Avon, Mark., Nail Style Studio, Satin Matte Nail Enamel (Satynowy lakier do paznokci)

Zalety produktu:
• trwały lakier do paznokci
• z modnym satynowym wykończeniem
• żywe, intensywne kolory
• idealny wybór na lato.

Bardzo fajny lakier. Szybko schnie, łatwo się nakłada, zdecydowanie na plus. Uwielbiam lakiery z Avonu, a ten jest moim faworytem. Posiada fajny kolorek i długo utrzymuje się na paznokciach.

Kolorek:)

Bardzo ładny kolorek który pięknie prezentuje się na paznokietkach, mocna pigmentacja która kryje już po pierwszym miźnięciu pędzelkiem, wygodne opakowanie i bardzo wydajny lakier. Z trwałością róznie jeżeli używa się rekawiczek to lakier trzyma sie o wiele dłużej:)

Super

Zawsze mi zależało na lakierze mocno na pigmentowanym, tak by za jednym pociągnięciem równo pokryć płytkę paznokcia i muszę przyznać że ten produkt sprawdził się rewelacyjnie. Nie jest on rzadki, nawet bym określiła że ma piankową konsystencje, taką puszystą dlatego należy z nim szybko pracować bo również i szybko zastyga. U mnie działa to na duży plus ponieważ nie moge za dużo czasu poświęcić na paznokcie, mój ruchliwy chłopczyk oczekuje 100% uwagi :P Lakier po wyschnięciu ma matowe wykończenie, mój odcień delikatnie się mieni, ale ja wolę połysk dlatego również korzystam z lakieru nawierzchniowego Mark , jednocześnie jeszcze bardziej go utrwalając. Na pewno dokupię inne kolory bo moim zdaniem warto. Polecam ten produkt :)

Może być

Lakier dość dobry i trwały. Nie rozmazuje się, jak niektóre lakiery. Jest wydajny, opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Łatwo się rozprowadza oraz zmywa. Polecam.

Jestem na TAK!

Dostałam ten lakier do paznokci w prezencie i moja pierwsze myśl 'o nie..!' - nie przepadam za błyszczącymi lakierami z Avonu. Mam z nimi złe wspomnienia gdyż barwią moją płytkę paznokcia i moim zdaniem są przeznaczone dla dojrzałych Pań. No ale w końcu się przełamałam i z ciekawości pomalowałam paznokcie tym oto lakierem (mam kolor - srebrny). Od razu po pomalowaniu moje zdanie zmieniło się o 180%. Lakier satynowy nadający bardzo ładny efekt na paznokciach (taki lekko matowy). Pięknie wygląda na paznokciach. Co więcej lakier jest bardzo trwały. Wielkie i miłe zaskoczenie!
Szczerze polecam, a sama planuje kupić inne odcienie tego oto lakieru.

Byłby idealny

Bardzo podoba mi się formuła tych lakierów - nakładają się dobrze, świetnie kryją i dają efekt pomiędzy satyną, a matem. Niestety, nie są idealne. Mam kolory czerwony, jasny róż oraz róż ze zdjęcia. Fajnie, gdyby trzymały się szybciej i nie wycierały tak szybko. Nie są odporne na normalne prace domowe. A szkoda, bo formuła bardzo mi odpowiada.

świetny

Posiadam odcień ze zdjęcia i jest przepiękny. Niespotykalna faktura faktycznie satynowa w dotyku a wykończenie na pograniczu matu ale jednak żywsze. Sam lakier idealnie gęsty, dobrze się rozprowadza szybko schnie i trzyma sie w moim przypadku 6 dni. Polecam