Balsam rozświetlający z drobinkami złota (stara wersja)

Balsam rozświetlający z drobinkami złota (stara wersja)

Balsam o subtelnym zapachu, własnościach rozświetlających, nawilżających i wygładzających. Złote pigmenty tworzą na skórze delikatny film bardzo subtelnie podkreślający opaleniznę oraz poprawiający naturalny koloryt i jedwabistą gładkość skóry.

Nic nadzwyczajnego

Balsam jest w porządku, bo sprawia, że skóra jest połyskująca, ale zapach? Tragiczny! Jedynie przez ten minus ja już tego kosmetyku nie kupię, bo po prostu nie jestem w stanie go znieść. Swoją drogą, przez slogan "zawiera drobinki złota" spodziewałam się czegoś więcej, tymczasem produkt wcale nie zostawia tych drobinek na ciele, tak jak np. Dove. Działanie nawilżające dosyć okrojone, trochę zostawia na ciele warstwę - maskę, ale konsystencję ma lejącą... Nie, zdecydowanie nie.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Można wypróbować

Polecam na lato szczególnie bo drobinki odbijają światło i subtelnie podkreślają opaleniznę. Dodatkowo fajnie nawilża.
Łatwo dostępny - w rossmanie i nie drogi

Niezły

Całkiem niezły - ładnie wygładza i rozświetla skórę. Duża, wydajna tuba. Też przeszkadza mi zapach i dziwne odczucie chemii i dlatego więcej go nie kupiłam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

3 rodzaje dolnej kreski

Nie warto próbować...

Kupiłam go zachęcona promocyjną ceną (3,99zł). Spodobał mi się początkowo efekt złotych drobinek, bo latem są one fantastycznie widoczne w słońcu;)

Niestety balsam ten ma rzadką konsystencję, chemiczny zapach i niestety ale bardzo wysusza skórę;(

Szkoda bo z reguły lubią komsetyki tej firmy, ale na tym się zawiodłam:(

Używam tego produktu od: rok temu

Lubię go!

Dostałam w prezencie jakieś 1,5 roku temu. Super balsam, jeden z lepszych który miałam :) Śliczny zapach, drobinki mienią się na skórze. To naprawdę fajny kosmetyk za taką cenę ;) Nie należy do ideałów ale dobrym produktem jest. U mnie się sprawdził.

jestem na TAK

Balsam bardzo mi odpowiada za sprawa bardzo maleńkich, mikroskopijnych drobinek, które subtelnie i bardzo delikatnie rozświetlają moje ciało, nie tworząc nienaturalnego efektu. Bardzo dobrze się wchłania do tego błyskawicznie, za sprawa rzadkiej nie lepiącej się konsystenceczji.
Bardzo fajnie że jest w tubce, aplikuje się bardzo szybko nie trzeba zakręcać i odkręcać koreczka.
Nie powoduje w moim przypadku żadnych podrażnień ani uczuleń. Można go dostać w przystępnej cenie gdy sa promocje np w Naturze. Ostatnio kupiłam go za 7,99;)
Jedyna rzecz za jaka odjęłam gwiazdkę to zapach, jest troszkę nienauralny i przytłaczający, reszta jest OK!

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

subtelne rozświetlenie

Balsam bardzo subtelnie rozświetla, drobinki są naprawdę baaaardzo drobne ( w niektórych balsamach są duże i brokatowe...) a efekt świetny.
Konsystencja bardzo mi odpowiada. Balsam wymaga chwili rozsmarowania, wchłania się dość szybko, nie lepi się i delikatnie nawilża zwierzchnią warstwę naskórka.
Minus za zapach- nie to że brzydki ale troszkę intensywny i mało subtelny ( wolę te bez kompozycji zapachowej.
Kupiłam za około 10 zł w Naturze.

Używam tego produktu od: ponad roku

Będę do niego wracać! :)

Jestem bardzo blada, nie przeszkadza mi to, ale chcę, by moja skóra ładnie i zdrowo błyszczała. Kupując ten balsam, sugerowałam się ceną. Kosztoawł dychę i parę groszy. Nie spodziewałam się rewelacji, myslałam, że efekt będzie przeciętny. Jednak balsam zrobił mi miłą niespodziankę :).
Zalety:
-cena
-ładne opakowanie
-wydajny
-łatwa aplikacja
-chłodzi
-drobinki złota utrzymują się nieprawdopodobnie długo! Codziennie biorę prysznic 2 razy, a one potrafią przetrwać 3 dni! I to podczas lata! Oczywiście stają się mniej widoczne, subtelniejsze, ale dalej są.
-nawilża
-daje uczucie lekkości i świeżości
Wady:
-otwarcie szybko się psuje, aczkolwiek to niczemu nie przeszkadza, bo zawartość się nie wylewa
- ma zbyt wodnistą konsytstencję
-zapach- mógłby być ładniejszy
-po nałożeniu zbyt dużej ilości produktu na ciele tworzą się złote tafle. Na codzień taki efekt nie jest mile widziany, ale na wieczorne wyjście w sam raz, więc to także plus :).

