L'Oreal Paris, Elseve, Color - Vive, Low Shampoo Krem myjący 3 w 1 do włosów farbowanych i uwrażliwionych

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1084600 D – INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • POTATO STARCH MODIFIED • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • TOCOPHEROL • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • TRIDECETH-6 • POLYQUATERNIUM-7 • POLY(LINSEED OIL) • FUMARIC ACID • BENZYL ALCOHOL • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • BENZOPHENONE-4 • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • GERANIOL • CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE • BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL • CITRONELLOL • CETRIMONIUM CHLORIDE • CITRIC ACID • BHT • HEXYL CINNAMAL • GLYCERIN • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C186048/1)

Szampon do zadan specjalnych, jeden kosmetyk do wszystkiego :)

Ogromna pojemnosc 400 ml zamknieta w butli z bardzo wygodna pompka. Produkt zawierajacy cala pielegnacje w jednej butelce. Wystarczy umyc wlosy a mamy juz odzywke, olejek i czyste wlosy. Idealny na wyjazdy nawet dlugie. Zajmuje malo miejsca i nie trzeba pakowac welu produktow.

Idealnie nadaje sie do codziennego mycia gdyz ani nie wysusza skory ani nie obciaza wlosow :)

Ladnie pachnie.
Nadaje polysk, wosy sa po nm sliskie i blyszczace. WYdobywa z zniszczonych wlosow to co utracily dodajac im piekna i blasku :).

Jest bardzo wydajny przez co mega ekonomiczny. Podczas uzywania mamy wrazenie ze to exluzywny kosmetyk ktory rozpieszcza niesamowita konsystencja, ktora nie jest podobna do zadnego innego kosmetyku.

Zapach jest nienaganny i przyjemny. Swiezosc pomieszana z slodycza. Troche przypomina zapachy z gamy kosmetykow Pantene. Trudny do okreslenia ale mysle ze wiekszej wiekszosci podejdzie.

Wisienka na torcie jest to ze preparat nie ma siarczanow i zdrowe wyciagi z siemia lnianego ktory znany jest z laminowania wlosow na rozni z zelatyna. Jednakze naturalne domowy sposoby sa problematyczne w przeciwienstwie do tego szamponu. Jest bardzo latwy w uzyciu.

Delikatnie oczyszcza, pielegnuje. Nie pozostawia sciagnietej suchej skory. Mozna codziennie go uzywac. Jest ogromny i daje piekny polysk. Daje max 5 pompek na dlugie wlosy daleko za lopatki. Mniej niz sugeruje producent.

Produkt wysokopolkowy, czuc ze jest tresciwy i odzywczy. Wlosy sie po nim bardzo ladnie ukladaja i nie elektryzuja co jest bardzo wazne w zimie.

Po wycisnieciu jest kremowa masa przypomijanaca gesta smietane. Latwo rozprowadzic go na wlosach. Co prawda na efekt trzeba odczekac zaledwie kilka minut ale nakladajac maske i odzywke takze nie splukujemy jej od razu.

Moje wlosy sa bardzo rozjasnione i zniszczone, takie siano. Naturalne wlosy mialam geste i dlugie oraz grube.

Zdziwienie bez piany.

Ciężko mi zaakceptować fakt ze myję włosy szamponem i nic się nie pieni.
Kwestia przyzwyczajenia. Przy pierwszym myciu miałam przekonanie ,
że włosy po użyciu szamponu będą niedomyte i tłuste.
I tu moje zdziwienie nie miało końca,ponieważ włosy po wysuszeniu
wyglądały pięknie.
Stały się one miękkie, lśniące i sypkie ,
dobrze się układają i nie są obciążone.
Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy,
działa delikatnie i nie powoduje podrażnienia.
Włosy są zdrowe i wypielęgnowane.

Ostry kwiatowy zapach. Sprawdza się w roli odżywki.

