Strong Nails, Express Dry, Lakier nawierzchniowy 2w1

Strong Nails, Express Dry, Lakier nawierzchniowy 2w1

Bezbarwny lakier bez toluenu i formaldehydu do nakładania na świeżo pomalowane paznokcie. Nadaje paznokciom piękny połysk i przedłuża trwałość emalii. Można stosować jako lakier bezbarwny.

Cena: 4,99zł /10ml

średni

"+"
-bardzo wydajny
-utrwala, ale potrzebuje czasu
-ładny połysk
"-"
- bardzo długo schnie
-trzeba długo uważać na paznokcie, nawet na następny dzień może coś się odcisnąć
- potrafi tak jakby rozpuścić lakier

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Koszmar

Kupiłam ten lakier nawierzchniowy bez większych nadziei, ale nie spodziewałam się aż tak beznadziejnego produktu.

JEDYNY plus to połysk który pozostawia.
Poza tym-zasycha dużo wolniej niż lakier, szybko wysycha w opakowaniu przez co trudno się go aplikuje. Zawsze gdy go używam, a po kilka godzinach kładę się spać-na paznokciach mam odbitą poszewkę, wygląda to okropnie. Zupełnie też nie utwardza, paznokcie nie utrzymują się dłużej niż z tym produktem.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

NIE.

Oceniam wersję różową.

+ połysk

- nie przyspiesza schnięcia lakieru - wydłuża je;
- jak już nawet wyschnie to i tak łatwo sobie porobić nieestetyczne wzorki na paznokciach;
- o przedłużaniu trwałości nie ma więc mowy, bo paznokcie trzeba malować od nowa - chyba, że ktoś lubi paznokcie z hieroglifami.

NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: kiedyś, kilka podejść
Ilość zużytych opakowań: około 1/3 pierwszego

Well 01

Beznadziejny

Kupiłam lakier nawierzchniowy Sensique Express dry w różowej buteleczce - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!
Preparat ma zapewnić szybkie wysychanie lakieru oraz przedłużenie jego trwałości - niestety żadne z tych zapewnień nie zostaje spełnione.
Być może preparat w poprzedniej wersji był godny polecenia jednak nowa jego na pewno nie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 buteleczki

po zmianie koloru pogorszył się

kupowałam ten utwardzacz regularnie i byłam zachwycona- przyspieszał wysychanie, zabezpieczał lakier - super.
potem zniknąl
pojawił się bardziej różowy (wcześniej był taki brudny róż) i tu ..... wielkie rozczarowanie schnie duuużo dłużej , już nie zabezpiecza tak dobrze .... szkoda
już go nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

porządny

Same plusy :) używam jako nawierzchniowego pod lakier:
+ chroni przed barwieniem paznokcia
+ szybko schnie
+ odpowiednia konsystencja
+ łatwo się nakłada
+ trwały
+ duża buteleczka za niską cenę

Polecam na bazę :)

Używam tego produktu od: 3 mce

KWC!

Mimo, że jest to pierwszy taki produkt w mojej kosmetyczce od razu zyskał miano KWC. :) Sprawdza się rewelacyjnie. Nie wierzyłam, że znajdę specyfik, który przyspieszy wysychanie lakieru i przedłuży jego trwałość. ;)

Plusy:
+ przedłuża trwałość lakieru (próbowałam z takim, który odpryskiwał mi po jednym dniu)
+ przyspiesza wysychanie
+ jest bardzo wydajny
+ nie zasycha
+ kosztuje grosze

Minusy:
+ na pędzelek czasem nabiera się za dużo lakieru i przy aplikacji potrafi wyjść za paznokcie (jednak jest to szczegół, którym nie zawracam sobie głowy ;) )

Kupię na pewno ponownie. :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Polecam!

- łatwy w aplikacji
- odpowiednia konsystencja pozwala nałożyć go równomiernie
- błyskawicznie wysycha
- dobry zarówno jako lakier podkładowy jak i nawierzchniowy
- dobrze utrwala ozdoby na paznokcie (naklejki, klejnociki)
- wydajny - nie gęstnieje w opakowaniu

średni

jest rzadki jak woda, szybko schnie, utwardza paznokcie,chroni przed uszkodzeniami paznokcia,nabłyszcza, faktycznie sprawia ze uprzednio nalozony lakier szybko schnie, tani, wydajny, i co najwazniejsze po wyschnieciu nie jest jak guma na paznokciach tylko twardy jak szyba:)

Ma jeden minus - szybko sie łyszczy z paznokcia

Używam tego produktu od: tygodnia

super

Czytalam slabe recenzje na jego temat, ale jak zobaczylam ceny innych ego typu w sklepie to wybralam jednak na probe ten. Nie zawiodlam sie!! Nalozony na mokry lakier przyspiesza schniecie natychmiastowo! Ladnie sie blyszczy. Dlugo trzema. Nie smierdzi tak strasznie. Uzywalam go juz z 10 razy i to grubymi warstwami a w ogole go nie ubywa- bedzie stala pozycja w mojej kosmetyczce.Używam tego produktu od: 3 tygodnie

nie spełnia wymagań

aktualnie używam go z bazą rozjaśniającą sensique. nie wiem od którego tego "cuda" paznokcie zaczęły mi się non stop łamać i rozdwajać, gdy tylko mam to na nich! nie ma więc żadnych właściwości pielęgnacyjnych, nie zauważyłam też, żeby przedłużał trwałość lakieru - zaczyna odchodzić po 2 dniach. nabłyszcza baardzo przeciętnie. na pewno więcej nie kupię.
Używam tego produktu od: 2 mies

muszę pochwalić ten kosmetyk

Troszkę niezręcznie mi wystawiać ocenę 5-cio gwiazdkową, bo to tylko dodatek do pielęgnacji paznokci ale za to bardzo przydatny. Zeby się nie rozpisywać wymienię zalety:
1) kosztuje grosze
2) przyspiesza wysychanie lakieru- nawet dla takiego niecierpliwca jak ja
3) wydłuża trwałość lakieru- zdecydowanie
4) Dodaje połysku- w sposób wyraźny
5) nie łuszczy się nie odpryskuje
6) bardzo, bardzo łatwo się nakłada- w zasadzie sam się wyrównuje po nałożeniu.
Ponieważ maluję paznokcie od zawsze i na co dzień -testuję dostępne i chwalone produkty w tej kategorii od dawna. Ten akurat preparat mnie mile zaskoczył zważywszy jego cenę.Jest zdecydowanie lepszy niż wiele droższych dostępnych na rynku lakierów nawierzchniowych.Polecam życzliwie- sama na pewno będę go stale kupować( jeśli nie zniknie)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze- nie ostatnie