Odbudowa i Pielęgnacja, Odżywka do włosów zniszczonych suszeniem i modelowaniem

Odbudowa i Pielęgnacja, Odżywka do włosów zniszczonych suszeniem i modelowaniem

Sunsilk stworzył unikalną odżywkę Odbudowa i Pielęgnacja, która przywraca kondycję włosom intensywnie je pielęgnując. Gładkie, przyjemne w dotyku włosy. Nie obciąża.

Nie

Zdziwiłam się, gdy zobaczyłam jak wiele dobrych opinii ma ta odżywka. Zastanawia mnie czemu tak jest?
Może to zasługa silikonu, który prowizorycznie poprawia stan i wygląd włosów.

Mi Sunsilk nie przypadł do gustu. Odżywka absolutnie nic nie robi z moimi włosami, no, może poza ułatwieniem rozczesywania.
Jej skład jest kiepski - substancje bardziej odżywcze znajdują się po zapachu,także nie ma ich zbyt wiele.

Jednak ja używałam jej kiedyś, zanim zwracałam uwagę na skład - i już wtedy byłam zawiedziona.

Jedynym plusem jest zapach - podobał mi się.

Używam tego produktu od: sporadycznie ,jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyłam

silikony silikony :/

Używałam jej swego czasu i moja opinia o niej nie będzie zbyt dobra. Ma silikon wysoko w składzie - czyli chwilowo można mieć wrażenie, że super działa na włosy. Liczyłam na większe wygładzenie, nawilżenie i zmniejszenie puszenia, jednak ta odżywka powiększała objętość moich włosów. Przy moim puchu nie było to wskazane.
2 gwiazdki

Jak narazie KWC

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu i nie rozczarowałam się ;)
Ta odżywka nie ma wad, przynajmniej jak na razie nie zauważyłam żadnych.
Jej plusy to :
*bardzo wydajna
*ślicznie pachnie
*nawilża włosy
*włosy po niej są mięciutkie i ślicznie się układają, nie ma mowy o jakiejś "szopie"
*jak na takie cudo bardzo niska cena

Jedyne co mnie martwi to, że podobno ją już wycofują :( nie widziałam jej ostatnio w sklepie. Mam nadzieje, że Sunsilk nie zrobił takiej głupoty :(.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Eeeekstra ;)

Najlepsza odzywka jaką kiedykolwiek miałam i to dzięki pozytywnym opiniom wizażu ;) Bardzo dobrze nawilża i odżywia włosy, po spłukaniu są miękkie i gładziutkie. Poza tym odżywka ślicznie pachnie, jest tania i ma ładne, wygodne opakowanie. Jeszcze żaden kosmetyk tak nie nawilżył moich suchych i zniszczonych od farbowania włosów. Jako minus muszę dorzucić to, że ma jak dla mnie za rzadką konsystencję- spływa z włosów i trzeba jej dużo wylać na włosy, żeby poczuć efekt, przez co jest niewydajna i kończy się w zastraszającym tempie. Jest też duży problem ze znalezieniem jej- nie było jej w żadnej drogerii, znalazłam dopiero w supermarkecie, więc pewnie wycofują ją z produkcji :(

Używam tego produktu od:3 miesięcy

ok

+ zapach
+ konsystencja
+ włosy są miękkie i miłe w dotyku
+ łatwo się rozczesuje włosy
+ nie obciąża włosów

- jest dość rzadka przez co mało wydajna
- słabo wpływa na poprawę kondycji włosów

Ogromny minus nie mogę jej nigdzie dostać! nawet w tych największych drogeriach są rózne kosmtyki do włosów Sunsilka, ale do zniszczonych nie ma! Mam nadzieję, że nie wycofali, bo chcę do niej powrócić, obecnie zastępuje mi nią Dove, ale będę szukać jej dalejUżywam tego produktu od: 3 miesięcy

Bardzo kiepska

Przecieram oczy ze zdumienia widząc tak dobre recenzje tej odżywki - jest to jedna z gorszych odżywek jakiej miałam okazję używać. Kompletnie nie nawilża włosów nie mówiąc już o poprawie ich kondycji. Włosy są sztywne, nie układają się. Jedyny plus jaki dostrzegam to ładny zapach. Daję 2 gwiazdki z wieeelkim minusem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jest Niesamowita

Najlepsza odżywka jaką miałam, a miałam ich masę... Matrix, Schwarzkopf wysiadają. Trochę podobna w działaniu do matrix sleek look, ale jeszcze lepsza :) (i 3 razy tańsza).

