Zmywacz do paznokci bez acetonu

Zmywacz do paznokci bez acetonu

Zmywacz Malwa został stworzony aby w sposób bezpieczny i łatwy zadbać o wygląd kobiecych dłoni. Formuła pozbawiona acetonu sprawia, że produkt nie niszczy paznokci.
Zastosowany olejek rycynowy oraz witamina F wzmacnia oraz odżywia płytkę paznokcia.

Taki sobie

Kupiłam w auchanie, bo to jedyny zmywacz bez acetonu, jaki wtedy tam upatrzyłam. Rozczarowanie.

- niewydajny - jedno zmywanie i 2cm zmywacza w buteleczce nie ma
- myje niedokładnie, w zagłębieniach po bokach zostaje lakier
- nie radzi sobie z ciemnymi kolorami

+ zapach przyjemny
+ kolor przyjemny ;)
+ lekka buteleczka
+ cena
+ brak acetonu

Niestety, nadal najlepszym zmywaczem jest dla mnie pomarańczowy zmywacz Inglota.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2 z przerwami

Po prostu zmywacz lakieru.

Poniższe opinie wydają mi się odrobinę za ostre. Tak, ten zmywacz śmierdzi bardziej niż inne, ale nie rozdwajają mi się po nim paznokcie, nie są matowe, ani wysuszone. Zmywa lakier trochę topornie, używam jasnych kolorów i muszę długo trzeć paznokcie, by je wyczyścić. Szybko się zużywa, ale jak na zmywacz jest go dużo w butelce no i jest tani, więc można to wybaczyć. Nie robi krzywdy i usuwa lakier, ot najzwyklejszy zmywacz do paznokci.

Yhh

Strasznie śmierdzi i to jeszcze bardziej niz inne. Jak zmywam ciemne kolory to mam cale palce umazane, wysusza. Robi się jakiś biały na paznokciach. No ale jednak cos tam zmywa, wiec dalam 2 gwiazdki. Zaznaczyłam ze nie wiem czy kupie, ponieważ w sklepie obok domu jest tylko ten więc w sytuacji awaryjnej bede musiala go kupic.

Nie polecam

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Manicure - glitter nails

szybko zmywa nie wysusza

Zużywam już którąś buteleczkę tego zmywacza. Lakier znika szybko, nie rozmazuje ciemnych kolorów, jest wydajny, nie wysusza, nie niszczy paznokci. Jedynym jego minusem jest to że brzydko pachnie, mocniej niż inne zmywacze, ale jestem to w stanie wytrzymać bo działa skutecznie

Ilość zużytych opakowań: kilka

Co to jest?!

Ktoś powinien to wycofać! Ja kompletnie nie wiem co oni dali do tego zmywacza... Niszczy paznokcie w sekundę! Strasznie ostry, śmierdzi niemiłosiernie. Jak się coś rozleje na skórki wokół paznokci - wysusza, wręcz żre...

Nawet zmywa przeciętne... straszna rzecz! Dwa użycia i wylądował w koszu....

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań: dwa uzycia

paskudztwo!

Znacie to: białe, wysuszone paznokcie po użyciu zmywacza? Tak, dokładnie- to jest właśnie TO.
Zamiast acetonu użyto mocniejszej substancji, jeszcze bardziej żrącej i niszczącej. Zaczęły mi się po nim znowu rozdwajać paznokcie- a było tak pięknie :(
Do tego zmywacz niesamowicie śmierdzi, rodzina wyganiała mnie na balkon, ponieważ czuć go było w całym domu.
Zdecydowanie NIE, po kilku użyciach wylądował w koszu.