Braun, Depilator Silk-épil EverSoft 2170

Braun, Depilator Silk-épil EverSoft 2170

Braun Silk-épil EverSoft 2170 to niezwykle delikatny depilator, który usuwa nawet najkrótsze włoski, pozostawiając twoja skórę jedwabiście gładką przez wiele dni. Dzięki pojedynczemu rozłożeniu 20 par pęset w rzędach depilator ten zapewnia najdokładniejsze i najdelikatniejsze usunięcie włosków wraz z cebulkami. System masujących rolek stymuluje i relaksuje skórę, aby depilacja była ultra delikatna.
Poprzednio był w sprzedaży jako wersja Deluxe 2170 Solo.

Regulacja prędkości: 2 stopniowa

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Nie dla mnie

Okazało się że depilator mechaniczny to nie jest rozwiązanie dla mnie.
Nie jestem wytrzymała na ból a to naprawdę boli!

Zmuszałam się przez jakiś czas do depilacji tym diabelskim urządzeniem ale to był błąd bo po pewnym czasie powtarzania tych zabiegów zaczęły mi wrastać włoski pod skórę.
Wtedy już zdecydowałam ostatecznie ze nie jest to urządzenie dla mnie.

Sam depilator działa nie najgorzej. Wyrywa włoski chociaż trzeba przejechać po jednym odcinku kilka razy żeby mniej więcej pozbawić go włosów.

Poszedł w czorty

Sprzedałam ten depilator. Rolki masujące nie masują a dotkliwie drapią. Ból nie jest duzy przy depilacji. Duzy hałas za to jakby traktor w domu parkował. Przepłaciłam za niego w media expercie. Włoski straszliwie wrastaly, pojawiły sie krostki na nogach. Nigdy nie odważyłam sie wydepilować nim okolic bikini - nie jest za delikatny.

Lubie

Strasznie się napłakałam przy pierwszych użyciach, depilacja nóg zajmowała mi 2 dni- niski próg bólu?
Teraz spokojnie używam, na łydkach, udach i pachach.bardzo dokładny,
mam go jakiej 5 lat, nic się nie dzieje,
Trochę hałasuje, ale do wytrzymania.
Nogi pozostają długo gładkie.

Nie wiem czy kupię ponownie jak się zepsuje; teraz jest dużo nowości.

Alcatel

bardzo dobry depilator

Depilator posiadam od roku 2007, musze przyznac ze chociaz minelo juz 9 lat dalej dobrze sie sprawuje, nie moge o nim powiedziec niz zlego, jak dla mnie sprawdza sie w stu procentach.

Fajny depilator

Całkiem dobry depilator. Co prawda w moim przypadku depilacja nie jest kompletnie bezbolesna i z początku musiałam się troszkę do niego przyzwyczaić. Niewątpliwym atutem jest to, że bardzo dobrze i dokładnie depiluje. Niestety jest trochę głośny.

Sprawdza się od wielu lat.

Mam starszą wersję tego depilatora (Deluxe 2170 Solo), troszkę się tylko różni. Używam tego depilatora już kilka lat i nadal bardzo dobrze działa. Usuwa włoski, ale czasem nie wszystkie. Zdarza się, że po prostu je skraca i trzeba przejechać kilka razy po włoskach żeby w końcu je wyrwać. Włoski trzeba zmiatać z pęset, bo tam zostają. Dołączony był do depilatora mały grzebyk, więc się do tego przydaje. No i minusem jest jeszcze to, że zbyt głośno chodzi. Jednak depilator ma też swoje plusy. Włoski odrastają po jego użyciu dłużej, nogi są gładkie, spełnia swoje zadanie. Ładnie wygląda, jest poręczny. Na początku podczas jego używania wyrywanie włosków boli, ale można się do tego przyzwyczaić i przy kolejnej depilacji nie jest już tak źle. Ogólnie jestem zadowolona z tego depilatora. Swoje podstawowe zadanie spełnia i mimo, że mam go już kilka lat to nadal dobrze działa i nadal go używam. :)

nieśmiertelny!!!

Mam go już pare lat, kiedyś gdy byłam młodsza używałam go tylko na łydki, ale później nie wiem czemu poszedł w odstawkę. Teraz przypomniałam sobie o jego istnieniu i jestem zadowolona z działania. Depilator wyrywa włoski, jednak nie radzi sobie z tymi krótszymi. U mnie ból największy jest na łydkach i bikini, uda prawie wgl nie bolą, ale jest to kwestia przyzwyczajenia (ja wcześniej używałam wosku). Pomimo wieku, urządzenie to jest nieśmiertelne, kilka lat leżał nieużywany w szafie, a teraz nadal śmiga jak należy :).