Szampon ma bardzo ostry kwiatowy zapach, podobny do niegdysiejszego intensywnego zapachu szamponów i lakierów Pantene Pro-V. Nie oczyścił idealnie moich tłustych włosów, ale działa dobrze w roli odżywki.

Używa produktu od: próbka

Tłusta masakra

Włosy po umyciu tym kremem były tluste oklapniete wyglądały jakbym nie myła sie pare dni. Nie wiem czy te pozytywne opinie sa wykupione ? Szok. Produkt wg mnie drogi

Nie, nie i jeszcze raz nie

Szampon kupiłam z czystej ciekawości - w końcu coś, co jest nazywane rewolucją w myciu włosów trzeba wypróbować. Byłam dosyć pozytywnie nastawiona do tego produktu. Umyłam włosy i szczerze mówiąc, byłam zachwycona efektem - włosy były gładkie, pięknie pachniały i nie musiałam używać odżywki. Niestety, efektem nie nacieszyłam się za długo, bo dobę po umyciu włosy były już dość tłuste, co nie zdarza mi się po użyciu zwyłych szamponów - zwykle moje włosy wytrzymują 2-3 dni zanim będą tłuste. Po obudzeniu byłam zmuszona umyć włosy, bo po prostu wstyd było mi wyjść z nimi z domu...
Podsumowując - szampon do częstego mycia czyli nie dla mnie :)

Rewelacja przez duże R

Szampon stosuję od dwóch tygosni. Do moich cienkich i delikatnych, półdługich włosów używam 3-5 pompek. Spłukuję bardzo dokładnie letnią wodą. Szampon nie obciąża włosów i nie pogarsza ich przetłuszczania, przestały wypadać, są lśniące i zdrowo wyglądają. Dodatkowo doskonale się rozczesują i łatwiej układają.

Jestem totalnie ZAKOCHANA

Moje włosy: grube gęste farbowane na blond dosyć mało zniszczone

Oczywiście nie byłam do końca przekonana opcją 3w1.... ale po opiniach na wizażu... myślę co mi szkodzi?
Kupiłam w promocji w cenie ok 18-19 zł
.. produkt w połączeniu z wodą robi fajną konsystencję nawet nie przeszkadzał mi brak piany ... tak jak zalecał producent trzymałam ok 3min...
Włosy pięknie się rozczesały...
No... i jest efekt wow. Nigdy nie suszę włosów.
Są miękkie... delikatne w dotyku jak aksamit.
Błyszczące...
Nie mogę przestać ich dotykać. Jestem zachwycona i ten zapach!!!!
Nie wiem nie znam się na składach ale jako produkt 3w1 ... szampon odżywka i maska, u mnie sprawdził się rewelacyjnie! Nie mam żadnych zastrzeżeń naprawdę.
Nie wiem jak będzie to wyglądać przy dłuższym użyciu... ale póki co jestem zakochana!

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry produkt do włosów faarbowanych

Jako posiadaczka długich , farbowanych , rozjaśnianych włosów polecam ten produkt w 50 % . Jako że moje włosy są długie i grube największą wadą tego produktu było to , że musiałam go użyć bardzo dużo podczas jednego mycia i nie starczył mi na zbyt wiele razy .

Nie dla mnie - nawet przy suchych włosach, trudnych do obciążenia, daje efekt ciężkości i sztywności

Bardzo liczyłam na ten szampon - używam tylko szamponów bez siarczanów, nie sięgam już w ogóle po typowo drogeryjne z SLS. Przetestowałam już sporo produktów z tej kategorii, miałam nadzieję, że ten trafi do moich ulubieńców. Niestety...

Co my tu mamy? Szampon połączony z odżywką oraz silnie odżywczą maską. O ile sama idea wydaje się bardzo dobra, według mnie nie sprawdzi się u każdego. Raczej nie jest to rozwiązanie dla włosów takich jak moje, czyli cienkich i delikatnych, bo ten kosmetyk ma tendencję do ich obciążania. Myślę, że raczej jest to propozycja dla osób z normalnymi, bezproblemowymi włosami, które nie używają już odżywki ani maski po użyciu szamponu. Ten szampon (krem myjący w zasadzie) w połączeniu z dodatkową pielęgnacją to już konkretne ryzyko przetłuszczenia i przyklapnięcia. I mówię to jako właścicielka suchych włosów, które naprawdę ciężko jest obciążyć czy przetłuścić nawet nakładając na nie spore ilości olejku czy maski.

