The Skincare, Gentle Cleansing Cream (Krem do demakijażu)

The Skincare, Gentle Cleansing Cream (Krem do demakijażu)

Krem do demakijażu twarzy. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia - może być używany na sucho, bądź w połączeniu z wodą. Do wszystkich rodzajów cery.

w tubie
krem
>100ml

nie oplaca sie kupowac

Plusy:
+ dobrze oczyszcza skore z makijazu
+ nie wysusza
+ nie podraznia

Mniusy:
- konsystencja to jedna wielka porazka. Na sucho w ogole sie tego uzywac nie da, a na mokro wciera sie w twarz jakby byl kremem, wiec trzeba sporo uzyc.
- jest bardzo niewydajny
- opakowanie ma paskudne, jakbym nie wiedziala, ze kosztowal tyle pieniedzy to bym pomyslala, ze jest kupiony na bazarku
- okropnie pachnie!! nie cierpie tego zapachu, wiec nawet jakby ktos chcial mi go dac za darmo, nie wzielabym (na pewno mam oryginalny, bo kupiony w douglasie i na pewno swiezy, wiec nie ma mowy o przeterminowanym).

Ogolnie nie polecam. Szkoda na niego pieniedzy.

Używam tego produktu od: 2 tygodni (i juz sie konczy opakowanie!)

Zapycha???

Za ostatnią promocją Shiseido pognałam jak każdy zmanipulowany konsument do stoiska się zaopatrywać. W rezultacie zostałam obdarowana kilkoma miniaturami, w tym właśnie tego ...mleczka?Kremu raczej do demakijażu. I wcale nie wpadłam w zachwyt. Zalety są dwie: ładny zapach oraz fakt, że krem powinien przypaść do gustu suchej cerze. Jest bardzo tłusty. Cera po nim też. Ja mleczka używam rano (na noc ziaja oliwkowa), więc o właściwościach zmywania makijażu nie mogę się wypowiedzieć. Chociaż mogę. Raz próbowałam zmywać nim tusz do rzęs - tragedia, nawet nie próbujcie. Jedyny efekt to strzępki tuszu pływające w wannie, a poza tym panda na oczach. Ponadto - zapchał mi pory na twarzy.Niby nie mam pewności, że to akurat to, ale niczego innego nie zmieniałam, a zapchane pory u mnie pojawiają się baaardzo rzadko. Dodajcie do tego marną wydajność (30 ml-4 użycia, 125 ml-16 i pół użycia) i otrzymujemy kosmetyk, którego nawet kijem więcej nie dotknę (no, chyba że ktoś mnie go za darmo wręczy...;)Używam tego produktu od:niecały tydzień
Ilość zużytych opakowań:30 ml