Givenchy, Prismissime Eyes 9-Colors Eyeshadow Palette (Limitowane palety cieni do powiek)

Pojemność 3,6 ml

Paleta do wykonania bajecznie kolorowego makijażu. Składa się aż z dziewięciokolorowego zestawu cieni.

Odcienie są świeże, dają miękki, delikatny kolor.

Można używać także jako błyszczyku, różu

czy nawet tuszu.

Dostępne kolory:

- Prismissime Eyes nr 51 Intense Chocolate (edycja limitowana jesień/zima 2006)

- Prismissime Eyes nr 52 Sweet Chocolate (edycja limitowana jesień/zima 2006)

- Prismissime Eyes nr 53 Arty Palette (edycja limitowana wiosna 2007)

- Prismissime Eyes nr 54 - Cache Cache (edycja limitowana jesień/zima 2007)

Cena: 199zł / 3,6gr

tak tak tak

uzywanie tych cieni to przyjemność. mam wrazenie ze pedzelek mknie po powiece- maja konsystencję pudrowo-kremową co ulatwia i uprzyjemnia aplikację. kolory są swietnie napigmentowane. trwałośc dobra. warte swojej ceny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

przeciwieństwa się przyciągają

Pudełko poręczne i estetyczne w środku dziewięć małych cudnych kostek w palecie arty pallet którą obecnie używam jest 9 kolorków jak na zdjęciu wyżej są przecudne i świetnie wyglądają na powiece tylko trzeba kilka razy aplikować ,aby był intensywny widoczny kolor.Jeśli nie jest lato cienie utrzymują się prawie cały dzień:)

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 opakowań plus zamiar kupna jeszcze kilku

Nuuuda

Phiii, tam. Za taaką kasę?

Kasetka śliczna. I co?
W środku 9 bladzioszków, których nawet nie widać na powiekach za bardzo. Kolorki tak nikłe, że wstyd.
Znika toto błyskawicznie, pozostaje wspomnienie męki przed lustrem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 podejścia do różnych kasetek

Dieta na AZS

Bez rewelacji

Patrząc w sklepie na kolory palety Tempting Chocolate każdy z osobna wydawał się inny, a wszystkie 9 cieni tworzyło piękna kompozycję. Niestety od kiedy zaczęłam ich używać stwierdziłam, że większość cieni ma niemalże identyczny kolor na powiece, a i trzeba je starannie łączyć, bo większość nie współgra ze sobą.

Kolejny minus to masakrycznie małe pędzelki- wiem, że pudełko jest małe i zgrabne (za to duży +), ale spokojnie dałoby się zmieścić w nich coś większego. I bardzo niewygodnie podnosi się tą "powierzchnię" z cieniami, żeby dostać się do pędzli.

Kupiłam paletę Tempting Chocolate i przyznam że pokochałam je od razu. Zresztą marka Givenchy ma świetne cienie do powiek ale te kolory bardzo mi odpowiadają. Kremowa konsystencja sprawia że świetnie się rozprowadzają /ja nakładam je palcami/ ,dobrze mieszają się ze sobą i długo się utrzymują. Są niezwykle wydajne i pewnie prędzej wyrzucę je z powodu przeterminowania niż dlatego że je zużyję :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Dobre bo Givenchy

Byłam w posiadaniu cieni w kolorze nr 52 Sweet Chocolate. Świetnie dobrane kolory, dobrze się nakłada, za pomocą załączonych aplikatorów. "Bajeranckie pudełko niestety nie wytrzymuje długo, przynajmniej w moim przypadku :) Cienie warte swojej wysokiej ceny, coś w rodzaju "must have" dla maniakalnych kolekcjonerek jak ja :)

Używam tego produktu od:8 miesięcy

Godne polecenia

Ja mam cienie Sweet Chocolate i jestem bardzo z nich zadowolona. Kolory sa w ładnych odcieniach brązu, można wykonac makijaż dzienny jak i również mocniejszy wieczorowy. Opakowanie bardzo ładne, estetyczne, dołączone są trzy aplikatory którymi świetnie nakłada się cienie na oczy. Bardzo wydajne, nie zcierają sie, nie kulkiją, są trwale na powiece przez cały dzień!

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:cały czas mam jedno

cudne

Posiadam kolor 55 Tempting Chocolate, zaznaczylam, ze kupie ponownie, ale raczej nie ten kolor, bo mam wrazenie, ze te cienie beda mi sluzyly wiecznie! Nic ich nie ubywa.

Cienie sa wspaniale, idealnie sie nakladaja odpowiednim pedzelkiem, dolaczone apikatory mi jakos nie odpowiadaja. Kolorki sa sliczne, wspaniale ze soba wspolgraja, mozna zrobic nimi ladny przydymiony makijaz. Nr 55 idealny dla blondynek. Odcienie od cieplych po srednio chlodne.

Cienie nie osypuja sie, rowniez nie powoduja zabrudzenia cieni znajdujacych sie obok w kasetce. Super!!

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mało wyraziste

Mam nr 52 Sweet Chocolate.
Odcienie są świeże, dają miękki, delikatny kolor. Niestety są zbyt jasne. Nakładanie nie jest najłatwiejsze, bo odcienie matowe są twarde. Cienie świetliste są za to mało wydajne i znikają w zabójczym tempie.
Jedynym wyjściem jest nakładanie ich na mokro lub na bazę.
Nałożone na sucho są praktycznie niewidoczne, wymodelowanie powieki graniczy z cudem. Na co komu 9 cieni, skoro ich kolory sie zlewaja, praktycznie wygladają jednakowo?
Jakość poprawna, opakowanie śliczne.
Raczej jako gadżet na poprawe humoru.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

!!!

Fajne kolorki. 6 matowych, 3 z drobinkami. Przy dziewięciu rożnych kolorach można się wykazać inwencją. W oddzielnej "szufladce" trzy aplikatory. Ciemniejszych kolorów można tez używać jako eyelinera. Ja mam wersję CACHE CACHE. Ładnie się rozprowadzają i tylko polska cena pozostawia wiele do życzenia. Ja zapłaciłam ok. 30 euro na promocji.

Używam tego produktu od: -