Romantic Girl EDP

Romantic Girl EDP

Mel Merio Romantic Girl to przepiękny słodki zapach, zamknięty w bardzo gustownym opakowaniu. Wanilia, pomarańcza i dużo cukru :) Jednak jest to zapach nie przesłodzony, lekko świeży i dający energię. Dostępne tylko w Rossmannie.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

za bardzo przerobione

to moja druga recenzja, pierwsza zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach ;(

kupiony pod wpływem bardzo dobrych i ciekawych opinii na wiżazu. Miałam braki w domu, a raczej brak weny... odwieczny zapach mnie lekko otępił i szukałam czegoś nowego... kupiłam całą serię legendarnych zapachów: fiolet, niebieski i czerwien. Stosuje od miesiąca i opinię sobie już wyrobiłam;-) Wszystkie zapachy są bardzo trwałe... na ubraniach spokojnie wytrzymują cały dzień, ale nie mają żadnej projekcji, żadnego ogonka;/ zapach siedzi w ciuchach, i się nie zamierza ruszać. ogólnie wszystkie 3 produkty są trwałe i w bardzo przystępnej cenie. Polecam nie tylko młodym osóbkom z małym portfelem, ale każdej kobiecie;-) zapachy znajdą swoich miłośników... ja tylko "odrzuciłam" czerwień - to nie moja bajka..
a co z nią nie tak? nie wiem, jest za bardzo podrobiona na "czerwone orginały". Mimo iż zapach jest dla mnie sztuczny i tępy - moja mama się w nich rozkoszuje;-) ja jestem pod wrażeniem trwałości, chyba najtrwalsze z całej trójki, ale nie czas na amory
nie wiem, co ten zapach ma w sobie, co mnie tak drażni. jestem raczej z osób czerwonolubnych i zawsze mi tej red nutki brakowało, tu jest odwrotnie. Przytłacza mnie, jest niedostępny ale nie widzę w tym żadnej magii i tajemnicy... nic co mogłoby mnie pociągać.
z drugiej strony lubię 2 siostry i to mi wystarczy
Suma
fajny produkt w niskiej cenie i do tego dobra trwałość

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

mój zapach z dzieciństwa

Dopiero co wróciłam z Rossmanna i pokusiłam się ceną 16,99, zapach słodki ale jednocześnie świeży, miałam taki jako nastolatka a teraz wiem że poprawi mi humor w kiepskim dniu, nie wiem jak z trwałością ale szłam i całą drogę czułam jak się za mną unosił, piękny!

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: jeszcze ani jedno :D

amore...

Kupiłam go bo kiedyś podobał mi się zpapach Amore Amore Cacharel, a te perfumy są bardzo podobne wg mnie. Taki tańszy zamiennik, ale brakuje im czegoś w porównaniu do Amore Amore, podobne ale jakby bardziej "płaskie". Po zakupie i użyciu parę razy uznałam, że jednak w obecnej chwili nie pasują mi, nie wiem, przestał mi się ten zapach podobać tak jak kiedyś i przeszkadza mi trochę... Ale wielbicielom Amore lub podobnych zapachów polecam spróbować.
Trwałość średnia, chyba adekwatna do ceny...

Używam tego produktu od: krótko

TOP 10 męskich perfum

jestem na tak!

niby buteleczka wygląda jak dla małych dziewczynek, ja mam 22 lata a uwielbiam ten zapach. uwielbiam słodkie zapachy a ten właśnie do takich się zalicza dlatego zawsze do niego wracam :)

PLUS:
- zapach
- buteleczka
- wydajne

MINUSY:
- dziecinny kartonik

Ilość zużytych opakowań: 4 duże, 2 małe

nie

Jak sama nazwa wskazuje romantic...
Nada się, ale dla słodkiej, małej dziewczynki.
Zapach aż przytłacza słodyczą, sztuczny, przeciętny, krótko się utrzymuje.
Z romantyzem mi się nie kojarzy :(

Używam tego produktu od: 2 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Sentyment

Właśnie stoi obok mnie kolejna pełna buteleczka,czytam co piszecie,wącham i zastanawiam się co napisac.Pierwsze Mel Merio Romantic Girl dostałam od kuzynki z Niemiec jakies 4 lata temu,wtedy chyba jeszcze nie było ich u nas.A napewno nie było go w najbliższym mi Rossmanie.Zapach jest...hmmm...słodki napewno,ciężko mi powiedziec co w nim wyczuwam,z jednej strony jest napewno jakaś nutka cytrusów,a jednocześne jest słodki i ciepły.Nie wiem jak Wy ale ja zauważyłam że zupełnie nie pasuje na ciepłe dni,w tamtym roku kupiłam go latem i dosłownie nawet nie mogłam go wąchac.Poczekał do zimy.W tym roku już mam ale jeszcze jest chyba za ciepło;) Zdecydowanie pasuje do śniegu i zimy.To tylko moje odczucie czy też tak macie?To naprawde dziwny zapach,naprawde go uwielbiam choc sama nie wiem do końca za co.Napewno zawsze bede do niego wracała.Nie wytrzymałam i właśnie użyłam:)Z trwałoscia jak za 20 zł nie jest tak źle.Jednak kolejny raz sie przekonałam-zdecydowanie na zimę:)

Ilość zużytych opakowań: zaczynam 4 buteleczkę 50 ml

cukrowo-cytrusowa tanioszka

Wodę kupiłam ze względów czysto finansowych, a dokładniej braków finansowych:D
Słodka, dziewczęca, cukrowa, lekko cytrusowa i kwaskowata, a jednocześnie "ciągnąca się" i "lepka"-tak odbieram ten zapach
Trwała w miarę.
Niestety, ale to nieuniknione w tego typu zapachach czuć taki sztuczny ferment, jakiś zgrzyt podróbkowo-bazarowy
Nie wiem dokładnie gdzie niektóre z dziewczyn czują tu wanilię? a własnie ze względu na nią kupiłam tę wodę, trochę się zawiodłam, bo zamiast wanilii jest cukier

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

wspomnienia

lubię ten zapach, ponieważ kojarzy mi się z sytuacją sprzed ok. 5 lat, kiedy zaczynałam "na poważnie" używać perfum. zapach właśnie jest dla takich eksperymentujących nastolatek, które uważają siebie za romantyczki;) podejrzewam, że starsze lub bardziej zorientowane w świecie zapachów użytkowniczki się zawiodą.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 2? 3?

oklepaniec

Mialam te wode toaletowa w poj 10ml, czyli tzw rozdzka zapachowa. W sumie nie wiem co mnei podkusilo do zakupu, bo nie kupuje niskopolkowych zapachow. W kazdym badz razie zapach dosc przecietny, rzeklabym nudnawy. Wyczuwam w nim duzo kwiatow i owocow, ale nie moze rozroznic poszczegolnych skladnikow. Nic ciekawego. Raczej nadaje sie dla nastolatek tak do szkoly. Nie uzylam go duzo i wyrzucilam, bo kurzyl sie w kuferku. Nietrwaly.

Używam tego produktu od: kupilam 3-4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: troche z 10ml

ten zapach...

Nie sądziłam że perfumy za 10zł (mam mniejszą wersje tzw. różdżkę) mogą tak ładnie pachnieć:) zapach nie jest mocny ale subtelny, romantyczne:) ja czuje wanilię. Na mnie utrzymuje sie ok 5h. Mało wydajne. Nadają sie na codzień jak i specjalne okazje.
Na pewno kupie nie raz. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: kończe 1.

B.dobry

Poprzedniczka napisała,że zapach utrzymuje się krótko, u mnie natomiast długo ,nawet jak "prysnę" o 2 razy więcej, wówczas mogę powiedzieć,że przez cały dzień. Choć faktycznie na sobie tego nie czuję,ale na mojej mamie tak.
Przyjemy delikatny zapach, niezbyt słodki (takich nie lubię). Nie jest uciążliwy, czując go cały dzień.
Wydajny.
Tani.
Działa na mężczyzn;)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Całkiem,całkiem

Woda toaletowa ma ładny,słodki zapach,lecz utrzymuje się zbyt krótko ok. pół godziny.Opakowanie bardzo ładne i praktyczne.Nadaje się na prezent.Nie polecam alergikom ma dość dużą zawartość alkoholu 78%,ale jest warty wypróbowania.Ja kupiłam go po przecenie ok.9 zł za 50 ml.

Używam tego produktu od: dawna