Kremy Młodości, Krem intensywnie nawilżający na dzień do cery naczynkowej

Kremy Młodości, Krem intensywnie nawilżający na dzień do cery naczynkowej

Krem stanowi pomoc w problemach skóry wrażliwej i naczynkowej. Ekstrakty z arniki górskiej oraz z miłorzębu japońskiego zmniejszają skłonność skóry do podrażnień oraz wzmacniają i uelastyczniają naczynka krwionośne, zapobiegając ich pękaniu. Zawarte w wyciągach substancje czynne (aktywny tlen) skutecznie zwalczają wolne rodniki, odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry. Obecność gliceryny - skutecznego nawilżacza, zapewnia optymalną zawartość wody w naskórku. Codzienne stosowanie preparatu sprzyja wyraźnej redukcji zmarszczek, a także umożliwia zachowanie uczucia świeżości przez cały dzień. Krem przeznaczony jest dla osób powyżej 30 roku życia.

coś jest nie tak

kupiłam ten krem, bo wciąż szukam ideału do cery naczynkowej. Pierwszy raz spotkałam się z wynalazkiem tej firmy- coś niby dozownik.Niby, bo jak mocniej nacisniesz to "dozownik" się przekrzywia, wylatuje środek i masz na palcach duużo kremu. sam krem jest delikatny, typowo nawilżający bez działania odżywczego czy przeciwzmarszczkowego. U mnie wywołał przedziwną reakcję, po kilku dniach używania moja cera zaczęła produkować zaskórniki i krostki, coś czego się pozbyłam 20 lat temu! Nie jest to reakcja uczuleniowa ale chyba zatyka pory. Naczynkowcy mogą wypróbować ale cudów się nie spodziewajcie

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

To jest mój krem !!

Kupiłam ten krem, bo był bardzo tani i niewiele ryzykowałam. Okazało się że krem jest po prostu rewelacyjny!!! Stosuję go pod maseczki algowe, doskonale się wchłania, redukuje zaczerwienienie (mam cerę bardzo wrażliwą i na dodatek skłonną do pękających naczynek), nawilża i wygładza cerę, nie podrażnia. W ciągu dnia, gdy moja cera jest zmęczona, podrażniona czy zaczerwieniona nakładam odrobinę tego kremu i po kilku minutach niesamowita ulga dla buzi - wszystkie mankamenty mijają. Nie wiem czy krem będzie idealny dla wszystkich cer, ale moja skóra po prostu go uwielbia i odkąd kupiłam pierwsze opakowanie został MOIM kremem :-) Warto spróbować POLECAM

Używam tego produktu od: 1 roku