Samo działanie myjące - dla mnie ok. Szampon wystarczająco oczyszcza, lekko się pieni (nie wymagam ogromnej ilości piany, jestem przyzwyczajona do niskopieniących szamponów - choć mała ilość piany nie każdemu przypadnie do gustu). Nie zostawia wrażenia niedomycia.
Nakładamy go w dość sporej ilości, spieniamy z wodą i mieszankę pozostawiamy na ok. 3 minuty, aby dać czas zadziałać odżywce. Dla mnie nie jest to rozwiązanie idealne, bo o ile sprawdza się gdy myję akurat głowę pod prysznicem (myję się, a odżywka w szamponie w tym czasie działa), o tyle jest to spore utrudnienie, gdy akurat się spieszę i chcę umyć włosy bez stania pod prysznicem. Trudno wtedy stać parę minut z szamponem na głowie. Dlatego w takie dni używałam go na szybko, jak zwykły szampon, nakładam - masuję - spłukuję, i nie zauważyłam jakiejś mniejszej jego skuteczności. Za to mniej wtedy obciążał mi włosy, tak więc pozostałam potem przy tym rozwiązaniu i nie zostawiałam go na głowie tak długo, bo efekt był wtedy lepszy. Jedyny chyba sposób na niego - używać jak zwykły szampon, nakładać jakieś góra 3 pompki, rozmasować, szybko spłukać.

Właśnie, obciążanie - niestety ten szampon ma takie właściwości. Jako że mam suche włosy, nie wyobrażam sobie spłukać szamponu i nie zastosować potem maski czy odżywki - to dla mnie norma. Zresztą producent nie ostrzega, żeby nie nakładać po szamponie już żadnych więcej produktów do pielęgnacji, zakładam więc, że nie powinno to mieć wpływu na wygląd włosów. Niestety- ma. Włosy po tym szamponie nie wyglądają świeżo, praktycznie od razu po wysuszeniu są ciężkie, oporne, wyglądają niechlujnie. Myję włosy co drugi dzień (i to nie ze względu na przetłuszczanie, ale przeciwnie - im dłużej od mycia, tym stają się bardziej szorstkie), a przy tym szamponie muszę je myć codziennie. Na drugi dzień to tragedia, bo włosy nie dość że są nadal obciążone, to dodatkowo stają się jakby sztywne, trochę jak przeciążone stylizacją. Bardzo słabo to wygląda. Mogę winić tylko szampon, bo z każdą, nawet najlżejszą odżywką, czy taką w spray'u bez spłukiwania efekt jest zawsze ten sam: obciążone, sucho wyglądające włosy. Właśnie tego ostatniego nie mogę mu wybaczyć: nie wygładza włosów, ale daje efekt sztywności, czyli coś, co w moim mniemaniu produkty do pielęgnacji mają niwelować, a nie nasilać. Mówię mu więc nie przy suchych czy delikatnych, cienkich włosach - jest to za ciężki, zbyt przytłaczający taki typ włosów produkt.

