Bahia, Long Wear Nail Polish (Trwałe lakiery do paznokci)

Bahia, Long Wear Nail Polish (Trwałe lakiery do paznokci)

Paznokcie lśnią kolorami płatków rajskich kwiatów. Mocne, żywe odcienie, wymarzone na lato. Kolory inspirowane gorącymi brazylijskimi plażami. Do wyboru 3 odcienie:
- Paradise Rose
- Sunset Light
- Twilight Plum

Cena: 12,90zł / 7ml

mialam kolor śliwkowy. Lakier długotrwały, wytrzymały , nie odpryskiwał, drobinki brokatu ślicznie błyszczały. praktycznie same plusy. w porównianiu z innymi lakierami tej firmy po prostu boski:) tylko jedno ale i za to odjęlam gwiazdke, : ciężko się zmywał, powiedziałabym nawet ze bardzo ciezko, ale za wytrzymałość bylo warto, niestety chyba nie pojawi się juz w sprzedaży regularnej, a szkoda;/

Używałam tego produktu około roku:)
Ilość zużytych opakowań:1 buteleczka

Bardzo dobry

Kupiłam 2: pomarańczowy i fioletowy i są bardzo dobre. Uwielbiam jak kolor zwraca uwagę, a te właśnie to dają. Łącze je też razem (pół paznokcia pomarańczowy a pół fioletowy, albo na zmiane) i wyglądają świetnie. Łatwo się rozprowadzają, pędzelek jest dobry. Dla lepszego efektu pomarańczowego nakładam 2 warstwy. Długo się trzyma i łatwo zmywa. I nie zauważyłam żebym już dużo ich zużyła, a maluje często. Polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

To chyba żart

Od mojej konsultantki -spóźnialskiej dostałam lakier dopiero we wrześniu (miał być w lipcu) .. i już po 1 malowaniu widzę że nie jest to dobry produkt. Jestem niezadowolona

Minusy:
-słabo kryje. nałożyłam 3 warstwy a jeszcze "prześwitują" mi paznokcie!
-Nie wydajny. pomalowałam 1 raz paznokcie a już widzę ubytek w buteleczce i to nie mały.
-kolor wydaje mi się inny niż w katalogu. Wiem że to przekłamanie spowodowane drukiem ale... Ten kolor jest za ... ostry i lalkowaty (mam kolor Paradise Rose ) :(

Plusy:
+szybko wysycha
+mimo 3 warstw nie odpada(!) Chyba rzeczywiście jest trwały ;)
+ma fajne rozświetlające drobinki
+na samo szczęście , kolor na paznokciu jest mniej żarówiasty niż wydaje się w butelce.

Chyba już nie kupię tego lakieru bo:
a) za słabo jak dla mnie kryje (chyba przyzwyczaiłam się za mocno do kremowych -perłowych lakierów)
b)nie będzie go prawdopodobnie w sprzedaży

Używam tego produktu od:2 dzień
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Cellulit adipocyty

intensywne kolory

Mam kolor pomarańczowy, ślicznie mieni się drobinkami, ale pozostałe kolory też sa bardzo ładne i mam na nie chrapkę :) W sumie nie widzę wad: jest trwały, nie odpryskuje, nie ściera się, dobrze kryje (dwie warstwy, jedna daje delikatną poświatę koloru i blasku), ma dobry pędzelek i dobrą konsystencję. No i ta cena :rolleyes:

Ilość zużytych opakowań:...

doskonały

Mam wersję pomarańczową i chyba skuszę się jeszcze na róż :) Najbardziej urzekł mnie intensywny, pomarańczowy kolor mieniący się złotymi drobinkami - idealny na lato. Lakier kupowałam "w ciemno" i doznałam pozytywnego rozczarowania, właśnie ze względu na te złote drobinki :) Łatwo się rozprowadza, choć na początku miałam wrażenie, że jest zbyt rozrzedzony. Spokojnie trzyma się nawet przez tydzień, nie odpryskuje. Za tak niska cenę (8,90) warto go kupić, chociaż ja bym dała nawet więcej :)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

całkiem, całkiem...

Mam wersje pomarańczową. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lakierów ci u nas dostatek, a to edycja letnia ;)
Ale lakier jest całkiem niezły, za stosunek jakosci do ceny - dostaje u mnie sporo * :). Bardzo przypomina mi Juicy z lancome, tyle, że jest jakies 9 razy tańszy a lepszy...
Opakowanie ładne, w uzyciu wygodne, pędzelek tudzież. Kolor jest pomarańczowo-koralowy, intensywny, faktycznie raczej na lato. Ma duzo ładnych drobinek, stąd zdumiewające podobieństwo do Lancome - powierzchnia lsni identycznie. Tyle, ze Oriflame lepiej kryje - nie jedna, ale dwie warstwy juz tak. Nie śmierdzi bardziej, niż inne lakiery. Rozsmarowuje sie równo, nie robi smug. Wysycha bardzo szybko, co cenię, nie ma skłonnosci do zadzierania sie. Dośc trwały. Tani. Myślę, że jesli ktos marzy o luksusie lancome, a szkoda mu wydawac 80 PLN - to może przetestowac Bahie...jesli zdąży ;)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dla mnie idealne

dla mnie lakiery wprost idealne! pięknie się mienią drobinkami a nie kiczowatym brokatem, mają fajne kolorki (mam wszsytkie 3 ) takie typowo wakacyjne. całkiem dobrze kryją - słabiej kryje tylko różowy - ale wystarczą 2-3 wartwy i jest super :) szybsko schną. przez tydzien nawet żaden nie odprysnął! 8,90zł za taki lakier jest dla mnie wprost smieszną ceną.. polecam!

Używam tego produktu od:2 tygodni