Denivit, White Pro - Laser, Pasta do zębów do codziennego stosowania wybielająca

Denivit Pro-Laser White, zainspirowana profe sjonalnymi zabiegami, zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu. Unikalna kombinacja składników wybielających natychmiast usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia, redukując do 90% mniejszych przebarwień przy regularnym użyciu. Najbardziej zaawansowana technologia wybielająca od Denivit dla uzyskania profesjonalnych efektów wybielania. Do codziennego użytku.

pasty do zębów
wybielające
50-100ml

Najlepsza z najlepszych!

Kolejny zakup z tej serii past i ten zakup wreszcie satysfakcjonuje! Po miesiącu stosowania zęby są o kilka tonów bielsze jak po profesjonalnym wybielaniu. Po 3 użyciach widać pierwsze efekty. Usuwa przebarwienia między zębami i nadaje lśniący połysk po użyciu.
Konsystencja jest gęsta, i nie potrzeba dużej ilości. Tubka starcza na około miesiąc użytkowania, jest odkręcana i wygodna bo nie zasycha na końcówce. Jest idealna!

Nie podoba mi się

Pasta jest tania i wszędzie dostępna, więc nie ma się czego spektakularnego spodziewać; przynajmniej to moje zdanie i rzeczywiście się sprawdziło.

Ma specyficzny smak, według mnie okropny i nie sięgam po nią za często. Nie pieni się praktycznie wcale, obojętnie czy nałożę pasty więcej lub mniej. Przeciętnie wybiela, używana kilka dni pod rząd nie zmieniła jakoś niesamowicie odcienia zębów, nie mam pojęcia ile trzeba nią non stop szorować aby porządniej wybieliła, ale myjąc zęby systematycznie dowolną pastą - automatycznie są bielsze.

Nie taki cudowny

Ta pasta jest taka sobie.
Dopiero po 2 tygodniach widać jakiś efekt, białe piękne ząbki co najwyżej na pare godzin. Bo efekt widać tylko na paru zębach. Ale jednak za taką cenę to warta jest kupienia

+cena
+odświeża oddech
+zapach

Wspaniała!

Ta pasta to zdecydowanie mój ulubieniec jeśli chodzi o pasty typowo wybielające.
Jest to do tej pory jedyna pasta o której moge powiedzieć że naprawde działa,efekty widoczne są już po około tygodniu regularnego stosowania.

Pije dużo kawy i herbaty ,zdaża mi się zapalić papierosa i gdy widze że moje zęby stają się brzydkie odrazu przechodze na tą paste-efekt jest piorunujący.
Błyskawicznie radzi sobie z brzydkim pożółkłym odcieniem np po papierosach,po kilku użyciach widać znaczną różnice.

Pasta ma przyjemny ,odświeżający smak i zapach,dokładnie czyści zęby sprawiając że są gładkie i lśniące.
Szczerze polecam bo cena jest śmieszna a efekt jaki uzyskałam przy jej pomocy wspaniały.

Jest okej

Bardzo lubiłam tę pastę. Dobra cena jakieś 6 zł w Biedronce do codziennego użytku sprawiała się bardzo dobrze, bo utrzymywała zęby w ładnym białym odcieniu. Poręczne małe opakowanie z miłą graficzną, sprawiała wrazenie profesjonalnej pasty :)

Potem została wycofana, teraz znów ją widzę ale zmieniły mi się gusta

Fantastyczna pasta wybielająca!

Natrafiłam na nią przypadkiem w Biedronce, kosztowała jakieś 6 zł więc stwierdziłam, że spróbuję. Po miesiącu stosowania mogę powiedzieć, że naprawdę działa! Moje zęby stały się bielsze, oczywiście nie jest to jakiś "Hollywoodzki uśmiech", ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że efekt jest co najmniej zadowalający.

Cudo za małe pieniądze

Na ten produkt trafiłam w jednym z supermarketów w moim mieście. Od lat marzy mi się piękny, biały uśmiech. Ten produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim działa i jest korzystny cenowo. Jest to fajny produkt ogólno dostępny w sprzedaży. Jak dla mnie BOMBA! Więcej informacji poniżej.

Bardzo dobra i skuteczna!

Kupiłam przypadkiem w Biedronce. Bardzo mi pasuje- ma dobrą konsystencję typową dla pasty (nie żelową) odpowiednio się pieni, wygodnie się jej używa, jest wydajna mimo małej pojemności. Przede wszystkim działa, zęby rzeczywiście są widocznie bielsze, jak do tej pory żadna inna pasta nie dała aż tak zdecydowanego efektu! Została moja nową ulubienicą. Cena niewygórowana, więc tym bardziej warto wypróbować na sobie. Jedyny minus za odkrecany korek, których nie cierpię!