L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Low Shampoo Krem myjący 3 w 1 do włosów suchych i delikatnych

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

nawilżające, regenerujące
z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1170838 A – INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • POTATO STARCH MODIFIED • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT / MATRICARIA FLOWER EXTRACT • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • TOCOPHEROL • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • POLYQUATERNIUM-7 • HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL • NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT • FUMARIC ACID • BENZYL ALCOHOL • LINUM USITATISSIMUM FLOWER EXTRACT / LINSEED FLOWER EXTRACT • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • GARDENIA TAITENSIS FLOWER • ROSA CANINA FLOWER EXTRACT • BISABOLOL • CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • GLYCERIN • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C190153/2

Ile nim magii

Bywają po prostu szampony mniej lub bardziej wysuszające. Te należą do tej drugiej grupy niestety. Low shampoo bardzo trudno wypłukać czy to z włosów na głowie czy z brody męskiej. Chyba że myjemy włosy raz w tygodniu - wtedy żaden rypacz nam nie straszny i od naszego portfela tylko zależy z jakiej półki cenowej go wybierzemy, bo jakością wiele się między sobą nie różnią...

Wersję niskopieniącą kupiłam mężowi do prania brody. Ma on konsystencję rzadkiej odżywki - jeżeli lubimy w ten sposób myć włosy to oczywiście się sprawdzi - jednak cena jak na skład jest mocno przesadzona... Tak że uprało, pachniało i na tym się kończy. Jak inaczej mogłoby być gdy szampon przebywa na naszej skórze i włosach kilka minut... Nie spodziewajmy się po prostu po szamponach czy to za 50zł czy za 5zł że zrobią nam coś dobrego na włosach - mogą tylko mniej lub bardziej je zniszczyć, gdy zbyt agresywnie rozprowadzamy je podczas mycia.

Mój prawie ideał!

Zakupiłam ten produkt na jednej z promocji w Rossmannie. Podeszła troszkę sceptycznie do tego zakupu ponieważ szampony z Loreal znam i miałam mieszane uczucia. Tym razem był to strzał w 10! Cudowny zapach a do tego efekt! Bomba! Każdemu polecam!

Jako odżywka - tak, jako szampon - zdecydowanie nie

+Świetna alternatywa, o wiele szybsza kąpiel
+Wygodna pompka
+Bardzo dobrze rozplątuje włosy i doprowadza je do o wiele lepszego stanu już po pierwszym użyciu
+Mimo braku piany nie odczułam, żeby gorzej domywał włosy niż standardowy szampon

-Wydajność, mimo moich włosów do ramion starczył na niecałe 2,5 tygodnia
-Nie wiem czy mi się tak trafiło, ale etykiety poschodziły z butelki pod wpływem wody
-ZAPYCHA! Nie nadaje się kompletnie jako szampon, prędzej odżywka tylko do nakładania od połowy włosów. Spowodował u mnie chwilowy, ale intensywny łupież i swędzenie głowy.

Da się go ograć.

Produkt typu low shampoo zobaczyłam po raz pierwszy na zagranicznych internetach. Niby fajne, ale specjalnie nie marzyłam, żeby to przetestować, bo rzadko kiedy takie produkty combo się u mnie sprawdzają. Kiedy jednak szampony Elseve pojawiły się w Rossmannie z ciekawości kupiłam do przetestowania i mile się rozczarowałam.

* Ideą tego szamponu w skrócie jest to, aby mógł on nam wystarczyć za produkt myjący i pielęgnujący. Ma kolor biały, jego konsystencja przypomina bardziej gęstą odżywkę, bądź maskę, na pewno nie szampon. Nowością było dla mnie mycie włosów tak ciężkim produktem, ale obyło się bez problemów. Krem w ogóle się nie pieni, a ja zawsze uwielbiałam mocno pieniące się produkty do włosów. Da się jednak bez tego żyć. Produkt wczepia się we włosy, czuć, jak w nie wnika i jak włosy momentalnie stają się wygładzone i miękkie już pod wodą.
* Przez ten czas, kiedy używałam tego kremu wypracowałam sobie taką metodę, że pierwsze mycie włosów (ponieważ ja zawsze myję włosy dwukrotnie) ogarniałam innym produktem, bardziej oczyszczającym, a drugi raz nakładałam na całą długość włosów i skalp Elseve, który delikatnie wmasowywałam i pozostawiałam na ok. 2 minuty. Dlaczego najpierw oczyszczanie? Dlatego, że po około dwóch-trzech użyciach kiedy używałam tylko low shampoo szybko dało się zauważyć obciążenie i nieświeżość włosów. Moim zdaniem oparcie pielęgnacji włosów tylko na tym produkcie jest niemożliwe. Mówię to z tym większą pewnością, ponieważ sama mam włosy odporne na obciążanie, lekko kręcone, a więc i suche. Potrzebują więc one dobrej i mocnej pielęgnacji, a tutaj było tego za dużo. Jeśli więc ktoś ma cienkie i delikatne włosy to powinien bardzo uważać.
* Jeśli używałam kremu w swój ulubiony sposób to byłam nim zachwycona, bo rzeczywiście okazał się prawie samowystarczalny. Włosy po jego zastosowaniu są cudownie miękkie, wygładzone, mają ładny skręt. Nie używam już po nim absolutnie niczego, nawet odżywki w sprayu, a mimo wszystko włosy się świetnie rozczesują. I na dodatek cudownie pachną. Zapach kremu jest mocny, intensywny, ale bardzo przyjemny, kojarzy mi się z żelami do mycia Dove, lekko kremowy Co więcej bardzo długo zostaje na włosach. Kiedy zaczęłam używać tego produktu i nie byłam przyzwyczajona do tego zapachu to czułam go wszędzie, nawet na poduszkach.
* Krem jest bardzo, bardzo wydajny. Myję włosy co 2-3 dni i używałam za każdym razem ok. 10-12 pompek produktu. Może czasem nawet kładłam go na głowę za wiele, bo z racji tego, że się nie pienił miewałam wrażenie, że mam go za mało na włosach. Mimo tego jedno opakowanie zużywałam ok. 1,5 miesiąca.
* Cena może nie jest niska, jak na kosmetyk do mycia włosów z drogeryjnej półki, bo kosztuje on ponad 20 złotych, ale z drugiej strony mi ten krem zastąpił też odżywkę i spray do włosów, więc i tak zaoszczędziłam.
* Opakowanie ładne, solidne. Ma pompkę, więc da się łatwo dozować.