Bardzo go lubię

Nie spodziewam się po tym balsamie cudów. Jest to balsam rozświetlający i według mnie bardzo dobrze wypełnia swoje zadanie.
Bardzo lubię używać tego balsamu latem w celu podkreślenia mojej opalenizny i nadania skórze złotego blasku. Złote drobinki są na prawdę dyskretne, ale dają bardzo ładny efekt rozświetlenia.
Zimą warto nałożyć balsam przed wyjściem na jakąś imprezę, na te rejony ciała, które będą odkryte, "nagie". Efekt jest bardzo naturalny i o wiele bardziej subtelny niż w przypadku brokatu do ciała.
Nie daje jakiegoś głębokiego nawilżenia, ale też nie wysusza.
Osobiście lubię nakładać odrobinę tego balsamu na twarz, przed nałożeniem makijażu. Daje to efekt ładnego rozświetlenia i zastępuje mi to wszelkie podkłady rozświetlające.
Bardzo wydajny. Latem zużywam około 3 opakowań, natomiast na zimę wystarcza mi 1.

Ilość zużytych opakowań: około 5

nieodpowiada mi

Użylam tylko raz moze dwa razy i zdecydowanie nie jest to balsam z ktorego bylabym zadowolona. Szczerze wyrzucilam go po polrocznym odstawieniu gdyz wiedzialam ze juz go nie uzyje.
Drobinki sa fajne nie duze nie male , w sam raz , niestety szybko sie scieraja i efektu rozswietlajacego brak a przeciez oto w tym wszystkim chodzi. Nie odpowiada mi rowniez zapach, jak dla mnie za intensywny. W polaczeniu z uzywanymi przez nas perfumami moze byc nieco dziwnie. Nawilzenie przez sam balsam oki. Nie wysusza. Cena niska, pojemnosc odpowiednia. Mimo wszystko jednak nie chodzilo mi o balsam nawilzajacy a rozswietlajacy dlatego wlasnie tylko dwie male gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2- 3 razy
Ilość zużytych opakowań: niepelne jedno

No nie o to mi chodziło

Kupiłam go przed samym weselem znajomych, na którym chciałam mieć fajnie świecącą skórę. Jestem bledziochem, więc rzeczy brązująco-rozświetlająco mnie nie interesują, a posiadanego w domu rozświetlacza zapomniałam zabrać. Wypróbowałam na ręce, zobaczyłam fajne drobinki złota, więc pełna werwy, po prysznicu natarłam się cała obawiając się tylko, że jak się tak cała natłuszczę, to w trakcie wesela spłynę. Na godzinę jeszcze wskoczyłam w inne ciuchy, żeby kiecki imprezowej w trakcie obiadu nie poplamić, bom zdolna do takich rzeczy. A potem się okazało, że mogłam się niczym nie smarować...

+ dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu
+ ładnie wygląda... przez chwilę

- drobinki złota ścierają się bardzo szybko i od byle czego (ja wstałam od obiadu, przebrałam się w sukienkę i się okazało, że żadnych drobinek na mnie nie ma - wszystkie zostały na spodniach i bluzce, którą miałam na sobie przez godzinę...)
- słabo nawilża (chciałam go wykorzystać jako zwykły balsam, ale się nie sprawdza, niestety)
- w większej ilości ma zbyt intensywny zapach; ten zapach jest dość delikatny, ale niekoniecznie musi współgrać z perfumami, co przy nasmarowaniu całego ciała efekt może dać nieciekawy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego... i jeszcze długo to potrwa, zanim go zużyję...

Złocista opalenizna

Tani dość dobry balsam, który latem podkreśla opaleniznę. Jest wydajny i przyjemnie pachnie. Używałam lirene też z drobinkami, ale ten jest jak dla mnie o wiele lepszy. Serdecznie polecam. Ja kupiłam go na promocjii za 6,50zł, ale teraz kupię go również po normalnej cenie, bo wiem że jest OK.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 tuby