Eye Liner Professionalle (Profesjonalny liner do podkreślania linii powiek z pędzelkiem)

Dzięki doskonałemu pędzelkowi nadaje oczom perfekcyjną, dokładną i harmonijną linię, która się nie rozmazuje i pozostaje nienaruszona przez cały dzień. Dzięki zawartości chityny zmiękcza i nawilża oraz chroni. Dodatkowo akacja senegalska czyni go niezwykle łatwym w aplikacji i sprawia, że długo się utrzymuje.
Dostępny w kolorach: czarnym i brązowym.

droga jednorazowa przygoda

Wady:
- pędzelek - wydaje się wygodny, ale grubość linii zależy od jego humoru, a nie od rysującego
- eyeliner zasechł po zużyciu 1/5 opakowania
- nietrwały - znika "kawałkami"
- cena a wydajność - wypada wręcz idiotycznie, bo miałam nim pomalowane oczy może 5 razy

Zalety:
+ przepiękny, bardzo oryginalny kolor 24 Edera, czyli bluszcz - lekko metaliczna, soczysta ciemna zieleń
+ matowy efekt

Używam tego produktu od: 2012

na pewno jeden z najlepszych

jestem szczęśliwą posiadaczką wersji brązowej, choć prawde powiedziawszy kolor jest tak ciemny, że z powodzeniem udaje czarny :)

sam tusz jest trwały, szybko zasycha, nie tworząc grudek czy nieładnych kleksów. nawet w przypadku malowania grubszych kresek.
choć nie jest wodoodporny chyba tylko wiadro wody czy kąpiel w jeziorze są w stanie go rozmoczyć.
z drugiej strony - nawet bardzo delikatne kosmetyki do demakijażu zmywają go bezproblemowo.
nie podrażnił moich dosyć wrażliwych oczu.

pędzelek jest bardzo precyzyjny - cieniutki, ale nie "linieje". niewprawionej ręce trochę czasu zajmie nauka rysowania prostych linii, ale efekt jest wart poświęcenia.

opakowanie poręczne, ładne. bardzo proste

ze swojej strony polecam :)