Wprawdzie nie mam porównania do pozostałych wersji tego produktu, ale na pewno warto którejś z nich spróbować. Ja kupiłam teraz wariant biały i jest to dowód, że przekonałam się do tej formy produktu i będę dalej stosować.

Zupełnie na opak

Świetnie oceniana nowość, ale jak dla mnie wszystkie superlatywy z tych wczesnych recenzji to fikcja. "Chemicznie" produkt jest świetny--tak jak zwykłe szampony i odżywki Elseve. Jeśli je lubisz, to ten też polubisz. "Fizycznie" wszystko się nie zgadza i moim zdaniem koncepcja "low shampoo" jest porażką. Ostatecznie skończyłam na używaniu 2-3 razy mniej produktu, niż zalecane na etykiecie, z odrobiną innej odżywki (też Elseve...). Oczywiście to standardowe plusy i minusy produktów 2 w 1: niby tylko jedna butelka, ale za to nie da się dobrać proporcji szampon-odżywka, ani wybrać innych ich typów. Przynajmniej opakowanie jest bardzo dobre.

Innowacyjne rozwiązanie

Innowacyjna formuła zamknięta w wygodnym opakowaniu z pompką. Sposób jego aplikacji jest niezwykle prosty i szybki - nakładamy odpowiednią ilość produktu, wmasowujemy we włosy i pozostawiamy na kilka minut. Szampon ten ma gęstą konsystencję, nie pieni się - przypomina odżywkę czy też maskę. Włosy po jego użyciu i odpowiednim wypłukaniu (szamponem tym myję też skórę głowy, więc by ich nie przeciążyć staram się by produkt dobrze wypłukać) są odżywione, miękkie, bardzo dobrze się rozczesują i nie wymagają użycia dodatkowych produktów jak odżywka w spray'u czy też jakiegoś olejku. Dodatkowo ładnie pachnie i nie zawiera SLS. Bardzo się z tym produktem polubiłam i chętnie do niego wrócę przy okazji promocji na produkty do włosów, bo normalna cena jednak trochę mnie odstrasza

Używa produktu od: próbka

mieszane uczucia

Koleżanka z pracy dostała szampon w akcji testowania i przyniosła mi do spróbowania, bo byłam straszliwie ciekawa. Wydawało mi się, że to będzie idealny szampon do moich włosów, bardzo suchych na końcach i wrażliwych, wiązałam z nim naprawdę duże nadzieje.

Sam proces mycia nie był specjalnie problematyczny. Zgodnie z instrukcją przetrzymałam szampon trochę na włosach i dopiero spłukałam. Wbrew obawom nie miałam też żadnych problemów z rozczesaniem, mimo że nie zastosowałam odżywki.

Schody zaczęły się później. Włosy nie chciały wyschnąć, przez długie godziny pozostawały jakby wilgotne, a podpięte klamrą bardzo brzydko się odkształciły. Normalnie moje włosy po myciu wyglądają świeżo przez 3-4 dni. Tym razem pasma (ale o dziwo nie przy samej skórze głowy, tylko bliżej końcówek) wyglądały na przetłuszczone już pod koniec pierwszego dnia, sprawiały wrażenie sklejonych strąków, ale tylko wizualnie - w dotyku były suche i super miękkie. Faktem jest, że nie miałam dzięki temu problemu z plączącymi się i przesuszonymi końcówkami.

Mam wrażenie, że szampon byłby bardzo zdrowy dla moich włosów, rozwiązałby nawet problem z łamliwymi końcami, ale z drugiej strony włosy nie wyglądają po nim zbyt atrakcyjnie.

Używa produktu od: próbka

Low Shampoo

Szampon przyjemny w stosowaniu. Włosy były po nim gładkie i błyszczące oraz miłe w dotyku. Szampon nie spowodował nadmiernego przetłuszczania się włosów. Dobry skład, bez SLS.

Oszczędza czas

Mam dość długie włosy, więc pod prysznicem spędzam dużo czasu, bo schodzi mi się zawsze z dokładnym umyciem włosów oraz nałożeniem później odżywki bądź maseczki.Tym razem jest zupełnie inaczej. Po pierwsze produkt zaoszczędza dużo czasu, po drugie nie zawiera on żadnych SLS, więc jest bezpieczny nie dość, że dla naszych włosów to jeszcze dla skóry głowy. Produkt jest w bardzo poręcznym opakowaniu z pompką i ma świetny zapach, identyczny jak wszystkie inne kosmetyki do pielęgnacji włosów z serii z olejkami od L'Oreal. Szampon ten praktycznie w ogóle się nie pieni, ale to nie jest równoznaczne z tym, że sprawia problem z nakładaniem go, wręcz przeciwnie nakłada się znacznie lepiej niż zwykłe szampony i zużywa się go znacznie mniej. Produkt fajnie wnika w głąb włosów, pozostawiając je gładkie, miękkie, lśniące i wyraźnie zdrowe. Poza tym naprawdę ułatwia on rozczesywanie i co najważniejsze dla mnie, włosy po jego użyciu są poddatne na plątanie ! Wreszcie kołtuny poszły w odstawkę. Uwielbiam go. <3

Elseve Magiczna Moc Olejków Low Shampoo Krem Myjący 3w1

Szampon faktycznie ma gęstą, kremową konsystencję. Nie spływa z włosów, dibrze się nakłada i rozprowadza.
Ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach.
Szampon faktycznie pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na mycie włosów. Formuła 3w1 doskonale sprawdza się rano, kiedy jest niewiele czasu na pielęgnację.
Bardzo dobrze odżywia i nawilża przesuszone włosy. Po jego zastosowaniu włosy dobrze się rozczesują, są sypkie, gładkie i delikatne w dotyku.
Dodatkowym plusem jest to iż nie obciąża włosów i nie zgadzam się z opiniami iż włisy są po nim klapnięte, gdyż tak nie jest i wystarczy tylko przeczytać sposób użycia i się do niego zastosować.
Opakowanie duże z pompką i ułatwia dozowanie i wystarczy na długo, gdyż jest bardzo wydajny.

Coś innego, coś fajnego

Krem otrzymałam w ramach testowania, nie ukrywam, że byłam ciekawa jak się sprawdzi na moich cienkich włosach. Pierwsze użycie było dla mnie nie wypałem, włosy były obciążone i klapnięte, jednym słowem wyglądały gorzej niż przed umyciem. Jednak za drugim razem użyłam mniej kremu, dobrze wtarłam we włosy i odczekałam 3 minuty, najważniejsze to dobrze spłukać. i o niebo włosy są wyglądają dużo lepiej. Krem jest dość gęsty, więc wystarczy spokojnie na wiele myć, butelka z dozownikiem, łatwo wycisnąc potrzebną ilość szamponu. Krem należy dobrze wetrzeć, i dokładnie spłukać. Jakie są efekty po jego użyciu? To co zauważyłam, włosy stały się lepiej odżywione, miękkie w dotyku i bardziej elastyczne oraz co mnie cieszy nie obciąża ich. Mimo, że jest to produkt 3w1 nie jest najgorszy. Na pewno spodoba się kobietom zabieganym, które raz dwa będą miały włosy umyte, odżywione i pełne blasku. Świetnie sprawdza się na wyjazdach, gdzie zamiast dodatkowych butelek z odżywką, maską itp. zabieramy w kosmetyczkę jeden produkt, który na pewno nas zadowoli.
Reasumując używając tego kremu moje włosy są naprawdę odżywione, dobrze się układają, nie elektryzują i pięknie pachną. Jak skończę ten krem na pewno kupię drugi.

Genialny

Low Shampoo jest genialne moje wlosy zawsze były w dotyku sztywne jak druty. Kiedy zaczęłam używać Low Shampoo wszystko się zmieniło. Dzięki temu właśnie produktowi moje włosy stały się gładkie jak jedwab w dotyku, łatwo się rozczesuja co jest na wielki plus gdyż mam włosy kręcone. Krem myjący Low Shampoo ma bardzo przyjemny a zarazem delikatny zapach. Nie powoduje podrażnień jak również nie powoduje zmian skórnych. Krem myjący jest idealny ponieważ wystarczy użyć tylko jego aby móc cieszyć się błyszczącymi i miękkimi włosami. Moje włosy nabrały blasku, a co najważniejsze używać osobno masło czy odżywki już nie muszę. Wielki plus dla Low Shampoo za to że nie pieni się przez co łatwiej jest go spłukać. Jestem zadowolona w