Baby Lola , Zapachowy balsam do ust

Baby Lola , Zapachowy balsam do ust

Balsam do ust produkowany na bazie wazeliny kosmetycznej zamknięty w zabawnym metalowym opakowaniu. Wygładza, natłuszcza i nawilża usta. Występuje w 6 wariantach smakowych: tutti frutti, morela, zielone jabłko, kiwi, passion fruit, malina

Nie najlepszy

Kupiłam go przypadkiem, skusiła mnie b.niska cena (75 centów). Mimo, że nie miałam dużych oczekiwań- miał trochę nawilżyć i być średnio widoczny to po użyciu nie spodobał mi się za zbyt tłusty efekt, okropnie sztuczny zapach (mam jabłko) i strasznie wyczuwalną wazelinę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

Polecam ten balsam do ust, chociaż według mnie to jest bardziej wazelina niż balsam...Usta po nim są strrrasznie tłuste:)-na popękane jest idealny!
Ja kupiłam go na allegro (w żadnej drogerii go nie widziałam).
mam raspberry (różowy)i passion fruit (pomarańczowy) :)

Ilość zużytych opakowań: dwa rozpoczęte :)

Średniak

Troszkę nawilża.

"-"
Piekielnie ciężko go otworzyć;
Szybciutko znika;
Właściwości nawilżające mogłyby być silniejsze.

Podsumowując jest wiele lepszych i ciekawszych ofert na rynku, więc raczej już do niego nie wrócę...

Well 01

A ja go nawet lubię;)

Dostałam go jakieś 3-4 lata temu od koleżanki pracującej jako hostessa na targach kosmetycznych. Później był właściwie nie do zdobycia, choć widziałam ostatnio, że można go kupić za pośrednictwem allegro. Jak na razie wypróbowałam dwa zapachy: Passion Fruit (x2) i Tutti Frutti. Pierwszy bardzo mi się spodobał, bo lubię marakuję; drugi jest bardzo intensywny, ale jak dla mnie zbyt chemiczny - przywodzi na myśl gumę Donald ze szkolnego sklepiku i ma nietypowy jak na balsam kolor, niebieski. Ogólnie działanie porównywalne do wazeliny, pewnie dlatego, że to jest wazelina z tym, że barwiona i aromatyzowana. Nie jest zły, ale mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 i 3/4

syf w ladnym opakowaniu

kupiłam go zachęcona działaniem podobnego balsamiku Agahta Luiz de la prada, jednak carlo do roma nawet sie do niego nie umywa. Po pierwsze w ogóle nie nawilża ust, a nawet je wysusza, co powoduje ze po jego użyciu nałogowo sie oblizuje. zapach chemiczny. Jedyne co fajne w tym balsamie to opakowanie, które jednak ma tez swój minus, bo...... ciężko go otworzyć. :-)

Używam tego produktu od: 5 mies( !)

Całkiem niezły

Posiadam wersję Tutti Frutti
Plusy
+niska cena
+ładny zapach
+wydajny
+ śliczne opakowanie :)
+całkiem nieźle nawilża usta

Minusy
-nieporęczne opakowanie troszkę za duże ( w dodatku bardzo ciężko się je otwiera ;/ )
-rozpuszcza się na ustach

bardzo bardzo przeciętny

Mam wersję morelową. Używam go od dwóch miesięcy ale nie jestem zadowolona. Raczej szybko zużywam balsamy do ust, ale z tym idzie mi ciężko, bo używam go tylko w domu. I tylko dlatego, że jednak podoba mi sie opakowanie.

Nie podoba mi się w nim:
- mocny pomarańczowy kolor - zostaje pomarańczowa poświata na ustach;
- nie chroni ust i nie nawilża;
- ma dziwny lekko chemiczny smak;
- szybko się wchłania;

szukałam i udało mi się znaleźć jakieś plusy:
- ładne opakowanie
- zmiękcza usta
- ładny zapach.
Jeśli ktoś na tym chce poprzestać w balsamie do ust to ok. Używam tego produktu od:2 miesięcy

gadżet

Mam morele (Apricot)
Plusy:
* Śmieszna granatowa puszeczka (cieszy moje oko)
* Z powodu opakowania na pewno sie nie "wydostanie" w torebce do środka.. Wiec jest to opakowanie Bezpieczne
* Bardzo ładny zapach choć nie nazwałabym go naturalnie owocowym- raczej jest to zapach jakiejś gumy do żucia albo cukierka
* Niska cena (8 zl) a opakowanie pojemne 15 ml
* Wydajny

Minusy:
* Szybko wysycha na ustach
* Nie daje żadnego efektu pielęgnacyjnego (poza zmiękczeniem ust) ani nawilżenia
* Nie podoba mi się że jest kolorowa... wiem że to dla niektórych dodatkowy plus ale nie lubię mieć pomarańczowych warg

Używam tego produktu od:oj długo
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

przyjemny, owocowy :)

Ja bardzo polubilam ten blyszyczyk i gdyby byla wersja w sztyfcie, to dostalby 5 gwiazdek.
Mam balsam o smaku tutti frutti i faktycznie jest bardzo owocowy. Pieknie pachnie, jest wydajny, bardzo dobrze nawilza usta.
Jedyna jego wada jest nieporeczne i ciezko otwierajace sie opakowanie.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jednym slowem nie polecam!!!

Lubie kosmetyki Carlo di Roma ale tego prawie znienawidzilam ...mam maline i zaluje ze kupilam wole sobie kupic zwykla wazeline za 2 zl... tylko ta ma nawet przyjemny zapach i kolor ... ale moje usta sa po nim bardzo dziwne wysuszone nie polecam!!!

Używam tego produktu od:5mies