PLUSY:
- cena
- skuteczność
- czas depilacji
- ładny wygląd
- mały, poręczny

MINUSY:
- głośność pracy (bardzo odstrasza!)
- pęsety są tak ustawione, że czasem muszę przejechać 5-6 razy, żeby wyrwać konkretne włoski

Używam tego produktu od: 6-7 lat
Ilość zużytych opakowań: jeden i ten sam

Warto

Kupiłam go kilka lat temu w Tesco za jakąś śmieszna sumę i mimo mojego zdziwienie działa do dziś.
Wyrywa włosy więc to wiadome, że boli. Nakładki są wymienne, to fajna sprawa. Działa jak depilator powinien działać.

Jedyna wadą jest to, ze chodzi jak traktor!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Stary, poczciwy. Działa.

Mój drugi depilator. Pierwszy archaiczny posiadał tylko zasilacz i pęsety ;) Wiem że obecny ma więcej pęset i dodatkowo nakładki masujące, które mimo że proste jak konstrukcja cepa działają skutecznie.
Działa mimo że przez wiele lat używania wyrażnie oporniej-pęsety się stępiły. Depilacja jest całkiem znośna nie nazwałabym jej bolesną, tym bardziej przypominając sobie odczucia po poprzedniku Silk epil\'a ;)

Całkiem przyjemny dziadziuś. Kupię nowy dopiero jak ten powie: kaputt. Z wielka chęcią przygarnęłabym nowy kosmiczny depilator jednak ich ceny są zaporowe a skoro ten działa to niech ze mną pozostanie ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno, od lat to samo

Mój poczciwy dziadziuś

Depilator mam od jakiś 8 lat - kupiłam za około 70zł i używam po dziś dzień. Jest starszy niż kreda..
Nie jest to jakieś cudo techniki z funkcją chłodzenia, grzania, masowania, radiem cd mp3 i WiFi ale DZIAŁA i spełnia swoje zadanie jak trzeba.
Włoski wyrywa jak każdy - Boli jak cholera jak zawsze.
Naprawdę poczciwy sprzęt do koszenia trawnika z łydek w rozsądnej cenie, bezawaryjny od tylu lat.Nie mam prawa zarzucić mu czegokolwiek złego.
Nie wiem czy jest jeszcze dostępny.

Używam tego produktu od: 8LAT

Niezawodny od ponad 6 lat

Plusem jest atrakcyjna cena, które z tego co obserwuję z roku na rok jeszcze idzie w dół. Ten depilator nie ma wielu udziwnień w postaci nakładek żeby niwelować ból podczas depilacji ( i tak wątpię żeby pomagały). No jest taka jedna nakładka z masującymi koralikami, ale i tak jej nie używam, bo chcę maksymalnie zmniejszyć odległość pomiędzy skóra a urządzeniem (pęsetami). Boleć boli, ale to normalne i jeśli chodzi o mnie to jest to wszystko do wytrzymania. Dla jednych te "doznania" przy depilacji są intensywniejsze, to jest indywidualna kwestia. Depilator jest poręczny, ma długi kabel i sprawdza się, bo wyrywa włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu nowe włoski wolniej odrastają. Mój staruszek dalej spełnia swe zadanie, ale zauważam, że miejscami urywa włoski, a nie wyrywa wraz z cebulkami. Jest też hałaśliwy, ale używam go raz na kilka tygodni więc jest to do zniesienia i przeze mnie i przez domowników ;) Nie kupię tego modelu jeszcze raz, bo co chwilę pojawiają się nowości na rynku. Myślę że zakupię nowy dopiero jak mój depilator wyzionie ducha.

średnio dobry

Posiadam ten depilator od 5 lat
jego wada jest, że:
- bardzo głośno chodzi
- jak włoski odrastaja słabsze lub są za długie to je łamie co jest efektem za pare dni nogi na nowo nadaja się do depilacji (trzeba trafić w moment jak są włoski odpowiedniej długości w tedy efekt jest nawet przyzwoity)
-podrażnia skórę

Niewatpliwym plusem jest napewno to, że:
-nogi są dłużej gładkie niż po goleniu zwykłą maszynką

Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle w użyciu