Urban Decay, Naked Skin, Shapeshifter (Paleta do konturowania)

Urban Decay, Naked Skin, Shapeshifter (Paleta do konturowania)

Naked Skin Shapeshifter to więcej niż zestaw do konturowania. To paleta o potrójnym zastosowaniu, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do konturowania, korekty kolorytu i rozświetlenia. Po jednej stronie opakowania znajdują się pudry (trzy do konturowania i jeden perłowy odcień do rozświetlania), a po drugiej kremy (dwa do konturowania, dwa do korekty kolorytu oraz jeden perłowy odcień do rozświetlania). Naked Skin Shapeshifter zaspokoi potrzeby każdej kobiety, ponieważ dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych, dopasowanych do szerokiego wachlarza odcieni skóry. Light Medium Shift przeznaczony jest do jasnej i średniej karnacji, a Medium Dark Shift do średniej i ciemnej karnacji. Jeżeli Twój odcień znajduje się gdzieś pomiędzy, zmieszaj dwa odcienie w jednej z dwóch palet - dzięki temu stworzysz dopasowany do swoich potrzeb kolor. Można również nakładać warstwami formuły pudrowe i kremowe, dzięki czemu efekt będzie bardziej trwały i intensywny. Naked Skin Shapeshifter oferuje konturowanie w stylu „Naked”. Odcienie łatwo się rozprowadzają, można je śmiało mieszać i nakładać jeden na drugi, dzięki czemu Twoja skóra będzie wyglądać naturalnie. Opracowaliśmy gamę odcieni i konsystencji pozwalających na elastyczność w tworzeniu dowolnego looku. Średnie i ciemne odcienie do konturowania umożliwiają dowolny poziom modelowania twarzy, od subtelnego po bardziej intensywny, wyrzeźbiony efekt. Korektory koloru neutralizują cienie pod oczami, nadając skórze świeży wygląd. Jasne odcienie do konturowania i rozświetlania przyciągają światło do określonych punktów na twarzy, co sprawia, że skóra zyskuje promienny i młodzieńczy efekt. Nasze drobno zmielone pudry są niezwykle jedwabiste i zapewniają nieskazitelny efekt końcowy. Kremy wtapiają się w skórę, aż trudno je zauważyć. Otrzymujesz, więc to, co najlepsze! Naked Skin Shapeshifter dostępny jest w niezwykle eleganckim i poręcznym opakowaniu o wyrazistych konturach, którą z łatwością będziesz mogła zabierać ze sobą w podróż. Skrywa w sobie aż 9 odcieni, a obustronne lusterko oddziela formuły kremowe od pudrowych, co gwarantuje, że się ze sobą nie zmieszają.

najlepsza

kremowe produkty rozprowadzają się bez zastrzeżeń, pięknie wyglądają i utrzymują cały dzień. pudry nieco osypują przy dotknięciu pędzlem ale to minimalna niedogodność. oba rodzaje bardzo wysokiej jakości, miękkie i satynowe, ogółem jestem zachwycona.

Kocham

To moja pierwsza w życiu paletka do konkurowania twarzy - wcześniej widziałam jak została polecona na YouTube, ale wówczas trochę cena mnie odstraszyła. Na szczęście w czasie wyprzedaży jej cena została obniżona i wtedy ją kupiłam. Paleta dostępna jest w odcieniach Light i medium, ja jako blada twarz mam oczywiście pierwszą wersje. Bardzo podoba mi się pomysł na tą paletkę - z jednej strony mamy piec kremowych produktów do konturowania, z drugiej strony piec ich pudrowych odpowiedników, a strony oddziela lusterko. Cała kasetka ma bardzo przyjemny kształt - jest poręczna i mała, wiec sprawdzi się w podróży. Jestem totalnie zakochana w kremowym korektorze i pudrowych rozswietlaczu i bronzerze. Odkąd ją kupiłam nie wyobrażam sobie makijażu twarzy innym kosmetykiem.