco z lekkim pazurem.
Flakonik nie jest najgorszy,nie rozumiem tych negatywnych komantarzy na jego temat.
Udane :-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Ma w sobie wiele z Glorii

Gloria Cacharel w innym flakonie
Zapach w moim odczuciu jest bardzo podobny do wycofanej Glorii Cacharel. Podobnie się układa na skórze, z tym ze w przypadku Glorii mam skojarzenia świąteczna, a tutaj jest to dla mnie przyjemny wieczorowy zapach. Pasujący do połyskującej sukni, idealny na wieczorny spacer.
Przy wąchaniu zapachu z nadgarstka można doszukiwać się tam róży czy jaśminu, jednak nie czytając składu wcześniej w życiu nie posądzałabym Jette by Night o nuty kwiatowe, czuję tutaj coś jadalnego, słodkiego. W moim odczuciu ten zapach wcale nie jest pudrowy.
Po wykończeniu obecnego flakonu z pewnością kupię kolejny.
Flakon ładny, nie jest jednak moim ulubieńcem, trwałość ok 3 godziny.

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50ml

jabłka, cynamon i kruszonka

Jak kiedyś polubię ten zapach to na pewno nie za jego nutę głowy, która powala szarlotką z cynamonem, cukrem waniliowym i kruszonką na wierzchu. Fajnie brzmi ale pierwszy podmuch wydaję mi się natrętny i babciowaty (może skojarzenie z wsią, sadem, dojrzałymy jabłkami w koszu nad którymi latają zniecierpliwione osy?) Na szczęście bezczelna szarlotka odpuszcza i zapach w dalszej fazie ugrzecznia się i uszlachetnia. Robi się przyjemnie, nawet bardzo. Nie sądzę żeby był to zapach wieczorowy, mimo że nazwa to sugeruje. Ogólnie - jest słodko, owocowo i spożywczo. Romantycznie? Może nawet. Oryginalny. Flakon zupełnie nie pasuje.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: próbka

TOP 10 męskich perfum

Dla mnie idealny:)

Jette by night to pierwszy zapach który zużyłam do końca i mam zamiar zakupić sobie kolejny flakonik:)idealny jak dla mnie a lubie zapachy słodkie, wieczorowe. Na mnie trzyma się caaalutki dzień więc daję 5 gwiazdek:D

Używam tego produktu od:pół roku

wtornie zklonowany

Ten zapach mialam okazje poznac miesiac temu na znajomej mojego faceta.Byla impreza a ona chciala sie odswierzyc i wyciagnela flaszeczke i obficie sie nia spryskala.Cicho pociaglam nosem i krzyknelam-przeciez ja to juz znam!to ta fioletowa GABRIELA SABATINI! Znajoma odrzekla-nie to jest JETTE by NIGHT. Aha ,teraz juz wiem ,ze Jette poszla na latwizne i sklonowala zapach od Sabatini. JETTE-powinnas sie wstydzic-to nie ladnie podkradac pomyslow.Tutaj mala wzmianka u Jette w kompozycji jest jasmin i roza,a u SABATINI -jasmin i pomarancza-a wiec minimalnie sie roznia ale po 15 minutach od aplikacji nie czuc juz zadnej roznicy!!!!!Trwalosc JETTE jest slabiutka,po godzinie jej w ogole nie czuc. Gabriela Sabatini ma jeszcze jeden plus-jest trzy razy tansza!

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań: nie uzywam

rozczarownie

Zachęcona pozytywnymi ocenami zakupiłam perfumę przez allegro i teraz żałuję swojej pochopnej decyzji. Po pierwsze jestem zaskoczona marną trwałością ,po drugie ta okropna pudrowa nuta,a po trzecie ze zmysłowością perfumy nie mają nic wspólnego-w moim uznaniu nie jest to żaden wieczorowy zapach a takiego szukałam....

Używam tego produktu od:od dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:tester

bardzo ładny

Bardzo mi sie podoba, zapach slodki, lekko pudrowy, w sam raz na jesien/zime do swetra:)
Jest trwaly i seksowny, rozwija sie pieknie i wielbicielkom tych słodkich zapachów na pewno przypadną do gustu

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 30 ml

Jestem oczarowana

Psiknęłam sobie na rękę w perfumerii- i zakochałam się. Na początku przypomina mi zapach ciasta drożdżowego z rodzynakmi, jest jakiś taki naiwny, dziecięcy, lecz po chwili rozwija się w ciepły, słodki, otulający zapach. Wącham od paru godzin i to chyba będzie mój zapach na zimę. Jest pudrowy, otulający, w sam raz do swetra na zimę. Nie jest to żaden kontrowersyjny zapach, wręcz jakby skopiowany już z czegoś ( nie umiem określić z czego), ale mi to nie przeszkadza,

Używam tego produktu od:tester
Ilość zużytych opakowań:tester

mix Glorii Cacharel i Jette :)

Zobaczyłam, zapodałam, ponosiłam parę godzin i się zakochałam. :)

Ten zapach to siostra Glorii Cacharel, przynajmniej na mnie. Wącham, wącham i czuję tę Glorię cały czas, od początku do końca.
No, żeby uściślić powiedzmy, że jest to mieszanka Glorii z Jette klasycznym.
Ciepły, przytulny, dość trwały, przepiękny.
Trzyma się raczej blisko skóry ale trzyma się długo.

Butelka brzydka, ale cóż. Podobno liczy się wnętrze. ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo przyjemny :)

Bardzo ładny zapach, troszke mu brakuje do klasyka ale i tak ładny. Moj odbior tego zapachu w ogóle nie odzwierciedla nut zapachowych:) Początek jest delikatny, ładny. W stylu klasycznego Jette choc nie jest to ten sam zapach. Później wyłania sie piękna gorzka czekolada zaprawiona odrobiną wanilii:) I tak juz zostaje.
Trwałość porównywalna z klasykiem-niezła aczkolwiek nie rewelacyjna.
Flakonik niezły ale wolę flakonik klasyka.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka