Bahia, Shower Gel with Maracuja & Orchid (Żel pod prysznic z marakują i orchideą)

Prysznic jak ciepły deszcz w tropikalnym lesie. Zamknij oczy, poczuj orzeźwiające aromaty orchidei i marakui, które pozostawią na skórze zmysłowy zapach gorącego lata.

męczący

Nie przepadam za tym żelem - stoi przy wannie już kilka tygodni, a ja wciąż nie mogę go skończyć. Dzieje się tak z prozaicznej przyczyny - nie mam ochoty po niego sięgać zbyt często, bo go nie lubię.
Jest bardzo rzadki, prawie w ogóle się nie pieni, a zapach choć ma ładny to ledwie wyczuwalny. Tubka z klapką to też nie najlepszy pomysł- żel łatwo się wylewa, gdy położę go poziomo.
Chyba ostatecznie skończy jako płyn do kąpieli, bo nie mam na niego siły.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

nic specjalnego

KOlorowe opakowanie, ciekawy, egzotyczny zapach - to plusy. Fatalna wydajność i słabe właściwości oczyszczające - to minusy. Biorąc pod uwage ilośc tego typu kosmetyków na rynku - spokojnie mozemy sobie darowac Bahie ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Wyszusza

Jedynym plusem tego żelu jest zapach - bajeczny!
Natomiast strasznie wysusza skórę, a w moim przypadku doprowadził do alergii :(
Bardzo mało się pieni, a do wanny trzeba wlać z pół opakowania na raz...

Używam tego produktu od: w wakacje

dzienny smoky eyes

gadżet

Jedyny duża zaleta tego żelu, to jego super słodko-owocowy zapach.

Poza tym żel jest dosc rzadki i przez to mało wydajny. Słabo się pieni, nie ma jakiś specjalnych właściwości pielęgnacyjnych.

Poniewaz był to produkt sezonowy, to chyba nie bede miala okazji go kupic (zreszta i tak bym sie nie skusila).

Używam tego produktu od:pare miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Smakowita maracuja:D

Od jakiegos czasu mam faze na jadalne zele i balsamy,jak tylko pojawil sie w ofercie Ori to pomyslalam,ze to cos dla mnie:)Nie zawiodlam sie,smakowity zapach :slina:fajna konsystencja,ktora nie rozlewa sie w dloniach.Nie wyszusza zbytnio skory,nie podraznil.Przyjemnie sie pieni ale nie tworzy mega piany-co akurat jest plusem dla mnie.
Opakowanie i zamkniecie mogloby byc inne ale....nie bede czepiac sie szczegolow;)
Jest to letnia limitowanka i jezeli nadarzy sie okazja do zakupu to na pewno sie skusze:)

Używam tego produktu od:od kiedy pojawil sie w katalogu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

średni

Ma piekne opakowanie, tuba jest wygodna-nie wyślizguje sie z reki. Pieknie pachnie. Niestety słabo sie pieni i jest raczej mało wydajny. Szkoda, bo zele Oriflame, które dotychczas miałam były bardzo dobre.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

taki tam

ładnie pachnie i to jego jedyny plus. mało wydajny, średnio sie pieni, opakowanie beznadziejne, bardzo ciężko jest je otworzyc, jednak przyciaga wzrok całkiem estetyczna grafiką. zawartość, z racji wydajności zużyla mi się szybciutko i chyba to dobrze, ponieważ mojej skórze oprócz odświeżenia nie dawał absolutnie nic

Używam tego produktu od: już nie używam, bo się skończył

przeciętniaczek ;)

Najbardziej podoba mi się zapach tego żelu - może nie jest zbyt intensywny, ale ładny, owocowy, czuję w nim marakuję. Jest troszkę za rzadki, ale i tak gęściejszy od żeli z serii Nature. Bardzo przyjemny w stosowaniu, dobrze się pieni, nie wysuszył mi skóry. Czułam się po jego użyciu odświeżona. Fajny na lato, jak na Oriflame nawet wydajny ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc