L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Low Shampoo (Krem myjący 3 w 1 do włosów suchych i delikatnych)

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

z pompką
>250ml
Skóra głowy
normalna
nawilżające, regenerujące

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1170838 A – INGREDIENTS: AQUA / WATER • CETEARYL ALCOHOL • BEHENTRIMONIUM CHLORIDE • COCO-BETAINE • POTATO STARCH MODIFIED • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT / MATRICARIA FLOWER EXTRACT • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • TOCOPHEROL • SODIUM CHLORIDE • SODIUM BENZOATE • PHENOXYETHANOL • TRIDECETH-6 • POLYQUATERNIUM-7 • HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL • NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT • FUMARIC ACID • BENZYL ALCOHOL • LINUM USITATISSIMUM FLOWER EXTRACT / LINSEED FLOWER EXTRACT • AMODIMETHICONE • ISOPROPYL ALCOHOL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • GARDENIA TAITENSIS FLOWER • ROSA CANINA FLOWER EXTRACT • BISABOLOL • CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE • BHT • CITRIC ACID • CETRIMONIUM CHLORIDE • GLYCERIN • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C190153/2

Wakacyjna wygoda

Lubię takie praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli się sprawdzają. Krem myjący sprawdza się przy codziennym użyciu na dość suchych i cienkich włosach. Nie przeciąża, wygładza, ułatwia rozczesywanie. Do minusów należy kiepski wygląd włosów następnego dnia - są bardzo płaskie i powyginane.

Myślałam, że będzie lepszy..

Nie należe do osób które codziennie myja włosy i po prostu tego nie lubię, więc widząc go po raz pierwszy w reklamie stwierdziłam że będzie rewelacyjny, bez zbędnych dodatkowych maseczek i odżywek. Myjąc rano, włosy były miękkie, delikatne, uniesione u nasady, lecz na drugi dzień już czułam że są obciążone i mało przyjemne w dotyku. Więc jeśli komuś się rano spieszy to jak najbardziej polecam, lecz na dłuższą mete u mnie się nie sprawdził..

Mój hit!

Moim zdaniem jest to rewolucyjny sposób na pielęgnację moich włosów. Stosuję go już dość długo a efekty, które zauważyłam są zniewalające:
-włosy są dobrze oczyszczone
-nie plączą się
-są świetnie odżywione
-błyszczące
-gładkie
-miękkie
Szampon jest delikatny dlatego nadaje się do codziennego mycia. Największym plusem tego produktu jest to, że nie musimy po nim używać żadnej odżywki, która poprawiłaby wygląd naszych włosów Jest zatem dobrym wyjściem gdy nie mamy czasu na pielęgnację. Dobrze sprawdzi się również na wyjazdach, by nie zabierać dużej ilości kosmetyków. Moim zdaniem ten produkt to hit!

tak!

Szampon rzeczywiście nadaje lekkości. Włosy nie są obciążone, są delikatne i lekkie. Mam włosy przetłuszczające się. Gdy umyję głowę wieczorem to następnego wieczora są już tłuste, po tym szamponie nie, nadal są świeże i lekkie. Niestety włosy po jakimś czasie używanie tego szamponu stają się trochę szorstkie, ale wystarczy użyć tylko odpowiedniej odżywki i jest super. Gorąco polecam.

Niestety..

Kupiłam ten krem myjący z ciekawości. Producent mówi, że możemy używać tego produktu jako szampon,odżywkę i maskę jednocześnie. Zaleca aby przy jednej aplikacji użyć kilkanaście pompek ale moim zdaniem jest to za dużo.
Teraz przejdę do konkretów. Napewno ten szampon nie nadaję się dla osób z przetłuszczającymi się włosami. Ja po zmyciu tego szamponu miałam tłuste włosy i do tego zaczęła mnie swędzić skóra głowy. Jako samą maskę lub odżywkę też próbowałam tego produktu ale uwaga bo może obciążyć włosy. Ja ze swojej strony nie polecam tego produktu.

Mnie nie przekonał...

Jest to produkt, który szybko zwrócił moją uwagę. Coś nowego, innego.
Producent obiecuję nam, że produkt delikatnie oczyści nasze włosy, ułatwi nam ich rozczesanie oraz będzie je intensywnie pielęgnować.

Konsystencja produktu przypomina dosyć gęstą odżywkę. Jest bardzo niewydajny. Aby dobrze rozprowadzić go po włosach średniej długości, ale dosyć gęstych musiałam zużyć ok 15 pełnych pompek produktu. Szampon faktycznie jest niskopieniący. Zapach, jak na produkty Elseve, które właśnie za zapach bardzo lubię, jest mega przeciętny. Ciężki i niezbyt przyjemny (dla mojego nosa ;p) i jak na złość utrzymuje się bardzo długo, co dla mnie jest wadą, ale dla osoby,której zapach się podoba na pewno będzie dużą zaletą. Opakowanie wygodne, z pompką.
Jeżeli chodzi o działanie, to fajnie myje włosy, które nie są obciążone np. pianka, czy lakierem i w zasadzie tylko tyle. Nie zauważyłam żadnego odżywienia, a już na pewno nie łatwiejszego rozczesywania włosów. Niestety juz po 2-3 umyciu bardzo obciąża włosy.

Prawie idealny..

Produkt bardzo wydajny, pompka się nie zapycha więc aplikacja jest bardzo łatwa. Włosy są rewelacyjne w dotyku i ładnie pachną. Jednakze co jakis czas muszę użyć czegos mocniejszego aby włosy domyc po innych specyfikach.

