L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Low Shampoo Krem myjący 3 w 1 do włosów suchych i delikatnych

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

nawilżające, regenerujące
z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1170838 A – INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • POTATO STARCH MODIFIED • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT / MATRICARIA FLOWER EXTRACT • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • TOCOPHEROL • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • POLYQUATERNIUM-7 • HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL • NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT • FUMARIC ACID • BENZYL ALCOHOL • LINUM USITATISSIMUM FLOWER EXTRACT / LINSEED FLOWER EXTRACT • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • GARDENIA TAITENSIS FLOWER • ROSA CANINA FLOWER EXTRACT • BISABOLOL • CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • GLYCERIN • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C190153/2

Raczej nie, niż tak

Produkt kupiłam, nie ukrywam, z ciekawości. Jako osoba zaczytana we włosowych lekturach, składach, sposobach pielęgnacji, działaniu poszczególnych składników i tak dalej, wiedziałam, że 3w1 to pic na wodę, jak ktoś oczekuje, że umyje włosy i będzie mieć już zaliczoną terapię maską. Fajny chwyt marketingowy, bo kobiety nie mają czasu i przez to odżywkę nakładają od święta (w wielu przypadkach). Kupiłam jednak ten produkt, żeby wypróbować go jako alternatywę mycia odżywką, które praktykuje od kilku tygodni. Do przeplatania raz odżywka, raz Elseve. Wyszło.. średnio. Produkt na moich włosach jest kompilacją kiepskiego szamponu i słabej odżywki. Pierwsza sprawa: kiepsko oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu nim skalpu bardzo ciężko było mi go zmyć, nie dał mi uczucia odświeżenia. Ciągle miałam wrażenie tłustego filmu. Po drugie - trzymałam go dosłownie minutę na włosach, bo jednak ma w sobie środki myjące, ale i tak nie udało mi się go dobrze zmyć olejku z włosów. Moja czupryna zupełnie straciła na objętości, przyklapła. A końcówki były trochę bardziej sztywne, przesuszone. Cena też nie nęci. Za 25 zł (Cena ostatnio jak byłam w Rossmanie) kupiłabym dobry szampon i sensowną odżywkę.

Szampo loreal

Świetny produkt! w mojej szafie juz drugie opakowanie tego cudu, szampon plus odzywka to swietne nawilzenie moich włosow. Zaleta jest nisko pieniacy produkt, włosy sa swieze pomimo braku piany po uzyciu szamponu, piekny zapach, bardzo wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

3w1

3 produkty a jedno opakowanie. A cena nie jest 3 razy większa :)ma same plusy . Moje włosy już nie są suche i łamiące . Teraz włosy są moim atutem .Polecam a na pewno nie pożałujesz. Przetestuj a sama sie dowiesz

Bardzo low shampoo

Szampon wydawał mi się ciekawą opcją, więc kupiłam w promocji za 18 PLN w Rossmanie. Bo cena regularna wydała mi się nieco wygórowana. Wszystko fajnie, szamponu jest aż 400 ml, więc naprawdę dużo. Dopiero w domu przeczytałam, że trzeba nawalić tego na włosy 10-15 (!) pompek, co w przypadku moich cieniutkich piórek byłoby bardzo obciążające, jak mi się wydawało. Zaczęłam od mniejszych ilości, żeby dołożyć, gdyby było mało- 6 pompek podczas pierwszego mycia wystarczyło na pokrycie wszystkich włosów i ich umycie, zostawiłam na 3 minutki, jak w instrukcji. Po umyciu można włosy łatwo rozczesać bez szarpania. Ale podczas suszenia pojawił się problem, bo suszenie trwało bardzo długo, a potem włosy były jak po niedomytym olejku. Musiałam zła jak chrzan myć je znowu. Szampon niestety bardzo obciążył moje cienkie włosy, u nasady powoduje oklap, włosy niby błyszczą pięknie, ale są takie sztywne, niezbyt miłe w dotyku. Już nie myję nim włosów solo, lecz używam jako odżywki i nie nakładam na skórę głowy. W takiej kompilacji jest mega wydajny i efekty są dużo lepsze. W obawie, że nie zużyję go do 70-tki w tym tempie (bo serca mego nie skradł) zaczęłam go używać do golenia nóg i tu znalazł swe powołanie, nawet nieźle myje skórę i jej nie wysusza, cudeńko dla fanki tradycyjnej depilacji maszynką <3 jako szampon niestety nie dla mnie z uwagi na cieniutkie włosy, które bardzo obciąża. Ma przepiękny zapach!

Jestem fanką

Nowy szampon od Loreal od samego początku bardzo mnie zaintrygował i wiedziałam, że muszę go wypróbować. Bardzo ciekawy pomysł producenta na połączenie łagodnego szamponu z odżywką.
Używam tego produktu od marca, tak raz w tygodniu, czasami rzadziej i jestem zadowolona.
Szampon zamknięty jest w butelce z pompką, ma biały kolor i konsystencję odżywki. Aby dobrze pokryć nim włosy muszę użyć minimum 15 pompek, więc sporo. Podczas mycia produkt praktycznie się nie pieni. Po oczyszczeniu skóry głowy, trzymam go jeszcze na włosach jakieś 10 min i spłukuje. Zmywa mi się z włosów bez problemów.

