Bahia, Body Scrub with Maracuja & Orris (Złuszczający scrub do ciała z marakują i kosaćcem)

Scrub dokładnie złuszcza zrogowaciały naskórek
i wygładza ciało - tak przygotowana skóra ładniej się opala. Orzeźwia, ożywia i budzi zmysły. Z ekstraktami z marakui i kosaćca.

Cena: 14,90zł / 100ml

słaby

Nic specjalnego, dobrze, że to sezonówka. Miałam w egipcie, z racji małej pojemnosci, ale nastepnym razem wezme joanne ;)
Opakowanie może byc, zapach owocowy, troche dziwaczny. Zelu jest mało, ale tez jest bardzo mało wydajny - jesli porównac do jemu podobnych. Wygladza delikatnie, nie podrażnia, lekko sie pieni - tyle zalet. Na własciwosci scierne liczyc nie można, jako codzenny żel - z uwagi na wydajnośc - sie nie nadaje, więc po co...?

Używam tego produktu od:2 tygodni

szkoda pieniędzy

Niestety ten scrub to porażka. Sciera trochę naskórka i skóra po nim jest nawet gładka, i za to oceniam go jako średni. Ale właściwie jest sporo poniżej przeciętnej...

Tak jak napisała droga A, wygląda po prostu okropnie. Jest to półprzezroczysty, sinoszary żel z zatopionymi większymi czerwonymi i jakimiś małymi białymi drobinkami. Fuj fuj fuj. Coś tam one ścierają, ale jak na mój gust za słabo - wole ostrzejsze peelingi. PAchnie brzydko i chemicznie, liczyłam na jakieś tropikalne aromaty, a tu nic takiego! Nawet nie umiem okreslić tego zapachu, na szczęście jest slabo wyczuwalny...

Scrub jest dość gęsty, śliski, nie rozprowadza się na skórze zbyt gładko, jest niewydajny. Przy pojemności 100 ml wystaczył zaledwie na kilka użyć. Może to i dobrze w tym przypadku, bo stosowanie go nie sprawiało mi żadnej przyjemności. Mimo wszystko, porównując do tak samo malutkich, a o wiele tańszych peelingów Joanny, ten przy takiej cenie i jakości wypada strasznie blado... Nie warto.

Używam tego produktu od: prawie dwa miesiące

porażka na całej linii

Kupiłam całą serie kąpielową bez mydełek, bo nie używam. Zaczęłam przygodę z Bahią od peelingu i teraz tylko muszę mieć nadzieję, że inne produkty będą lepsze. jestem zwolenniczką kosmetyków Oriflame, co widać w moich recenzjach, ale tutaj niestety przejade sie po firmie.
Peeling jest ohydny - począwszy od wygladu, wyciśnięty na ręke kojarzy mi się z czymś odrażającym - szaro przezroczysty. Zapach poniżej przeciętnej - jakiś wodno kwaskowy, ani owoców, ani kwiatów nie uświadczyłam. Konsystencja i działanie - w żelu zatopione sa jakieś fioletowe kulki i nie wiem, co one maja robić - głównie spadaja ze mnie do wody i tam kończą swój żywot, drobinek ścierających jak na lekarstwo - po kąpieli z Bahia, ani nie czuję się porządnie wytarta, ani odświeżona.
Do tego wydajność - na 4-5 kąpieli. W przypadku tego kosmetyku to chyba jednak zaleta.

Używam tego produktu od:10 dni
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Średni

Typowy średniak. Fajnie że ma duże i male drobinki ścierające choć w sumie nie wiele to daje :/. Urzekł mnie jednak jego zapach taki specyficzny egzotyczny. Jeżeli ktoś szuką odrazu widocznych rezultatów i lubi "czuć" peeling to odradzam.

Używam tego produktu od:2 tyg

może być

Takie przeciętny peeling.

Plus za ładny zapach. Samo opakowanie mogłoby być większe, gdyż 100ml to jest na prawdę bardzo mało jak na peeling do ciała i taką cenę.

Tubka z zakrętką niepraktyczna (wolałabym inne zamknięcie).
Samych drobinek ścierających jest nie za wiele. Ładnie to wygląda, ale gorzej peelinguje.

Fajny do wypróbowania, ale na pewno nei kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobry

Przede wszytskim podoba mi sie w nim to, ze zawiera małe i duże drobinki ścierające. Skóra jest po nim rzeczywiscie gładka a drobinki nie sa ostre.
Ma ładny, wakacyjny zapach choc balsam i żel pod prysznic mają ładniejsze zapachy:)
Mimo wszystko polecam ale raczej jako peelingujący żel pod prysznic niż peeling

Używam tego produktu od: dawna

to noi to czego szukałam

Na początku powiem,ze bardzo lubie mieć głaką skóre i używać peelingów.
Ten ani mnie nie zachwycił,ponieważ:
- jest w tubce z zakrętką;wydawałoby sie,ze to szczegół,ale jest to bardzo niepraktyczne np pod prysznicem
- niewiele tam drobinek ścierajacych
- nie wyczułam jakoś orginalnego zapachu
- raczej sie marze niz pieni

Nie jest najgorzej,ale mogłoby być lepiej.

Używam tego produktu od:2 tygodni

STAWIAM NA EGZOTYKE :)

Uwielbiam egzotyczne zapachy kojarzące się z tropikalnymi klimatami,egzotycznymi roślinami :) Ten kosmetyk jest extra :) Minus za małe opakowanie,duży plus za cudny zapach i za nawilżanie. Skóra jest oczyszczona,gładka i pachnąca.Musze wypróbować całą serie:) Myślę ze jest tego warta:):) polecam:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Typowy średniak

Co mogę o nim powiedzieć? Mam mieszane uczucia, nie jest on ani zły, ani super dobry, żebym mogła go bardzo chwalić. Podoba mi się opakowanie, które niestety jest małe. Zobaczymy na jak długo wystarczy. Zapach jak dla mnie jest conajmniej dziwny, ale da się wytrzymać.
Naszczęście skóra po nim jest gładziusieńka, więc to go ratuje. ;)

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: Początek 1