Świetny na dni, kiedy nie ma czasu się bawić w maski, odżywki i olejki

Używa się go bardzo łatwo i przyjemnie, pomimo że jest dość gęsty, taka konsystencja gęstszej odżywki. Ale wmasowuje się go dużo łatwiej niż przy myciu odżywką. Dobrze się spłukuje, po myciu włosy nie wyglądają na tłuste. Są lekkie, trochę dociążone, nawilżone, lekkie, gładziutkie. Ale nie odbija włosów mocno u nasady. Ma miły zapach, ale ponieważ biorę ok. 15 pompek (włosy sięgające za łopatki), to nie wydaje mi się bardzo wydajny.
Fajne jest to, że faktycznie nie trzeba już po nim nakładać odżywki, wystarczy wysuszyć włosy i już wyglądają naprawdę spoko, więc jest świetny na leniwe dni.

Zauważyłam jednak, że po nim świeżość włosów utrzymuje mi się krócej niż po zwykłym szamponie+odżywce. Używając tylko Low Sampoo, musiałabym myć włosy codziennie, a normalnie wytrzymują mi w przyzwoitym stanie dwa dni.

Inna rzecz - jakiś "zajzajer" musi tu być w składzie, bo odbarwił mi koszulkę na ramionach, tam gdzie leżą sobie moje mokre włosy, gdy ich nie dosuszę do końca, żeby sobie schnęły naturalnie. Nie wpadłam od razu na to, że to on jest winowajcą, dopiero jak wywiozłam go do chłopaka, żeby nie tracić u niego czasu na odżywki i jak zawsze zostawiłam mokrawe końcówki, żeby sobie doschły - odbarwiło poszewkę na poduszce. Nigdy w życiu wcześniej mi się coś takiego nie przytrafiło z jakimkolwiek produktem do włosów, nawet tymi nie do spłukiwania i olejkami.

Raczej nie, niż tak

Produkt kupiłam, nie ukrywam, z ciekawości. Jako osoba zaczytana we włosowych lekturach, składach, sposobach pielęgnacji, działaniu poszczególnych składników i tak dalej, wiedziałam, że 3w1 to pic na wodę, jak ktoś oczekuje, że umyje włosy i będzie mieć już zaliczoną terapię maską. Fajny chwyt marketingowy, bo kobiety nie mają czasu i przez to odżywkę nakładają od święta (w wielu przypadkach). Kupiłam jednak ten produkt, żeby wypróbować go jako alternatywę mycia odżywką, które praktykuje od kilku tygodni. Do przeplatania raz odżywka, raz Elseve. Wyszło.. średnio. Produkt na moich włosach jest kompilacją kiepskiego szamponu i słabej odżywki. Pierwsza sprawa: kiepsko oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu nim skalpu bardzo ciężko było mi go zmyć, nie dał mi uczucia odświeżenia. Ciągle miałam wrażenie tłustego filmu. Po drugie - trzymałam go dosłownie minutę na włosach, bo jednak ma w sobie środki myjące, ale i tak nie udało mi się go dobrze zmyć olejku z włosów. Moja czupryna zupełnie straciła na objętości, przyklapła. A końcówki były trochę bardziej sztywne, przesuszone. Cena też nie nęci. Za 25 zł (Cena ostatnio jak byłam w Rossmanie) kupiłabym dobry szampon i sensowną odżywkę.

Szampo loreal

Świetny produkt! w mojej szafie juz drugie opakowanie tego cudu, szampon plus odzywka to swietne nawilzenie moich włosow. Zaleta jest nisko pieniacy produkt, włosy sa swieze pomimo braku piany po uzyciu szamponu, piekny zapach, bardzo wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

3w1

3 produkty a jedno opakowanie. A cena nie jest 3 razy większa :)ma same plusy . Moje włosy już nie są suche i łamiące . Teraz włosy są moim atutem .Polecam a na pewno nie pożałujesz. Przetestuj a sama sie dowiesz

Bardzo low shampoo

Szampon wydawał mi się ciekawą opcją, więc kupiłam w promocji za 18 PLN w Rossmanie. Bo cena regularna wydała mi się nieco wygórowana. Wszystko fajnie, szamponu jest aż 400 ml, więc naprawdę dużo. Dopiero w domu przeczytałam, że trzeba nawalić tego na włosy 10-15 (!) pompek, co w przypadku moich cieniutkich piórek byłoby bardzo obciążające, jak mi się wydawało. Zaczęłam od mniejszych ilości, żeby dołożyć, gdyby było mało- 6 pompek podczas pierwszego mycia wystarczyło na pokrycie wszystkich włosów i ich umycie, zostawiłam na 3 minutki, jak w instrukcji. Po umyciu można włosy łatwo rozczesać bez szarpania. Ale podczas suszenia pojawił się problem, bo suszenie trwało bardzo długo, a potem włosy były jak po niedomytym olejku. Musiałam zła jak chrzan myć je znowu. Szampon niestety bardzo obciążył moje cienkie włosy, u nasady powoduje oklap, włosy niby błyszczą pięknie, ale są takie sztywne, niezbyt miłe w dotyku. Już nie myję nim włosów solo, lecz używam jako odżywki i nie nakładam na skórę głowy. W takiej kompilacji jest mega wydajny i efekty są dużo lepsze. W obawie, że nie zużyję go do 70-tki w tym tempie (bo serca mego nie skradł) zaczęłam go używać do golenia nóg i tu znalazł swe powołanie, nawet nieźle myje skórę i jej nie wysusza, cudeńko dla fanki tradycyjnej depilacji maszynką <3 jako szampon niestety nie dla mnie z uwagi na cieniutkie włosy, które bardzo obciąża. Ma przepiękny zapach!