Payot, Design Cou (Krem do szyi i dekoltu dla skóry dojrzałej)

Payot, Design Cou (Krem do szyi i dekoltu dla skóry dojrzałej)

Krem o gęstej, tłustawej konsystencji, który roztapia się na skórze, aby chronić ją przed wysuszeniem. Zawiera fitohormonalny kompleks "A.G.E.", kompensujący zanik aktywności hormonów związany z wiekiem oraz witaminy A, E i składniki ujędrniające. Jego działanie polega na odbudowie włókien kolagenu i przyspieszeniu odnowy komórek, w celu wygładzenia skóry szyi i dekoltu. Producent obiecuje natychmiastowy efekt napięcia skóry oraz jej ujędrnienie przy regularnym stosowaniu, połączonym z masażem.

Cena: 240 zł / 50 ml

A fuuuj!!!

To było tak: po sukcesie w zmianie nawyków żywieniowych zgodnie z zasadami Dra Monti ubyło mi troszkę ciałka i .. przybyło niepotrzebnej skórki. Najbardziej na szyjce, co mnie zdenerwowało, bo dotychczas byłam z jej wyglądu zadowolona (żeby nie powiedzieć dumna). Udałam się więc do gabinetów kosmetycznych na stosowne zabiegi, no i polecono mi TOTO. Dodaję od razu, że jest to krem dla kobiet po 45 roku życia (umownie), być może to jest przyczyną mojego niezadowolenia, ale poleciła mi go kosmetyczka, stwierdzając że przyda mi się "okresowa kuracja". <BR>Ludzie!<BR>Pierwsze przeżycie to zapach (konkretnie powiem: smrodek). TOTO cuchnie mieszaniną zapachu chwastów i zielonego śledzia. Ale się przemogłam. Tłuste. Nawet wsiąka w skórę (ale powoli, bardziej jednak natłuszcza). Koniec zalet. Acha - jeszcze: nie dostałam wysypki, ani pryszczy ... poza tym - zero skutków ujędrniających, a już na pewno natychmiastowych. Nawet na moment nie wygładza skóry - co potrafi co drugi krem za 20 zł. Za taaaką cenę!