Jeśli chodzi o działanie, to jestem bardzo zadowolona, skóra głowy jest czysta, a włosy odżywione, gładkie, lśniące i bardzo łatwo się rozczesują. Faktycznie fryzura wygląda jak po pełnej pielegnacji. Jednakże wydaje mi się ze szampon ten stosowany zbyt często mógłby przetluszczac włosy. Traktuje to jako taki produkt rezerwowy kiedy nie mam czasu czy siły na porządne zadbanie o włosy.

Ile nim magii

Bywają po prostu szampony mniej lub bardziej wysuszające. Te należą do tej drugiej grupy niestety. Low shampoo bardzo trudno wypłukać czy to z włosów na głowie czy z brody męskiej. Chyba że myjemy włosy raz w tygodniu - wtedy żaden rypacz nam nie straszny i od naszego portfela tylko zależy z jakiej półki cenowej go wybierzemy, bo jakością wiele się między sobą nie różnią...

Wersję niskopieniącą kupiłam mężowi do prania brody. Ma on konsystencję rzadkiej odżywki - jeżeli lubimy w ten sposób myć włosy to oczywiście się sprawdzi - jednak cena jak na skład jest mocno przesadzona... Tak że uprało, pachniało i na tym się kończy. Jak inaczej mogłoby być gdy szampon przebywa na naszej skórze i włosach kilka minut... Nie spodziewajmy się po prostu po szamponach czy to za 50zł czy za 5zł że zrobią nam coś dobrego na włosach - mogą tylko mniej lub bardziej je zniszczyć, gdy zbyt agresywnie rozprowadzamy je podczas mycia.

Mój prawie ideał!

Zakupiłam ten produkt na jednej z promocji w Rossmannie. Podeszła troszkę sceptycznie do tego zakupu ponieważ szampony z Loreal znam i miałam mieszane uczucia. Tym razem był to strzał w 10! Cudowny zapach a do tego efekt! Bomba! Każdemu polecam!

Jako odżywka - tak, jako szampon - zdecydowanie nie

+Świetna alternatywa, o wiele szybsza kąpiel
+Wygodna pompka
+Bardzo dobrze rozplątuje włosy i doprowadza je do o wiele lepszego stanu już po pierwszym użyciu
+Mimo braku piany nie odczułam, żeby gorzej domywał włosy niż standardowy szampon

-Wydajność, mimo moich włosów do ramion starczył na niecałe 2,5 tygodnia
-Nie wiem czy mi się tak trafiło, ale etykiety poschodziły z butelki pod wpływem wody
-ZAPYCHA! Nie nadaje się kompletnie jako szampon, prędzej odżywka tylko do nakładania od połowy włosów. Spowodował u mnie chwilowy, ale intensywny łupież i swędzenie głowy.

Da się go ograć.

Produkt typu low shampoo zobaczyłam po raz pierwszy na zagranicznych internetach. Niby fajne, ale specjalnie nie marzyłam, żeby to przetestować, bo rzadko kiedy takie produkty combo się u mnie sprawdzają. Kiedy jednak szampony Elseve pojawiły się w Rossmannie z ciekawości kupiłam do przetestowania i mile się rozczarowałam.

* Ideą tego szamponu w skrócie jest to, aby mógł on nam wystarczyć za produkt myjący i pielęgnujący. Ma kolor biały, jego konsystencja przypomina bardziej gęstą odżywkę, bądź maskę, na pewno nie szampon. Nowością było dla mnie mycie włosów tak ciężkim produktem, ale obyło się bez problemów. Krem w ogóle się nie pieni, a ja zawsze uwielbiałam mocno pieniące się produkty do włosów. Da się jednak bez tego żyć. Produkt wczepia się we włosy, czuć, jak w nie wnika i jak włosy momentalnie stają się wygładzone i miękkie już pod wodą.
* Przez ten czas, kiedy używałam tego kremu wypracowałam sobie taką metodę, że pierwsze mycie włosów (ponieważ ja zawsze myję włosy dwukrotnie) ogarniałam innym produktem, bardziej oczyszczającym, a drugi raz nakładałam na całą długość włosów i skalp Elseve, który delikatnie wmasowywałam i pozostawiałam na ok. 2 minuty. Dlaczego najpierw oczyszczanie? Dlatego, że po około dwóch-trzech użyciach kiedy używałam tylko low shampoo szybko dało się zauważyć obciążenie i nieświeżość włosów. Moim zdaniem oparcie pielęgnacji włosów tylko na tym produkcie jest niemożliwe. Mówię to z tym większą pewnością, ponieważ sama mam włosy odporne na obciążanie, lekko kręcone, a więc i suche. Potrzebują więc one dobrej i mocnej pielęgnacji, a tutaj było tego za dużo. Jeśli więc ktoś ma cienkie i delikatne włosy to powinien bardzo uważać.
* Jeśli używałam kremu w swój ulubiony sposób to byłam nim zachwycona, bo rzeczywiście okazał się prawie samowystarczalny. Włosy po jego zastosowaniu są cudownie miękkie, wygładzone, mają ładny skręt. Nie używam już po nim absolutnie niczego, nawet odżywki w sprayu, a mimo wszystko włosy się świetnie rozczesują. I na dodatek cudownie pachną. Zapach kremu jest mocny, intensywny, ale bardzo przyjemny, kojarzy mi się z żelami do mycia Dove, lekko kremowy Co więcej bardzo długo zostaje na włosach. Kiedy zaczęłam używać tego produktu i nie byłam przyzwyczajona do tego zapachu to czułam go wszędzie, nawet na poduszkach.
* Krem jest bardzo, bardzo wydajny. Myję włosy co 2-3 dni i używałam za każdym razem ok. 10-12 pompek produktu. Może czasem nawet kładłam go na głowę za wiele, bo z racji tego, że się nie pienił miewałam wrażenie, że mam go za mało na włosach. Mimo tego jedno opakowanie zużywałam ok. 1,5 miesiąca.
* Cena może nie jest niska, jak na kosmetyk do mycia włosów z drogeryjnej półki, bo kosztuje on ponad 20 złotych, ale z drugiej strony mi ten krem zastąpił też odżywkę i spray do włosów, więc i tak zaoszczędziłam.
* Opakowanie ładne, solidne. Ma pompkę, więc da się łatwo dozować.