Co ja moge powiedzieć, nawilża, wygładza. Żadna odżywka nie zapewnia błyskawicznieTAKIEJ miękkości, jak sunsilk. Włoski są błyszczące i wyglądają na odżywione. Zgadzam się z poprzedniczką, że nie odżywia na dłużsżą metę, jednak używana kazdorazowo po umyciu na pewno spełnia funkcję ochronną przed niekorzystnymi czynnikami - ciepłem, zimnem, prostownicą, suszarką.. włosy są elastyczne, łatwo się rozczesują, co dodatkowo chroni je przed wyrwaniem podczas czesania.
Nie prowadzi do przedwczesnego przetłuszczania się włosów. Wydajna.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

niezła

No nie powiem, odżywka jest niezła i niedroga, po jej użyciu włosy są miękkie i gładkie ale długotrwałych efektów nie daje :( po zaprzestaniu używania wraca sie do punktu wyjściowego, no ael czego oczekiwać po odżywce za 6 zł... dlatego daje 3 *

Używam tego produktu od: używałam ok.2-3 mies
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam,przypuszczam ze ok.3-4

po prostu dobra

Odżywka ta jest skuteczna w działaniu, regularne używanie powoduje, że włosy stają się zdrowsze, odżywione, lśniące. Jest tania i przy tym bardzo wydajna. Nie kupię jej ponownie, gdyż nie lubię odżywek wymagających spłukiwania.
Mimo to zachęcam do zakupu :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Mój Number 1!!!!

To jest moje największe odkrycie w pielęgnacji włosów. Po prostu jest to najbradziej skuteczny kosmetyk-odżywka jaką znam, jak sięgam pamięcią - nie przypominam sobie nic lepszego. Mam włosy skłonne do zsianowacenia, przesuszające się na końcach, plączące się i skłonne do matowienia (jestem "udoskonaloną farbami" blondynką ;) ). Generalnie nie należą one do najłatwiejszych w pielęgnacji, niewłaściwy kosmetyk i mam mega siano i liczne kołtuny na głowie. Dlatego bardzo istotne sa dla mnie odpowiednie kosmetyki, a próbowałam już niemal wszystkiego dostępnego na polskim rynku. Ale do rzeczy. Ta odżywka to cudotwórca, ratuje włosy z każdej opresji, nie straszne jej ani siano ani kołtuny, pokłada je bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W efekcie po wysuszeniu widzę piękne, nic nie obciążone, sypkie włosy, błyszczące, zdrowe i nawilżone. Nie powoduje szybszego przetłuszczania u nasady, natomiast końce pięknie wygładza.
Mogłabym o niej peany pisać. Skupuję te Sunsilki jak tylko widzę, bo z przerażeniem zauważam że jakoś znikaja ze sklepów! Chyba nie byliby aż tacy durni, ci z Sunsilka. To najlepszy ich produkt!

Używam tego produktu od: ? długo
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Jedna z najlepszych

Kupiłam ją zachęcona recenzjami na wizażu i nie żałuje! Mam szampon i odżywke z tej serii, super zapach, po użyciu włosy miękkie w dotyku ogólnie same plusy! ale jak kupowałam tą odżywkę to babka z drogerii mi powiedziała że sunsilk wycofuje ją z produkcji :|

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Przyjemna...

Odżywkę kupiłam skuszona pozytywnymi ocenami. Niestety, trochę się jej naszukałam. Zauważyłam, że w moim mieście wycofali ją z większosci dużych drogerii. Odżywka ma świetny zapach, dobrze nawilża i wygładza włosy. Nie powoduje ich nadmiernego obciążenia, ani przetłuszczania. Ma wodnistą konsystencje, która bywa uciążliwa, ale wystarczy się do tego przyzwyczaić i wszystko będzie OK. Polecam !!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni