L`Oreal Paris, Elseve, Total Repair 5, Low Shampoo (Krem myjący 3 w 1 do włosów suchych i zniszczonych)

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

nawilżające, regenerujące
bez parabenów
z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1191353 B – INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • POTATO STARCH MODIFIED • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE • POLYQUATERNIUM-7 • CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT • LIMONENE • FUMARIC ACID • LINALOOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL SALICYLATE • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • PROPYLENE GLYCOL • CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • HEXYL CINNAMAL • GLYCERIN • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C209641/1

Całkiem dobry produkt !

Elseve low shampoo krem myjący❤️Produkt jest świetna alternatywą dla normalnego mycia. Nie musimy używać osobno szamponu, odżywki i pielęgnacji. Wszystko jest w jednym produkcie. ❗Jest średnio wydajny, na umycie cienkich włosów zużywam ok 11 pompek produktu, to co dopiero przy grubych i gęstych włosach➕Co do pielęgnacji to włosy są bardzo miękkie, nawilżone i odżywione. Łatwo się rozczesują, są dociążone, nie puszą się ❗nie polecam mycia skóry głowy tym produktem osobom, które mają cienkie włosy. Włosy są bez objętości, oklapnięte➖ Cena to ok 20 zł, dostępność w każdej drogerii

Opis Produktu:

Uważam że jest to fajny kosmetyk. Ale należy używać go ostrożnie a nie jak zwykły szampon.Na pewno nie jest to kosmetyk do codziennego używania. Krem ten używam wtedy gdy muszę mieć na szybko ładne włosy, a nie mam czasu na nakładanie maski. Krem nakladam na skórę głowy a na długość włosów nakładam w tym czasie jaką kolwiek odżywkę emolientową i zaczynam myć skórę głowy w sposób delikatny. Jak dla mnie fajny jest ten krem i jestem z niego zadowolona

Cudeńko

Niedawno skończyłam "Magiczna moc olejków" z tej serii i mimo, że byłam bardzo zadowolona to postanowiłam wypróbować coś innego. Tym razem padło na "Total repair" :-) Chciałam się przekonać jak poradzi sobie z moimi suchymi, rozjaśnionymi włosami, które bez porządnej pielęgnacji wyglądają jak siano.
Szampon kupujemy w wygodnej butelce z pompką. Ma biały kolor, gęstą, kremową konsystencję i bardzo ładny zapach.
Zgodnie z instrukcją na opakowaniu krem myjący wmasowywuje w mokre włosy oraz skórę głowy, pozostawiam na 3 minuty i obficie spłukuję.
Muszę przyznać, że od razu widać dobroczynne działanie szamponu. Włosy się nie plączą i bardzo łatwo rozczesują. Po wysuszeniu są lśniące, gładkie i bardzo miękkie, aż nie chce przestać ich dotykać. Ogólnie wyglądają jak po jakiejś porządnej regeneracji. Zazwyczaj, aby uzyskaćk taki efekt potrzeba mi minimum godzinę w łazience, w tym 40 minut z maską na włosach. Tu faktycznie wszystko odbywa się w parę minut :O
Mimo że szampon jest bardzo delikatny to skóra głowy jest świetnie oczyszczona. Nie zauważyłam aby włosy po tym kosmetyku szybciej mi się przetłuszczały, są świeże tak długo jak po zwykłym szamponie.
Jedyny minus tego produktu to mała wydajność, ja na swoje włosy za łopatki muszę dać minimum 15 pompek. Jednak stosuje go maksymalnie raz w tygodniu wiec jednak taka butelka na chwilę wystarczy. Wydaje mi sie ze częstsze używanie mogło by jednak obciążyć włosy, nie chce przedobrzyć.

Szampon bez piany.

Dziwne uczucie myć włosy szamponem który się nie pieni.
Miałam uczucie że wcale się nie umyły.
Ale byłam mile zaskoczona efektem końcowym.
Włosy były ,umyte,świeże ,bezproblemowo się rozczesywały
mimo iż nie użyłam żadnej odżywki.
Szampon nie tylko nie przetłuszcza i nie obciąża włosów,
ale sprawia, że są one jedwabiście miękkie, gładkie,
lejące i wyglądają na dużo zdrowsze!
Szampon ma wyraźną konsystencję kremu,
jest o wiele gęstszy niż zwykłe szampony
oraz nie pieni się tak jak inne szampony
Opakowanie szamponu ma pompkę która bardzo ułatwia aplikację.

kremowa konsystencja

Miły zapach, pozostawiajacy długo na włosach, nie typowa konsystencja kremowa, zaskoczenie nie pieni sie jak zwykłe szampony, po miesiacu stosowania mozna zauwazyc połysk na włosach

spodziewałam się większego wow

Kupiłam zaraz po tym, jak pojawił się na rynku. Na początku było faktycznie dobrze. Włosy błyszczały, były gładkie, miękkie i pięknie pachniały. Niestety, taki efekt był może do dwóch- trzech użyć. Przy każdym kolejnym zauważyłam, że włosy szybko się przetłuszczają i że bardzo dociąża moje włosy. Przy ich długości i gęstości, już same w sobie są ciężkie, przez co zależy mi na tym, by chociaż trochę odbijały od nasady. Ten produkt niestety powodował o wiele większy przyklap, mimo iż było widać że włosy są czyste (a przynajmniej przez pierwszy dzień). Zawiodłam się. produkt jest stosunkowo drogi, szybko się kończy bo muszę go na prawdę dużo użyć, by całe moje włosy umyć. Raczej nie sięgnę po niego ponownie.

Oczekiwałam czegoś innego.