Wprawdzie nie mam porównania do pozostałych wersji tego produktu, ale na pewno warto którejś z nich spróbować. Ja kupiłam teraz wariant biały i jest to dowód, że przekonałam się do tej formy produktu i będę dalej stosować.

Zupełnie na opak

Świetnie oceniana nowość, ale jak dla mnie wszystkie superlatywy z tych wczesnych recenzji to fikcja. "Chemicznie" produkt jest świetny--tak jak zwykłe szampony i odżywki Elseve. Jeśli je lubisz, to ten też polubisz. "Fizycznie" wszystko się nie zgadza i moim zdaniem koncepcja "low shampoo" jest porażką. Ostatecznie skończyłam na używaniu 2-3 razy mniej produktu, niż zalecane na etykiecie, z odrobiną innej odżywki (też Elseve...). Oczywiście to standardowe plusy i minusy produktów 2 w 1: niby tylko jedna butelka, ale za to nie da się dobrać proporcji szampon-odżywka, ani wybrać innych ich typów. Przynajmniej opakowanie jest bardzo dobre.

Innowacyjne rozwiązanie

Innowacyjna formuła zamknięta w wygodnym opakowaniu z pompką. Sposób jego aplikacji jest niezwykle prosty i szybki - nakładamy odpowiednią ilość produktu, wmasowujemy we włosy i pozostawiamy na kilka minut. Szampon ten ma gęstą konsystencję, nie pieni się - przypomina odżywkę czy też maskę. Włosy po jego użyciu i odpowiednim wypłukaniu (szamponem tym myję też skórę głowy, więc by ich nie przeciążyć staram się by produkt dobrze wypłukać) są odżywione, miękkie, bardzo dobrze się rozczesują i nie wymagają użycia dodatkowych produktów jak odżywka w spray'u czy też jakiegoś olejku. Dodatkowo ładnie pachnie i nie zawiera SLS. Bardzo się z tym produktem polubiłam i chętnie do niego wrócę przy okazji promocji na produkty do włosów, bo normalna cena jednak trochę mnie odstrasza

Używa produktu od: próbka

mieszane uczucia

Koleżanka z pracy dostała szampon w akcji testowania i przyniosła mi do spróbowania, bo byłam straszliwie ciekawa. Wydawało mi się, że to będzie idealny szampon do moich włosów, bardzo suchych na końcach i wrażliwych, wiązałam z nim naprawdę duże nadzieje.

Sam proces mycia nie był specjalnie problematyczny. Zgodnie z instrukcją przetrzymałam szampon trochę na włosach i dopiero spłukałam. Wbrew obawom nie miałam też żadnych problemów z rozczesaniem, mimo że nie zastosowałam odżywki.

Schody zaczęły się później. Włosy nie chciały wyschnąć, przez długie godziny pozostawały jakby wilgotne, a podpięte klamrą bardzo brzydko się odkształciły. Normalnie moje włosy po myciu wyglądają świeżo przez 3-4 dni. Tym razem pasma (ale o dziwo nie przy samej skórze głowy, tylko bliżej końcówek) wyglądały na przetłuszczone już pod koniec pierwszego dnia, sprawiały wrażenie sklejonych strąków, ale tylko wizualnie - w dotyku były suche i super miękkie. Faktem jest, że nie miałam dzięki temu problemu z plączącymi się i przesuszonymi końcówkami.

Mam wrażenie, że szampon byłby bardzo zdrowy dla moich włosów, rozwiązałby nawet problem z łamliwymi końcami, ale z drugiej strony włosy nie wyglądają po nim zbyt atrakcyjnie.