Inositol Vegetal, Soin Total éclat Inositol + éco-recharge (Krem przywracający blask)

Inositol Vegetal przywraca skórze blask i energię. Krem wzbogacony jest o inozytol roślinny pochodzący z zielonego ryżu, który wspomaga oddychanie komórkowe, zapobiegając starzeniu się skóry i utracie blasku. Innowacja Yves Rocher: kompleks Peel Renew TM, połączenie kwasów AHA z cytryny i neozydów z jabłka pobudza proces odnowy komórek skóry i wygładza jej powierzchnię. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu: skóra jest nawilżona i delikatna, po tygodniu jest wygładzona, a po 14 dniach odzyskuje blask i witalność.

Warto!

Jako dzierlatka 27letnia postanowiłam nabyć coś na tak zwane pierwsze oznaki starzenia czy też zmarszczki (których de facto specjalnie nie posiadam, ale cóż - trzeba zapobiegać!).

Do rzeczy:
+ zapach mi nie przeszkadza, jest dość intensywny, ale też dość przyjemny
+ estetyczne opakowanie oraz super pomysł z wymiennymi wkładami!
+fajna, lekka konsystencja
+ szybciutko się wchłania i pozostawia skórę ekstra gładką
+ wyraźnie poprawił stan skóry! (po moich bardzo niewielkich niespodziankach nie ma śladu, pory są zdecydowanie mniej widoczne, skóra ma ładny koloryt i wygląda zdrowo)
+ nadaje się pod makijaż (śmiało można wyrzucić wszelkie bazy w kąt, kosmetyki rozprowadzają się perfekcyjnie)
+ nie zapycha
+wydaje mi się, że będzie wydajny (zużycie znikome, a używam od trzech tygodni dwa razy dziennie)
+ ładnie nawilża

- mogłoby być ciut mniej tej "perły", aczkolwiek z umiarem dozowany daje ładny efekt - tłuste czy mieszane cery podejrzewam, że będą świecić jak słońce w południe, więc bez pudru czy chociaż lekkiego makijażu ani rusz
- dostępność - tylko poprzez stronę internetową YR, a wolałabym, żeby można też było nabyć w sklepie stacjonarnym

Podsumowując ***> mój hit na lato (będę używać na zmianę z serum hydra vegetal), cera wygląda pięknie, gładko i zdrowo. Głównym minusem jest efekt rozświetlający, który dla niektórych może być zbyt nachalny oraz dość intensywny zapach.

Przeciętny krem z efektem bombki choinkowej...

Zawsze wmawiam sobie, że moja skóra potrzebuje rozświetlenia. I co jakiś czas kupuję jakiś nowy krem do twarzy z efektem rozświetlenia. Finał nie zawsze jest happy endem. I tak było tym razem.

Krem jest w sumie przeciętny. Wydaje mi się, że mogłabym znaleźć przynajmniej kilka lepszych i tańszych. Nie szkodzi - to fakt. Skóra po jego nałożeniu nie ściąga się i nie wyskakują "niespodzianki".

Krem jednak po nałożeniu pozostawia "tłustawą" warstewkę. Nawilża, ale wolałabym, aby nawilżał w większym stopniu.

Rzeczą deklasującą ten krem jest efekt bombki choinkowej. Ma on w sobie tyle perły, że skóra się po nim świeci. I mam mieszane uczucia... Czy ten blask ma służyć za "efekt rozświetlenia"? Bo niestety, innego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: używałam, skończyłam około 1,5 miesiąca temu

MÓJ ULUBIONY!

Na początku zaznaczę że mam skórę mieszaną skłonną do niespodzianek i stanów zapalnych więc jakby nie jest to krem dla mnie... a jednak. Zaznaczę też że mało który krem na mnie działa tak dobrze jak ten.

PLUSY:

- usuwa niedoskonałości, radzi sobie nie tylko z zaskórnikami ale i większymi zmianami,

- gdy go używam i już mi coś wyskoczy to bardzo łatwo mogę to usunąć mechanicznie,

- świetnie likwiduje zmiany po pryszczach- parę dni i nie ma!

- mimo kwasów- skóra pon nim nie piecze i nie szczypie nawet po goleniu,

- nie zapycha

- ściąga pory

- świetnie nawilża i odżywia- używam go na noc i rano ryjofon jest mega ładny

- bardzo wydajny

- ładnie pachnie

- opakowanie- można kupować wkłady- z ulotką kosztują z 35-40 zł.

- dobrze się wchłania

M INUSY:

- ze względu na świecące drobinki używam go tylko na noc, uważam ze to absurd by ładować do kremu tyle "błysku"... nie wiem jak można się pokazać z taką radiacją na twarzy!

- zaniżona pojemność- 40 ml.

Manicure - kolorowy french

przyjemny, sprawdza się

Kosmetyk, który warto polecić!

Plusy:
- przyjemnie rozświetla/ odświeża cerę
- poprawia koloryt skory
- nie jest tłusty, nie zapycha
- bardzo przyjemny, nie za intensywny zapach
- dość wydajny
- wymienne wkłady - świetny pomysł
- eleganckie opakowanie

Minusy:
- przez chwilę po nałożeniu daje uczucie tłustości (później jest ok)
- cena podstawowa (w promocjach jak najbardziej polecam)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

dobry

nie uczula
zapach jest świeży
treściwa konsystencja, wydajny
nie zapycha
rozświetla-jest perłowy
cena jest dobra
40 ml w opakowani;/
opakowanie bardzo ładne+wymienny wkład, dobrze pomyślane
do stosowania na noc lub pod makijaż(jeśli podkład ma filtr)
wygładza
nawilża
miły w stosowaniu

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

dobry

Ja używałam tego kremu głównie na noc, ponieważ na dzień używam filtrów i użycie jeszcze tego kremu to za dużo dla mojej mieszanej cery. Ale uważam, że używając go na dzień mógłby on spełniać też rolę bazy pod makijaż z powodu perłowej poświaty jaką zostawia na skórze, a taki efekt też robią niektóre bazy. Krem fajnie nawilża, rano cera jest rozświetlona i promienna. Nie zauważyłam działania na zmarszczki, ale pewnie byłoby trzeba używać go dłużej, żeby coś zauważyć. Plusem jest to, że można dokupić wkład i wtedy wychodzi taniej. Wydajny, zapach przyjemny, nie zapycha. Szkoda, że nie ma filtrów, wtedy mogłabym używać go na dzień, i za to odejmuję pół gwiazdki. Ogólnie jestem zadowolona i kupie go ponownie, zwłaszcza jeśli będzie w promocji.

Bardzo dobry z minusem ;)

Generalnie krem spełnia obietnice producenta ;) Czyli wygładza pierwsze zmarszczki, rozświetla cerę i już po tygodniu używania widać te efekty :)
Twarz wygląda na zdrową, młodą ;) , cera jest gładka i naprawdę pełna blasku :) Tak jak wspomniano poniżej, trzeba go umiarkowanie dawkować, żeby się za bardzo nie świecić ;)
Jest gęsty, wydajny, ma ładny zapach (ale ja ogólnie lubię zapachy kosmetyków YR :) ).
Nie podrażnia, ale troszkę wysusza... i w zasadzie jest to jedyny minus, ale radzę sobie z tym stosując na noc krem silnie nawilżający albo odżywczy ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Ładny zapach i nawilżenie jednak nic po za tym.

Miałam kilka kremów z YR jednak na tym chyba najbardziej się zawiodłam. Tak jak poprzedniczki myślałam, że moja cera potrzebuje rozświetlenia, ale ten krem niestety daje go zbyt wiele ;)
Do rzeczy:
-zapach jest naprawdę ładny, nie drażniący
-super nawilża i używałam go tylko w towarzystwie podkładu, ponieważ sam sprawiał, że okropnie się świeciłam
-jeżeli chodzi o zmarszczki-nie zauważyłam żadnej różnicy
-jest niesamowicie wydajny-ponieważ nie mogłam go
dokończyć w końcu oddałam mamie ;)
-plusem jeszcze jest to, że nie trzeba kupować całego kremu jedynie wkład-po pierwsze środowisko nie cierpi, a po drugie portfel ;)

Podsumowując nie jest to krem, który mnie zadowolił, ale może się sprawdzić u kogoś innego z innym typem cery i innymi potrzebami.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Warto spróbować

Kupiłam go, bo chciałam rozświetlić moją cerę z nastaniem wiosny. To jest fajny produkt pod warunkiem, że jest stosowany bardzo oszczędnie. Nałożony w niewielkiej ilości na twarz i szyję daje śliczny efekt rozświetlenia skóry. Nie zapycha, poprawia stan cery. Zmarszczki są wygładzone. Nie jestem posiadaczką doskonałej cery ale po zastosowaniu tego kremu pokrywam twarz cienką warstewką mojego ulubionego prasowanego pudru Shiseido i jest git przez cały dzień.
Produkt jest niezwykle wydajny, bardzo gęsty, ale świetnie się rozprowadza.
Ostrzegam, iż produkt ten stosowany jednorazowo w dużej ilości tworzy na buzi nienaturalną perłową maskę i podkreśla wszystkie niedoskonałości.

Mówię - nie

Polecam/nie polecam. Oto jest pytanie.

Osobiście za nim nie przepadam, choć wydawało mi się, że moja skóra potrzebuje rozświetlenia.
Problemy naczynkowe i wrażliwość skóry przy porannym nałożeniu tego kremu zostaje jakby "wyciągnięta" na światło dzienne i zamiast ukrywać te problemy - moja twarz staje się jeszcze bardziej czerwona niestety nie tylko na policzkach ale i na czole -wygląda nieco jak poparzona więc makijaż jest koniecznością.......
Używam go bo mam, ale wolę pozostałe produkty z serii.
Ilość zużytych opakowań: 1 - w połowie

gdyby nie ta perla

Krem dosc przyjemny - od razu wygladza skore po nalozeniu, mam wrazenie, ze faktycznie nieco nieco dziala to jego owocowe zluszczanie. Pamietam, ze na poczatku troche odpychal mnie zapach - przypominal mi zepsuty krem. Teraz sie przyzwycailam. Krem jest bardzo wydajny, latwo sie rozprowadza i syzbko wchlania, ale ten perlowy polysk! Zdecydowanie za duzo perly. Twarz wyglada na brudna i tlusta, a wiec niestety u minie odpada posmarowac sie - nie malowac sie. Musze chociaz zmatowic ten bysk pudrem. Sadze, ze go nie kupie wiecej, bo normalna wersja Inositol jednak byla naprawde dobra i jesli juz bede miala wrocic do tej serii, wybiore tamta.

Używam tego produktu od: kilka msc

To nie to

Krem przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję, idealny pod makijaż.Delikatnie rozświetla twarz, jednak jak nałożyłam na niego podkład to rozświetlenie zniknęło, ale to akurat dla mnie nie było takie istotne.
Nie przekonuje mnie do niego to, że nie dostrzegłam skuteczności jeśli chodzi o spłycenie zmarszczek, odpowiednie odżywienie. Wprawdzie nie oczekiwałam zbyt wiele bo to krem za 60 zł, ale pomimo wszystko uważam, że powinien spisać się lepiej. Kolejny minus - nie wydajny i ta pojemność 40 ml.
Pozytywem jest to, że można sobie kupić wymienne wkłady zapasowe z produktem, które umieszcza się w słoiczku...są troszkę tańsze od kremu w standardowym opakowaniu.

Używam tego produktu od: skończyłam