L'Oreal Paris, Elsève Nutri-Blask z Proteiną Perły, Maseczka `Energia i Blask` (stara wersja)

Maseczka L`Oreal Elseve z Proteiną Perły przeznaczona jest do włosów długich, pozbawionych energii i witalności. Maseczka nadaje blask, wygładza włosy i dogłębnie je odżywia. Elementy odżywcze i energizujące skoncentrowane w Proteinie Perły nadają naturalnym perłom blask i odporność. Nutri-Blask z Proteiną Perły pomaga precyzyjnie i odpowiednio odżywiać włosy od nasady aż po same końce, nie obciążając samego włosa.

Cena: ok. 20zł / 200ml

Całkiem dobra maska

Fajna maska, przeznaczona do długich włosów. Ja mam krótkie i muszę powiedzieć, że sprawuje się super.

Włosy są:
+gładsze
+lejące
+bardziej rozprostowane
+nadaje połysk

Maska jest bardzo wydajna, ja kupiłam 300ml za 20zł używam jej codziennie od 2 miesięcy i nie zauważyłam ubytku w pojemniku.

Wygodny pojemnik, bardzo dobrze nabiera się maskę, dodatkowo ładny zapach i kolor.

Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1/300ml

Dobra, ale b. lekka

Mam włosy bardzo długie, i suche na końcach. Biorę poprawkę na to, że moje włosy potrzebują tych najcięższych gęstych maseł , a to jest lekka odżwyka nawilżająca

+ przyjemna konsystencja żelu i przyjemny różowy kolor ;)
+ wydajna, nie potrzeba nałożyć wiele, jest dość śliska i łatwo ją rozprowadzić na włosach
+ mokre włosy stają się gładkie, działa trochę jak nawilżający żel

+/- nie jest tłusta ,moim zdaniem dla włosów kręconych, bardzo suchych to odżwka \'codzienna\' która wspomaga coś innego, cieższego używanego co kilka dni ( to tak jakby nałożyć na twarz lekkie serum nawilżające albo masło shea - oba nawilżą ale w inny sposób)

+/- zapach ze słoika ostry, gryzący w gardło , po spłukaniu i wysuszeniu na włosach jest ok, mydlany , mi kojarzy się z fioletową odżywką ze słoika Dove, bardzo długo utrzymuje się na włosach co może być i plusem i minusem

Podsumowując : napewno dobra ale włosów bez specjalnych wymagań, \'\'blasku perły\' nie zauważyłam. Wątpie żebym kupiła jeszcze raz, bo takich nie-specjalnych odżwyek jest sporo - tańszych, ładniej pachnących

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 300 ml

lekka, nablyszczajaca

Jestem z tej maseczki dosc zadowolona. Mam farbowane dlugie wlosy, nie sa bardzo zniszczone- zalezy mi zawsze na odzywieniu, nablyszczeniu i latwym rozczesaniu wlosow. Ta rozowa spisuje sie znakomicie- nie obciaza wlosow, latwo sie splukuje, wlosy po niej sie ani troche nie placza, blyszcza i sa odzywione!
Uzywam jej raz w tygodniu.
Nie jestem pewna, czy nie obciaza wlosow o innych kondycji.
Kolejny plus za przyjemny zapach i cieszacy oko kolor ;)

mat zamiast blask

Ta maseczka strasznie obciążyła i przetłuściła moje delikatne,cieniutkie i rozjaśniane włosy,po jej zastosowaniu włosy zamiast błyszczeć jak obiecuje producent są matowe!!! bez połysku,wygładzenia czy jakiegokolwiek nawilżenia i odżywienia.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

A mi nie pasuje!

Miałam kupić maseczkę w czerwonym opakowaniu do włosów farbowanych, ale ostatecznie zdecydowałam się wziąć tą.
Nie wymagalam od niej wiele- mam włosy farbowane, długie, proste i w dość dobrej kondycji, ponieważ bardzo o nie dbam, używając odpowiednich kosmetyków. Liczyłam tylko na to, że maseczka nada im większy połysk i podkreśli ich odcień.
Tymczasem przyszło ogromne rozczarowanie- nie mogłam po jej użyciu rozczesać dobrze wlosów, połysk nadała może nieznaczny, ale na drugi dzień po umyciu włosy na całej długości przypominały tłuste, smętnie wiszące strąki. A zaznaczam, że spłukiwałam ją długo i dokładnie, więc to nie z tego powodu.
Nie wykazała się niczym szczególnym, bo taki sam połysk uzyskać mogę zwykłą odżywką, która nie przetłuszcza włosów w takim tempie.
Plus tylko za zapach i ładny różowy kolor w opakowaniu, ale to za mało jak na kosmetyk do włosów za prawie 20 zł.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w tr.1

Cudowna !