Low Shampoo kupiłam podczas jednej z promocji po tym, jak zaczął się cały ten buuum wokół niego - chciałam przekonać się na własnej skórze o co tak naprawdę chodzi z tym kremem myjącym. Muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z taką formułą.

Moje włosy są przesuszone, gęste oraz długie i liczyłam, że używając od czasu do czasu tego produktu poprawię ich stan oraz dogłębnie odżywię.
Niestety mam wrażenie, że krem myjący zamiast myć obciąża moje włosy powodując szybsze przetłuszczanie. Zupełnie się nie pieni, ale okej - nie jest mi to do szczęścia potrzebne gdyby tylko w jakiś sposób odświeżał te włosy!
Plusem jest to, że rzeczywiście są miękkie w dotyku, wygładzone, błyszczące oraz o wiele sprawniej się rozczesują i mniej plączą.

Wątpliwa jest dla mnie też wydajność produktu, ponieważ z jednej strony butelka jest spora, a z drugiej producent zaleca aplikować do 15 pompek kremu.

Być może jest to produkt godny uwagi, jednak na moich włosach zupełnie się nie sprawdził - efekt wygładzenia i przyjemny zapach to nie jedyna rzecz jakiej oczekiwałam od produktu 3w1.

Fajny, ale czegoś mu brakuje

Krem/szampon na moich włosach szału nie zrobił, ale jest dobry. Krem w roli szamponu sprawdza się dobrze, nawet bym powiedziała, że bardzo dobrze. Dokładnie oczyszcza włosy z wszelkiego brudu, radzi sobie również z lakierem do włosów, którego używam prawie codziennie. Olejuję włosy i na początku bałam się, że krem sobie z olejami nie poradzi, ale zmywam je nim dwa razy i włosy są czyste, więc jest dobrze.

Nie mogę powiedzieć, że jest super jeśli chodzi o zastąpienie odżywki czy maski. Moim włosom nałożenie tego kremu na 3 minuty nie wystarcza. Dla nich jest to tylko mycie, a odżywki za każdym razem jednak mi brakowało, mimo, że włosy były po tym miękkie i dosyć ładnie wygładzone. Dlatego krem wmasowuję we włosy i myję je tak jak szamponem, nie trzymam bezczynnie tych 3 minut, następnie spłukuję i nakładam moją ulubioną odżywkę. Wtedy moje włosy są idealne - miękkie, gładkie i nie są suche.

Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu, głównie ze względu na jego delikatność, bo służy moim włosom - nie wysusza ich, jednak jak wcześniej wspomniałam, bez dodatkowej odżywki nie obejdzie się. A więc dla mnie nie jest to produkt 3w1. Będę go nadal używać, ale tylko jako środka myjącego, bo pod tym względem na moje włosy działa bardzo dobrze.

Krem jest produktem niskopieniącym się, ale nie ma problemu jeśli chodzi o rozprowadzanie go na włosach. Tu polecam nie odsączać wody z włosów, lepiej wmasować krem jak jeszcze woda z nich cieknie, wówczas najlepiej się "rozrzedzi" i łatwiej ogarnąć nim całe włosy.

Elseve

szampon naprawdę super, włosy miekkie w dotyku,A co dla mnie bardzo ważne mega łatwo się rozczesuja i nie ma potrzeby dodatkowego używania odżywki

* opinia dodana dnia: 2018-03-16 17:07

Dobry choć nie idealny

Krem do mycia wlosow to chyba coś czego na peryferyjnych półkach jeszcze nie spotkałam.Low Shampoo ma na prawdę bardzo przyjemna i kremowa konsystencję.Bardzo fajna opcja pompki którą ułatwia aplikowanie szamponu.Szampon bardzo mało się pieni więc ja musiałam użyć od 15 do 18 pompek.Ale mam bardzo długie włosy więc to nie powód by zalicZyć go do minusów.Jedyny minus jaki zauważyłam to bardziej przetluszczajace się włosy. Ale ogólna ocena jest na prawdę pozytywna, ponieważ low shampoo wygładza moje włosy.Jego zapach zostaje ze mną na bardzo długo. A dodatkowo ułatwia rozczesywanie a przy moich długich włosach to chyba największy atut szamponu

Używa produktu od: próbka

Niezły, ale nie dla mnie

Produkt bardzo fajnie pachnie, nakłada się bardzo łatwo. Mam problem z plączącymi się włosami, świetnie ułatwia rozczesywanie, a to bardzo duży plus. Włosy są miękkie w dotyku.
Jednak niestety szampon nie jest dla mojego rodzaju włosów, mimo naprawdę solidnego spłukiwania produktu, włosy przetłuszczały mi się naprawdę szybko.
Co do opakowania - pompka to naprawdę fajne rozwiązanie, jednak przy mojej długości produkt nie jest zbyt wydajny.

Miłe zaskoczenie

Nigdy nie przepadałam za szamponami, które się nie pienią. Zawsze wolałam czuć pianę, aby mieć wrażenie oczyszczonych włosów i skóry głowy. W przypadku produktu Low shampoo absolutnie mi to nie przeszkadza. Szampon wygładza kosmyki już podczas mycia, sprawia że moje włosy (zniszczone i skłonne do puszenia) są miękkie, łatwo się rozczesują i przepięknie pachną. Ach, ten zapach! Nie muszę używać odżywki ani maski. Szampon nie przetłuszcza (!) włosów. Za jedyną wadę można uznać fakt, że podczas mycia ma się wrażenie, że włosy nie są dokładnie opłukane. Można na to przymknąć oko, bo zalet jest co niemiara. Warto wypróbować Low Shampoo.