Aquolina, Chocolovers, Kremowo - czekoladowy suflet do ciała

Aquolina, Chocolovers, Kremowo - czekoladowy suflet do ciała

Delikatny deser dla wymagającej skóry i wyrafinowanego gustu. Lekki, słodki i łatwo wchłaniany kremowy suflet do ciała ma właściwości nawilżające i wygładzające. Dzieki zawartości naturalnych składników: kakao, masła kakaowego, masła z owoców mango i olejku z orzechów laskowych odżywia i nawilża skórę.

Najlepsze z Aquoliny

Jak dla mnie to najlepszy produkt Aquoliny .

Zapach jest zniewalający - w opakowaniu nie pachnie tak pięknie jak na skórze .
Dopiero na ciele zapach rozwija skrzydła - i można wyczuć słodką mleczną czekoladę z paomarańczami - okraszoną cukrem pudrem i wonią delikatnych perfumek .

Jesli chodzi o poziom nawilżenia i wydajność - to już inna bajka . Niestety uważam że Aquolina - to ,, łóżkowa" firma - która głownie nastawia się na zapach produktów a nie na ich jakość ! Za co niestety przychodzi nam płacić krocie ..... Mimo że kosmetyki nieskoniecznie są jej warte .

Mimow szystko suflet - pozostawia skórę gładszą - jednak nie mylić ze słowem nawilżoną ....

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszzego opakowania

Nawilża

Peeling kupiłam w promocji za 39 zł.Myślę że zapachem bardziej przypomina kawę niż czekoladę:)Skóra jest po nim gładka i miła w dotyku.Granulki ścierające bardzo bobrze peelingują ciało.Dużym plusem produktu jest zawartość substancji nawilżających.Opakowanie wystarczyło mi na 2 miesiące stosowania raz w tygodniu.

Używam tego produktu od:2 miesiące

dobry, tylko ten zapach...

A mnie wlasnie zapach rozczarowuje w tym kosmetyku. Jakos mi nie podchodzi to pod prawdziwa czekolade. Duzo lepiej pachnie olejek do masazu z tej serii, a przeciez w teori powinny pachniec tak samo. W kazdym razie ma prawdziwie kremowa, gesta konsystencje, dobrze sie rozprowadza, swietnie nawilza. No i bardzo chwytliwe opakowanie :) Ogolnie polecam, mozna wyprobowac, ale dobrze najpierw powachac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Manicure - pastelowe paski

magia aquoliny. tyle.

pachnie oblednie, czekolada pomaranczowa... mniam. konsystencja swietna, bardzo wydajny, dobrze sie rozprowadza. i to koniec jego plusow. bardz slabo nawilza, ja mam sucha skore i smaruje sie nim codziennie wieczorem i to niewiele daje. poza tym po posmarowaniu walkuje sie na skorze, czego nie oleruje. cena powalajaca.
ogolnie to uwazam ze dziala tu magia aquoliny - piekny zapach, dobra reklama i ogolny zachwyt wszystkich. Jak ktos uwielbia ten zapach to moze uzywac sufletu jako dopelnienia do wody toaletowej.
Dla mnie jest bardzo sredni. Na pewno go wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy z przerwami

mmmm

Ślicznie pachnie! Z resztą wszystkie produkty z tej serii zniewalają zapachem. Jednakże uważam, że ów zapach jest trochę zbyt intensywny.
Opakowanie-cudne. Po prostu czasem mam ochotę otworzyć je i zjeść jego zawartość;)

Szkoda, że tak mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

głównie zapach ;)

Moja recenzja tez znikneła, totez ja powtarzam. Z tej czekoladowej serii mialam peeling ( omyłowo kupiony zamiast sufletu) i wode - która pozostaje jedna z moich ulubionych, a testuje duzo ;)
Suflet jest drogi, wydajny. Ładne, wygodne opakowanie. Konsystencja lekkiego kremu, właściwosci pielegnujące średnie. Cóż - firma słynie z pieknych zapachow i łądnych opakowań, nie właściwości tych kosmetyków ;)
Zapach ciekawy, czekoladowo-truflowy,średnio trwały.
W moim odczuciu - to taki drogi gadżet dla skóry normalnej. Woda Chocolovers jest o klasę wyżej :D

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu

bajer

Dlugo polowałam na serie chocolovers na targowisku udalo mi sie zdobyc praktycznie nowy suflet. Od poczatku juz mi sie nie spodobal zapach jest dosc nieciekawy chemiczny, czekolapodobny przełamany czyms swiezym jakby cytryna i gdzies tam jeszcze czuje wanilie, ale tak minimalnie. Nie zauwazyłam zadnych własciwosci pielegnacyjnych i tak jak poprzedniczka mam wrazenie, ze sie wałkuje cena rowniez nie jest przychylna. Na plus zasługuje duza wydajnosc, ciekawe opakowanie. Ogolnie to taki bajer za duza kase, ktorego nie polecam. Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

wałkuje sie:(

przyjemny ten balsam, ladnie pachnie, ale nie jest to tylko czekolada, zapach jest przelamany czym swiezym, cytrusowym..mialam nadzieje na slodka czekoladke..
Minusem jes to, ze nie do konca sie wchlania, i, co jest okropne- walkuje sie na skorze. to plus jego zdecydowanie zbyt wyskoa do jakosci cena sprawia, ze juz u mnie wiecej nie zagosci i dostaje dwie gwiazdki- za dosc przyjemny zapach i ladne opakowanie

Używam tego produktu od:2 miesiecy

super

Nie wiem co sie dzieje, juz 2 razy wystawiałm ocene temu kremowi i ona ciągle znika:( Czy ja cos robie nie tak? Wystawiam recenzje trzeci raz i wiecej nie mam zamiaru. Pachnie przepieknie, czekoladowo-waniliowow-pomaranczowo;) Zapach jest intensywny i długotrwały. Krem jest gesty. Bardzo dobrze nawilża i sweitnie sie rozprowadza. Jest bardzo wydajny. Opakowanie ma sliczne:) Tylko jest troche drogi.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

cudowny!!

zapach fenomenalny!!! skora tez bardzo dobrze nawilzona wygladzona,mila w dotyku, zapach nie utrzymuje sie na skorze zbyt dlugo co dla mnie jest plusem , latwo sie wchlania, srednio wydajny ale ok, jest jak dla mnei idealny , polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od:3 miesiace