Pęseta do brwi ze skośnie ściętą końcówką

pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobra

Pęseta spełnia swoją rolę. Jest wygodna, tania i dobrze chwyta włoski. Łatwo i szybko się nią pracuje. Nie tępi się szybko. Jak za taką cenę jest całkiem dobra.

Spelnia swoją rolę

Jest ostra, dobrze chwyta włoski, nie tępi sie jakos szybko, nie rdzewieje (bo wiadomo ze się ja myje i dezynfekuje) oraz kosztuje kilka złotych. Stosunek ceny do jakości zdecydowanie na plus, polecam :)

bardzo dobra

Jest to moja druga ta sama pęseta.

Cóż tu można o pęsecie powiedzieć:
radzi się nawet w malutkimi,cienkimi włoskami, nie wyrywa przy tym skóry, nie "tepi" się po kilku użyciach, ostatnią miałam chyba z rok,aż gdzieś zaginęła.
kosztuje na promocji ok. 5 zł,więc warto

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: druga

Batida trufle

Fajna :)

Co mogę powiedzieć o pęsecie? No taka pęseta po prostu :P

Plusy:
+Cena
+Dobrze wyrywa włoski, nawet te małe.
+Wygodna
+Fajny wygląd

Minusy: Brak

Nie jest dobra

Produkt kosztował jakieś 8-9 zł. Trzeba przyznać, iż jest solidnie wykonany. Kiedys byłam zadowolona z tej pęsety, ale okazało się,że jest przeciętna lub poniżej przeciętnej, bowiem pęseta chwyta tylko dłuższe włoski i czasami trzeba było się namęczyć, aby wyrwać włosek.

Pęseta poszła w kąt, odkąd kupiłam pierwszą, lepszą, najtańszą z Top choice za 2 zł, która chwyta nawet miniaturowe włoski.

Używam tego produktu od: kilku lat?

jestem na nie

Pierwsza pęseta kupiona kilka lat temu była bardzo fajna-dobrze chwytała, prawie bezboleśnie wyrywała (choć czasem za dużo) brwi.

Ok roku temu kupiłam mamie nową i też ją przetestowałam. Ta jest tragiczna! Nie chwyta włosów nic a nic. Nie nadaje się do niczego i leży zupełnie bezużytecznie.

Nie zaryzykuję więcej, choć jest bardzo tania (ok 6zł).

Używam tego produktu od: kilka lat temu pierwsza, rok temu druga
Ilość zużytych opakowań: dwie

no!

Nie,nie,nie. Kiedyś były one o wiele lepsze. Obecne są jakby zaokrąglone na końcach, ciężko się nimi pracuje, nie są ostre. Szkoda, kiedyś moje ulubione.

REWELACJA!

Niedroga a naprawdę dobra pęseta.
Chwyta nawet naprawdę króciutkie włoski.
Żadne pęsety z zestawów kosmetycznych się nie umywają ;)
W tym momencie mam już którąś z kolei, bo ciągle je gubię ;)
Na szczęście są tanie i łatwo dostępne ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo ;)

bdb

fajna sprawa, chwyta nawet krótkie włoski. Jak dla mnie bez zarzutu.

A nie kupię nowej, bo poprzednią miałam dobrych kilka lat, dopóki jej nie zgubiłam. No i z tą mam ten sam plan :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

jest ok

Kupilam ta pesete chyba z rok temu alno nawet 1,5 roku temu... juz sama nie wiem, w kazdym badz razie dawno. Nie umialam sie zdecydowac, bo byly dwie ze skosnie scietym koncem. Jedna bardzo waska, druga szersza i wybralam ta druga. Balam sie, ze konce beda zle do siebie przylegac i peseta nie bedzie wyrywac wloskow. Konce przylegaja dobrze, chodz w jednym koncu ciezko sie lapie wloski - uciekaja, ale w drugim jest wszystko ok. Jestem zadowolona, skonczylam poszukiwania pesety do brwi. Wczesniej kupowalam tez drozsze i nic a nic nie umialam nimi zlapac wlosa, wyslizgiwal sie, chodz wygladalo, ze konce pesety dobrze do siebie przylegaja. Narazie regeluje moje brwi ta peseta i nie szukam zamiennika. Trafilam na w miare dobry egzemplarz.

Używam tego produktu od:nie pamiezam - dlugo

Porażka!

Poluję ostatnio na dobrą pęsetę i coś nie mogę trafić :( Ta nie była zbyt droga,więc zaryzykowałam.Niestety nie da się nią wyrwać pojedyńczych włosków.Szczególnie,jeśli są za krótkie :kwasny: Za to idealnie wyrywa całe kępy brwi.Efekt-wielka niezamieżana dziura w brwiach :mad: Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy