Joko, Virtual Shine Stars, Rozświetlający prasowany puder z brokatem

Joko, Virtual Shine Stars, Rozświetlający prasowany puder z brokatem

Rozświetlający prasowany puder z brokatem Shine Stars w formie trzech gwiazd w różnych odcieniach. Jedwabista struktura oraz zawartość drobinek brokatu pozwalają uzyskać idealny efekt rozświetlenia twarzy i dekoltu. Najlepiej nakładać go za pomocą pędzla.

Cena: 13,22zł / 15g

brokat wkoło

Nie polecam, obok serii SunDay, najgorsza z używanych prze mnie z firmy Joko.
Przeładowane brokatem, który psuje wszystko.

Efekt rozświetlenia na twarzy, czy puder brązujący mogą wiele zdziałać na twarzy, jednak nie w przypadku tych produktów. Cały efekt psują tutaj duże drobiny brokatu, którymi ten puder jest wręcz nafaszerowany. Osypują się, migrują na całą twarz, czoło, brodę, szyję, efekt jest tandetny, okropny, wprost masakra na twarzy.

Nawet po dokładnym demakijażu i myciu drobinki nadal gdzieś się chowają, ujawniają się w świetle.

Nie o to chodzi w pudrze rozświetlającym żeby nawalić aż tyle, tak ogromnych drobin brokatu.
Nie polecam, skutecznie zepsuje nawet najbardziej dopracowany makijaż.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: paleta testerowa

nigdy więcej

Firma Joko jest ogólnie b. dobra, ale ten puder nie .Bardzo żle się go rozprowadza, trzeba nakładać go bardzo mało, bo inaczej zostają po nim pomarańczowe smugi, do tego zdecydowanie za bardzo się świeci i kruszy.

Używam tego produktu od: rok

B.Naturalny efekt

Kupilam go pod wplywem impulsu,a ze pudry firmy JOKO uwazam za swietne to kupilam troche rowniez w ciemno.
Mam wersje jasniejsza-dla osob z jasniejsza karnacja.
Efekt po uzyciu tego pudru jest baardzo naturalny.Mimo iz puder ma sporo malenkich pylkow rozswietlajacych na zloto to na twarzy efekt nie jest szczegolnie widoczny puki nie zaswieci slonce. W promieniach slonca skora sie troche rozpromienia ale nie wyglada to teatralnie.
Co do brazera- nie brazuje mocno ale jest to przeciez wersja dla osob z jasna karnacja-mi to wystarcza. Troche brazuje twarz ,dekolt i ramiona i jest to dobre wykonczenie mojego makijazu.Przy mojej jasnej karnacji takie lekkie zbrazowienie wystarcza i nadaje mi efektu leciutkiej opalenizny.Nie ma wyraznego odcieca skory z brazerem i bez.
Tak jak mowila potrzedniczka -rzeczywiscie nabiera sie wiecej czesci jasniejszej na pedzel.
Opakowanie-poreczke.Zamkniecie solidne i nawet noszony w torebce ze soba sie nie otwiera.
Pojemnosc12g-wbrew pozorom starczy na dluzej choc przy omiataniu pedzlem pudru (do aplikacji) kruszy sie go troche za duzo -jest bowiem w miare miekki...
Za to kruszenie odejmuje 1*
Zapach- niestety nie jest ladny.Jakis taki dziwny, no typowo pudrowy.Ale nie utrzymuje sie na skorze, poprostu pachnie w opakwaniu.Zapach moglby byc jednak ladniejszy wiec 1* mniej.

Nie wiem czy go kupie bo luubie nowosci,a mam w zapasie jeszcze 1 puder (tez JOKO) .

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Salon fryzjerski

sredni

Bede pierwsza recenzentkatego pudru:) Mam wersje dla jasnej cery i rzeczywiscie na takiej sie sprawdza. Trudno z nim przesadzic, bo brazuje bardzo delikatnie na zloty kolor, przez co jest latwy w uzyciu. Ma sporo drobinek w wewnetrznej jasnej gwiazdce. I wlasnie owa gwiazdka wewnatrz jest zdecydowanie bardziej miekka niz ocienie brazujace wiec zuzywa sie szybciej i na pedzel nabiera sie zawsze wiecej jasnego odcienia. Czasem niezle musze sie namachac zeby nabrac wiecej brazera.
Puder sam w sobie jest raczej matujacy pomijajac drobinki. Nadaje sie jako akcent na policzki, a ostatnio nawet uzywam na dekolt i tam tez swietnie sie prezentuje. Mnie nie zapycha, ale ma za to dosyc duszacy zapach(jak wszystkie pudry joko).
Moge polecic go osobom ktore potrzebuja delkatnego brazero-rozswietlacza i lubia drobinki.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2