Zapach - tu jestem bardzo na tak, bardzo przyjemny, kojarzy mi się z lepszymi fryzjerskimi produktami.
Cena - zważając na to, że na jedno użycie producent zaleca nawet 15 pompek produktu (ja używałam jakieś max 10, później mniej, jakieś 5, włosy za ramiona), jest to produkt wysoce niewydajny i szybko kończący się, co w relacji do ceny jest totalnym nieporozumieniem. Po miesiącu dawno go nie ma! (szczególnie gdy efekt, jaki daje szampon, zmusza nas do używania go codziennie...) W życiu nie kupiłabym go w regularnej cenie, mój egzemplarz kupiłam w Rossmannie na przecenie jako produkt uszkodzony, miał urwaną pompkę - dopasowałam pompkę z innego produktu i działał elegancko :) Ale cena regularna? Nie do przyjęcia. W Rossmannie regularna to 25 złotych, owszem, za dużą pojemność - ale tu butelka znika szybciej niż 250, czy nawet 200 ml zwykłego szamponu!
Wydajność bardzo, bardzo słaba.
Opakowanie - tu plus, bo jest to wygodna w użyciu butelka z pompką. To (wraz z zapachem) jak dla mnie główne plusy tego produktu, które nie ratują całej reszty. Ach, no i jeszcze plus za brak SLS - ale to dla mnie podstawa i konieczność, a nie wybitna zaleta. Tak powinno być w każdym szamponie ;)

Dla mnie to produkt rozczarowanie. Mimo świetnej koncepcji, okazał się ciężki i źle działający na moje włosy. Oczywiście, nie znaczy to, że produkt jest zły - może u Was się sprawdzi, ale na pewno nie jest dla mnie. Mam po nim efekt ciężkich, trudnych do ułożenia sztywnych w dotyku i suchych włosów. Nie wiem jak to się dzieje, ale tak właśnie u mnie to wygląda.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Warto spróbować

Krem myjący jest dobry, włosy lepiej się rozczesują, ogólnie jest przyjemny w stosowaniu, ma ładny, łagodny zapach. Dużym plusem jest to, że w jednej butelce mam szampon, odżywkę i maskę - jest to bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dość sporym minusem jest to, że następnego dnia po umyciu włosy wydawały się być przetłuszczone i obciążone.

Low Shampoo 3w1 krem myjący

Na moich włosach nie spisał się w 100% ponieważ niestety mimo pięknego zapachu i idealnie rozczesanych i błyszczących włosach obciążenie jest widoczne. Na drugi dzień wieczorem są płaskie i oklapnięte. Dodatkowo zbytnio błyszczą co powoduje wrażenie jakby przetluszczenia. Fajnie wyglądają po wysuszeniu, nie puszą się. Plus za refleksy. Często farbuję włosy więc mimo wad wyżej wymienionych byłabym skłonna polubić go. W zasadzie i tak myje włosy min co 2 dzień.

Innowacja

Dla mnie jest to pierwszy produkt do włosów, który się nie pieni, w formie kremu. Cudowna konsystencja, delikatny zapach. Po użyciu włosy są miękkie w dotyku, nie wysuszone, nawilżone. A co dla mnie najważniejsze przy puszących się włosach, łatwo się rozczesują bez użycia dodatkowo maski. Doskonale oczyszcza włosy także z produktów do stylizacji. Do moich długich włosów włosów wystarczają cztery pompki, producent zaleca 15. Produkt łatwy w aplikacji, dodatkowym atutem jest pompka. Używam od około miesiąca i mam wrażenie że krem myjący 3 w 1 podbija także kolor włosów farbowanych.

Jest całkiem fajny

Do tego szamponu podeszłam troszkę sceptycznie przyznaję, spodziewałam się że obciąży mi włosy, że będzie kiepsko mył. Po pierwszym użyciu nadal nie byłam przekonana czy to jest to czego szukam.
Wiadomo nie pieni się jak typowy samodzielny szampon, ale to nie jest problem, kwestia przyzwyczajenia.
Fajne jest to że teraz kiedy dużo wyjeżdżam to mam w jednej butelce szampon, odżywkę i maskę. To zdecydowanie mega wygodne! I też szybki sposób.
Obawa przeciążenia włosów na szczęście się nie sprawdziła póki co, więc cieszy mnie to bardzo. Włosy fajnie się rozczesują po nim, nie ma większych problemów. Przyjemnie pachnie i myślę że będzie nawet dość wydajny.
Może i szału nie uczynił, ale jest póki co naprawdę w porządku.