Artdeco, Day & Night Mascara (Tusz długotrwały pogrubiający)

Artdeco, Day & Night Mascara (Tusz długotrwały pogrubiający)

Maskara zwiększająca objętość rzęs, jest tuszem o przedłużonej trwałości. Nawet pozostawiony na rzęsach przez całą dobę przylega do nich nienagannie, a tym samym zapewnia komfort nienagannego i starannego makijażu przez wiele godzin.
Do nakładania służy specjalny grzebyczek, który rozczesuje rzęsy podczas aplikacji tuszu. Dzięki temu rzęsy są dokładnie pomalowane i rozdzielone od nasady aż po same końce. Nie sklejają się i nie łamią. Nawet te najcieńsze i najkrótsze są starannie wytuszowane, co optycznie dodaje im objętości i długości.

niszczy rzęsy

Ten tusz to jakieś wielkie nieporozumienie!
Skleja tak bardzo, ze nie można tego rozczesać niczym.
Po całym dniu w pracy przychodziłam do domu i wyglądałam jakbym miała czarny łupież rzęs, strasznie się kruszył.
Po 2 miesiącach używania mam naprawdę krótsze rzęsy!!

Dno

to najgorzej wydane 60zl jakie sobie przypominam
tusz po prostu okropny
gesty (po pierwszym uzyciu troche go rozrzedzilam ale niewiele to pomoglo) paskudnie sklejal rzesy nie mozna ich bylo rozczesac demakijaz to jakis koszmar tusz za zadne skarby swiata nie chcial sie od moich rzes odczepic
dodam jeszcze ze mam ladne rzesy dosc dlugie geste i nawet podkrecone na upartego moglabym ich nawet nie malowac
jesli mam byc szczera po pomalowaniu tym tuszem wygladaly gorzej niz przed
kupilam w douglasie wiec mascara byla swieza
o beznadziejnosci tego tuszu moze swiadczyc to ze po parokrotnych probach pomalowania nim rzes wyrzucilam prawie nietkniety tusz do kosza zostawiajac tylko grzebyk ktory jest jedyna zaleta tego tuszu
po umyciu uzywam go do rozczesywania rzes
zdecydowanie odradzam zakup

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: pomalowalam sie nim kilka razy

Rozczarowanie

Mascara dobrze się sprawowała przez kilka pierwszych dni, później zaczęła się sypać z rzęs maciupeńkimi, króciutkimi kłaczkami. A fuj! (Kupiona w Sephorze, nieprzeterminowana).

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Manicure - glitter nails

DOSKONAŁA

Pluję sobie w brodę, że nie byłam wcześniej przekonana do grzebyków - jednakże od czasów Telescoopic nie chcę żadnej innej szczoteczki.
Day&Night jest maskarą doskonałą. Mimo że potrafię umalować sie każdym tuszem, mam przyzwoite rzęsy i nawet bez tuszu wyglądam znośnie - od efektu ArtDeco jestem uzależniona.
Świetnie wyprofilowany grzebyk, składający się z podwójnych ząbków - znakomicie oddziela każda rzęsę, pokrywając absolutnie odpowiednią ilością czarnego jak węgiel tuszu - i to jest pogrubienie ,a nie sklejenie, dlaczego inne firmy kosmetyczne nie mogą tego zrozumieć ? Dwie warstwy dają day - look - perfekcyjnie rozdzielone, wydłużone, lpogrubione, ale absolutnie nie sklejone, lekko podkręcone rzęsy. Cztery, pięć warstw daje theater - night look - kurtyna dłuuuuuugich, cudnie wyczesanych i rozdzielonych, grubych i widocznych, lekko podkręconych rzęs. Trwałość absolutna, nie osypuje sie nawet po 2 dniach ! (poszłam z nim spać kiedyś i rano był w stanie nienaruszonym) jednakże problemów ze zmyciem micelem nie miałam żadnych.
Od czasów Surrealist HR nie byłam tak zadowolona z tuszu; ArtDeco jest jeszcze lepszy od Surrealist, a dwa razy tańszy.

Absolutne dzieło sztuki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i na pewno nie ostatnie