Manhattan, Quick Dry + Top Coat (Szybkoschnący podkład pod lakier + utwardzacz)

Manhattan, Quick Dry + Top Coat (Szybkoschnący podkład pod lakier + utwardzacz)

Szybkoschnący podkład pod lakier i utwardzacz może być stosowany na 2 sposoby. Jako lakier nakładany na wierzch powoduje, że lakiery kolorowe są bardziej długotrwałe. Jako lakier nakładany bezpośrednio na paznokcie wzmacnia je
i pielęgnuje.

w porządku

+jako baza wysycha bardzo szybko
+chroni paznokcie przed np. żółknięciem od ciemnych lakierów
+jako warstwa nawierzchnia świetnie nabłyszcza paznokcie i przedłuża trwałość lakieru, nie odpryskuje on,jedynie ściera się odrobinę z końcówek po 2-3 dniach
+można używać jako lakier bezbarwny
+wydajny
+nie drogi

-pod koniec trochę ciężko wydobyć go z buteleczki

Używam tego produktu od: kilak mies.

Polecam!

Stosuję ten lakier na 3 sposoóby:
1. Sam jako bezbarwny lakier/nabłyszczacz - wysycha blyskawicznie. Maluję i od razu robię to co chcę ;) Jedna warstwa ładnie nabłyszcza,ale mam lekko "porysowane" paznokcie i dopiero 2 warstwy nadają gładkość. Utrzymuje się ok 3 dni,bez konieczności poprawki (a moje dłonie sa narażone na częste mycie i detergenty).
2. Jako podkład pod lakier - dobrze chroni przed kolorowym lakierem. Płytka się nie przebarwia.
3. Jako nabłyszczacz, utwardzacz - tu mam najmniejsze porownanie, bo rzadko maluję paznokcie kolorowym lakierem i nie oszczedzam ich. Nie noszę jednego lakieru dłuzej niż 3 dni. Nabłyszcza bardzo ładnie. Pod koniec buteleczki trochę ciężko go wydobyć i ciutkę gestnieje,ale i tak uważam go za mój ideał. Wrócę do niego nie raz. :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe opakowania

średniak

stosuję go jako utwardzacz i średnio się spisuje w tej roli
+fajnie nabłyszcza
+trochę przedłuża trwałość lakieru ale nieznacznie , np jeśli lakier nalożony solo ściera się po kilku godzinach to po tym utwardzaczu zaczyna się ścierać drugiego dnia
-rozmazuje lakiery manhattanu
-oczekiwałam, że przedłuży trwałość lakieru do conajmniej 4 dni

taki sobie produkt, cena jest niska ale mimo to nie kupię drugi raz

Test lakieru w spray'u

jako baza jest w porzadku, ale jako utwardzacz absolutnie

Produkt ten mozna stosowac jako baze pod lakier, jako utwardzacz na lakier i do tego powinien byc szybkoschnacy. Takie przynajmniej efekty obiecuje etykieta.

Pod wzgledem bazy pod lakier, produkt sprawdza sie naprawde dobrze. Paznokiec pomalowany bardzo ciemnym lakierem nie staje sie zolty i nie tworza sie na nim zadne nieestetyczne przebarwienia. Brakuje mi w nim jedynie jakichs substancji wspomagajaco-odzywczych. Wiem, ze to nie odzywka, ale ten lakier polozony na same paznokcie, dosyc mocno je wysusza i po kilku tygodniach uzywania go jako baza za kazdym razem malowania paznokci, trzeba je obciac, poniewaz sie rozdwajaja i lamia. Moje paznokcie sa same z siebie dosyc mocne i lamia sie naprawde bardzo rzadko. Jedynie rozdwajaja sie z szybkoscia blyskawicy i ten produkt niestety tylko pogarsza sytuacje, poniewaz wzmaga rozdwajanie.

Jako utwardzacz na lakier nie sprawdza sie nic a nic. Wszystko zalezy od jakosci lakieru. Jesli lakier kolorowy jest dobry i trzyma sie niezle, to z ta baza, czy bez i tak bedzie sie trzymal. Jesli jest kiepski to z baza czy bez, bedzie odpryskiwal i sie scieral.

Produkt jest szybkoschnacy i musze przyznac, ze to prawda. Jako baza schnie w tempie krotszym niz 30 sekund, a jako lakier nawierzchniowy schnie wprawdzie w kilka minut, ale i tak szybciej niz inne utwardzacze do paznokci. Szkoda jedynie, ze to bez znaczenia, bo zwyczajnie nie utwardza.

Konsystencja jest ok, lakier nie gestnieje szybko i bardzo latwo sie go rozprowadza na paznokciu. Jest bardzo wodnisty, ale mimo tego nie splywa z pomalowanej powierzchni.

Nie kupie go jednak ponownie. Nalozony na lakier nic nie daje, a pod lakier i tak sa lepsze produkty na rynku (np. Astor Power 3).

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, zuzylam okolo 1/3 buteleczki

lubię

Stosuję jako podkład i warstwa wierzchnia. Jak podkład powoduje, że lakiery nie barwią płytki, natomiast jako warstwa wierzchnia nabłyszcza i przedłuża trwałość. Paznokcie mam w zasadzie wiecznie pomalowane i to na ciemne kolory, na nich więc widać ścieranie się najbardziej. Po zastosowaniu tego lakieru mogę robić manicure co weekend :) Jakość utrzymywania się lakieru zależy też od jakości tego kolorowego. Niektóre, mimo zastosowania Manhattanu, ścierają się na końcach po 4 dniach, niektóre dopiero po 5-6. Niestety nie wpływa na wysychanie, ale jako utrwalacz działa bardzo fajnie. Polecam spróbować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

cieniutko...

Bardzo słaby produkt. Lekko przyspiesza schnięcie lakieru i za to plus. Przyspiesza dużo słabiej niż inne znane mi tego typu preparaty. Praktycznie nie nabłyszcza paznokcia, nie przedłuża trwałości lakieru, nie zapobiega wycieraniu się i odpryskiwaniu. Dość niedrogi. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

ideał

Używam go jako przezroczystej odżywki. Podoba mi się, że jest rzeczywiście przezroczysty - a nie np. żółtawy, niebieskawy czy mleczny, jak niektóre inne rzekomo(!) bezbarwne lakiery.

Wysycha błyskawicznie - można pomalować nim paznokcie i praktycznie od razu robić, co się chce!

Utrzymuje się na paznokciach nieco dlużej niż inne znane mi lakiery - zaczyna schodzić po kilku dniach. Jego największą zaletą jest to, że schodzi niezwykle dyskretnie - nawet po upływie tygodnia(!) od pomalowania trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby zauważyć odpryśnięte końcówki, tak więc na pewno nie będziemy straszyć nieestetycznymi strzępkami lakieru na paznokciach ;)

Ilość zużytych opakowań: 2,5

godny polecenia

bardzo lubię ten kosmetyk. stosuję go na pomalowane już paznokcie. rzeczywiście przedłuża trwałość lakieru o kilka dni. jest niedrogi i wydajny, warto spróbować.