Maseczka od razu sprawiła że moje włosy stały się gładsze i bardziej lśniące, poza tym mniej włosów zostaje na szczotce ;D

Jak ja mogłam bez niej żyć tyle czasu? Nie potrafię bez niej żyć! kiedy skończyło mi się drugie z kolei opakowanie postanowiłam wypróbowac coś innego ... ale poczułam wyrażną różnicę międzi TĄ maseczką i innymi maskami konkurencyjnych firm.
(nie polecam gliss cur, za to prawie dorównuje jej Dove srebrna - ale PRAWIE ! )

jeśli chodzi o wydajność to jedna wystarcza na ponad miesiąc, lub mniej.Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: dużo ! ok. 10

Dobra

Myślę, że producent spełnia wszystkie zalety. :)
Wygładza, dodaje blasu i energii. Nie zauważyłam efektu przetłyszczenia czy przyplaszczenia jak to się dzieje z odżywkami np Pro-V. Podobnie jak kilka innych recenzentek uważam, że do odbudowy się nie nadaje, czego nikt nam nie obiecuje. Myślę, że jest godny polecenia aczkolwiek nie jest to mój KWC. ;)

bardzo dobra maska

Bardzo dobra maseczka, ale zdecyowanie nie dla zniszczonych włosow. Ma ładny zapach, fajna kremowa konsystencje włosy sie po niej dobrze rozczesuja i co najwazniejsze sa bardziej wyprostowane. Uwazam ze nie dodaje jakiegos super blasku, ale włosy nie sa po niej matowe(dla wiekszego blasku dodaje zawsze jakies serum nabłyszczajace).
Nie obciaza włosow, nie przetłuszczaja sie szybicej i jest wydajna z czystym sumieniem polecam dla włosow o dobrej kondycji lekko puszacych sie.

Używam tego produktu od:od 2 miesiecy

Świetna !

Świetna maska. Tak jak obiecuje producent włosy po zastosowaniu są lśniące, naprawdę bardzo się błyszczą (w ładny subtelny sposób, nie tak sztuczny jak po niektórych nabłyszczaczach).
Włosy są gładkie, lejące, wyglądają zdrowo, są odżywione i nawilżone.
Kolor i zapach również bardzo mi odpowiadają.
Maska jest także bardzo wydajna.
To jedna z najlepszych maseczek jakie dotąd stosowałam. Gorąco polecam !

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

różowa magia.

musze nadmienić, że produkty Elseve zawsze mnie zachwycają. Ta maska ma śliczny różowy kolor, "budyniową" konsystencję i do tego słodki zapach. Używanie jej to sama przyjemność, aż mam ochotę ją zjeść! :)

Dobrze. Do rzeczy.
Działania maski bardzo mi się podoba.
Włosy są po niej bardzo lejące i rozprostowane! Naprawdę łatiwej się prostują!
Wyglądają zdrowiej nawet po wyprostowaniu.
Blask większy jest, ale nie jakiś super jak na reklamie.
Znika dopiero gdy zbyt długo męczę włosy prostownicą nakładając ciągle to nowe specifyki na włosy.

Jeśli chodzi o trwałe odzywianie, to nie wiem... napiszę jak skończę cały słoiczek.

Super w duecie z odzywką Elseve Nutrileum.

polecam
(piszę, że nie wiem czy kupię, bo ciągle próbuje coś innego)

oklapniete wlosy...

Zmieniam recenzje ze wzgledu na duze przetluszczanie wlosow po tej masce oraz ich oklapniecie. Mam do tego sklonnosc, ale ona powoduje nasilenie przetluszczanie w ekspresowym tempie. Lezy w lazience nieuzywana.. Bedzie dobra dla wlosow suchych,grubych i potrzebujacych wygladzenia.Teraz oceniam ja na 2 gwiazdki.
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: