Garnier, Czysta Skóra Intensive, Oczyszczający żel myjący do mycia z aktywnym węglem

Formuła żelu została wzbogacona ekstraktem z borówki, superchłonnym aktywnym węglem pochodzenia roslinnego i kwasem salicylowym, antybakteryjnym składnikiem aktywnym o wysokiej skutecznosci, aby skutecznie usuwać snadmiar sebum i zanieczyszczenia, widocznie redukować nawet najbardziej uciązliwe wągry/zaskórniki, zapobiegać ich ponownemu powstawaniu

Zawiedziona

Zachęciło mnie do kupna to ,że produkt zawiera aktywny węgiel. Teraz jest to bardzo na topie i praktycznie węgiel jest stosowany do wielu kosmetyków.
Ale tutaj nie sprawdził się. Żel strasznie wysuszyć skórę w okolicach nosa. Zaskorniki jak były tak są. Konsystencja moim zdaniem za rzadką i za blada jak na węgiel. Coś tu poszło nie tak .

bardzo mocny

Czarny żel o mocnym mentolowym zapachu (nie drażniącym). Całkiem dobrze się pieni, zmywa z buzi wszystko, sebum, pot, resztki makijażu. Ale... Jest strasznie mocnym produktem, bardzo mocno ściąga i przesusza skórę. Stosuję go tylko wieczorem by po całym dniu szybko zmyć wszystkie zanieczyszczenia. Niestety, mimo takiej mocy nadal mam problem z zatkanymi porami i pojawiają się krostki.

Jestem na tak!

Kupiłam kierując się opiniami z wizażu. Muszę przyznać, że to strzał w dziesiątkę! Już po pierwszej aplikacji czuć, że skóra jest oczyszczona, świeża. Żel ma fajną konsystencję, ciemną barwę, która po chwili zamienia się w pianę. Dobrze się go nakłada, jak i zmywa. Pompka idealnie dozuje porcję, która jest potrzebna na pokrycie całej twarzy, przez co kosmetyk jest wydajny. Ma fajny, świeży zapach, który podkreśla efekt oczyszczenia. Stosuję kilka tygodni i nie wyobrażam sobie dnia bez pielęgnacji tym kosmetykiem. Jedynym minusem jest to, że delikatnie wysusza skórę, ale to można nadrobić nakładając krem nawilżający. Troszkę cena razi, ale jakość i wydajność żelu są tej ceny warte.

Oczyszczający żel w przystępnej cenie

Żel ten sprawdza się u mnie dobrze. Oczyszcza fajnie, jednak nie aż tak jak zapewnia producent. Lekko wysusza mi skórę ale nie jakos znacząco (cera mieszana). Pachnie fajnie, skóra wygladzona, nie pojawiają mi sie po nim zadne wypryski. Cera po codziennym, wieczornym stosowaniu wygląda naprawdę dobrze i z kazdym dniem lepiej.

Dobry kosmetyk

Dobry kosmetyk do mycia twarzy, postanowiłam wypróbować, ponieważ zachwyciła mnie maseczka węglowa tej firmy. Żel rzeczywiście dobrze oczyszcza jednak nie skradł, aż tak mojego serca. Zapach jest przyjemny, buzia odświeżona, daje uczucie czystości. Opakowanie z pompką ułatwia aplikacje, produkt jest wydajny. Utrzymuję efekty oczyszczania zaskórników. Delikatnie się pieni. Odnoszę wrażenie, że mimo wszystko delikatnie wysusza.

Dobry

Za Garnierem nie przepadam z wielu powodów. Ten jeden produkt znalazł miejsce w mojej kosmetyczce już po raz drugi. Fajnie oczyszcza, na buzi jest mniej syfów. Jednak u mnie wystąpiło przesuszenie buzi :/

Niezły

Kupiłam dla męża, który ma tłustą skórę. Ponieważ lubię produkty z węglem pomyślałam, że też wypróbuję :-) I muszę przyznać, że jestem w szoku. Ten żel tak oczyścił mi skórę, że aż "skrzypiała". No dla mnie ten efekt jest duuuużo za mocny, ale mam raczej skórę suchą więc nie ma się co dziwić.
Mąż jest bardzo zadowolony, używa go od miesiąca i zauważyliśmy znaczną poprawę kondycji jego skóry. Ma mniej niedoskonałości i dużo mniej wągrów na nosie. Żel nie wysusza jego skóry i nie spowodował żadnych podrażnień. Myje twarz rano i wieczorem w parze z myjką silikonową. Myślę, że ten produkt zagości w naszej łazience na dłużej.

Jestem na tak

Dobry produkt, który jest szczególnie dedykowany dla cery z niedoskonałościami i trądzikiem. Ma bardzo dobre działanie oczyszczające. Używam go okazjonalnie ponieważ jestem zadowolona z efektu oczyszczonej i świeżej cery. Przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę. Zarz po użyciu trzeba aplikować krem nawilżający.

Miłość od pierwszego użycia <3

Nigdy nie lubiłam produktów Garniera. Próbowałam szamponów, balsamów do ciała i preparatów do demakijażu. Wszystko powodowało u mnie albo pieczenie, albo zaczerwienienia i Bóg wie co jeszcze... Jednakże jako osoba uwielbiająca nowości nie mogłam nie pokusić się na nowy żel z oczyszczającym węglem, zwłaszcza po takich recenzjach. I zakochałam się od pierwszego mycia!! Żelowa konsystencja w kolorze czarnym , która po połączeniu z wodą na twarzy zamienia się w białą piankę. Delikatne mycie, delikatny mentolowy zapach, skóra wyraźnie oczyszczona i taka naprawdę świeża. Jestem posiadaczką skóry mieszanej z tłusta strefą T, więc produkt typowo dla mnie, bo i o niedoskonałości nie trudno. Już po trzecim użyciu zauważyłam, że moja skóra faktycznie mniej się błyszczy. Opakowanie bardzo wygodne z pompką, produkt zdecydowanie wydajny. Jedyną wadą jest chyba cena, bo za 200 ml tego produktu płacimy 19,99 więc stosunkowo drogo

Idealny dla mnie!

Długo szukałam dobrego żelu myjącego gdyż moja cera jest bardzo wymagająca i problemowa. Mam skórę suchą i mieszaną, wrażliwą i skłonną (bardzo skłonną) do niedoskonałości. Niestety każda zmiana żelu do twarzy źle na nią wpływała, ja nie lubię eksperymentować dlatego kiedy znalazłam żel, który nie pogarszał stanu mojej cery, ale także nie poprawiał postanowiłam, że dam sobie spokój i zwyczajnie odpuściłam bo nie chciałam narażać swojej skóry. W końcu zaczęłam niezobowiązująco szukać i trafiłam na recenzję tego właśnie produktu. Stwierdziłam, że okej, spróbuję. Dzięki Bogu spróbowałam bo na ten moment jest to najlepszy żel jaki w życiu używałam! Dla potrzeb mojej cery jest idealny <3. Kiedy stosowałam jakiś tam obojętny żel, o którym wspomniałam ciągle miałam jakieś niedoskonałości i wkurzałam się, że moja skóra nie jest zwyczajnie oczyszczona. Ten żel sprawił, że moje niedoskonałości pojawiają się ZDECYDOWANIE rzadziej, skóra jest jędrna i sprężysta, to co podoba mi się także w tym produkcie to fakt, że nie mam po nim uczucia ściągnięcia i wysuszonej skóry. Po oczyszczaniu oczywiście nakładam tonik i krem, ale w między czasie kiedy nie spryskam twarzy jeszcze tonikiem nie czuję takiego nieprzyjemnego ściągnięcia i wysuszenia, które często fundują nam produkty przeznaczone dla skóry problematycznej, ten naprawdę wam jej nie wysuszy, u mnie na pewno tego nie robi. Polecam ten produkt z całego serca!

Dobry produkt

Żel, którego używam głównie kiedy pragnę zafundować mojej skórze mocniejsze oczyszczenie. Produkt ten świetnie sprawdza się w tej roli przy okazji odświeżając skórę. Łagodzi też zaczerwienienia i przyjemnie pachnie. Przy regularnym stosowaniu mam wrażenie, że przesuszałby skórę, ale przy takim "okazyjnym" niczego takiego nie zauważyłam.

10/10

Idealny do wieczornej pielęgnacji, doskonale zmywa makijaż i oczyszcza skórę. Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania - dla mnie jest strzałem w dziesiątkę, cerę suchą może wysuszać, powoduje uczucie ściągania.