L'Oreal Paris, Age Perfect, Anti-Ageing Radiant Foundation (Rozświetlający podkład przeciwzmarszczkowy)

Podkład o lekkiej konsystencji, stworzony z myślą o potrzebach dojrzałej cery. Zmniejsza widoczność linii mimicznych i niedoskonałości (efekt blur) dla jaśniejszej, gładko wyglądającej skóry. Cera wygląda na jędrniejszą i rozjaśnioną, zmarszczki mimiczne są wizualnie skorygowane. Krycie: średnie do pełnego. Podkład nie osadza się w zmarszczkach i nie powoduje wysuszenia skóry.

rozświetlające, kryjące
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
fluidy
dojrzała, normalna

Idealny dla cery dojrzałej

Natrafiłam na podkład przypadkowo, szukałam czegoś dobrze kryjącego i rozświetlającego cerę a przy tym o właściwościach pielęgnujących skórę. Zasugerowałam się opiniami w internecie i dokonałam zakupu tego właśnie podkładu i był to strzał w dziesiątkę:) Podkład ma bardzo lekką konsystencję, z łatwością się rozprowadza na skórze.
Cera po aplikacji wygląda delikatniej, młodziej, koloryt skóry jest wyrównany, a zmarszczki mało widoczne, twarz wygląda na wypoczętą i pełną blasku.
Moja wrażliwa cera dobrze toleruje ten produkt.
Polecam zakup:))

Bardzo fajny podkład szczególnie dla cery dojrzałej. Dla mnie ma wystarczające krycie, które można budować w zależności od potrzeb. Zdecydowanie jest podkładem rozświetlającym i ja ten efekt bardzo lubię. Ale też nie wiem czy dobrze utrzymałby się na cerze tłustej, na mojej mieszanej wygląda bardzo dobrze. Nie zbiera mi się w zmarszczkach, wyrównuje koloryt i sprawia że cera wygląda na zdrowszą.

Dla mojej cery to najlepszy podkład L'oreal

Tak jest gdyż osławiony True Match jak dla mnie trochę był za słaby jeśli chodzi o odczucie nawilżenia skóry.
Chodziłam za tym podkładem z pół roku dobre jak nie więcej :). Widziałam go jedynie w hebe, poczytałam opinie, pooglądałam swatche i stwierdziłam,że go chcę:) Nie jest tani..ale w hebe także mają promocje. W końcu udało mi się go kupić za 38 zł:) Brawo ja..podkładów trochę mam , ale jakiś chyba mi się skończył więc znalazłam usprawiedliwienie dla kolejnej buteleczki.
Podkład jest w eleganckiej buteleczce z złotymi elementami nalepka i dozownikiem. Wszystko na nim jest po angielsku , podkład jest "made in France" , a na stronie L'oreal polskiej nie ma nawet wzmianki o tej serii..Bo to jest seria , są jeszcze korektory , tusz, konturówka. Nie stoi to wszystko w jednej szafie L'oreal w hebe tylko oddzielnie. Cała ta seria Age Perfect .
Co do koloru to tego co chciałam akurat już nie było , a myślałam o Golden Beige 180- taki waniliowy czyli beż wpadający w żółte poddtony,natomiast został Creamy Beige czyli po prostu ładny beż bez żółtych podtonów , ale różowych też nie ma taki neutralny beżowy:) Wzięłam bo choć na dłoni widać było różnicę (mam dość opalone ) to ja nałożyłam trochę na twarz to już się ładnie wtopił.
Podkład jest gęsty nawet bardzo powiedziałabym. Na całą buzie ja potrzebuje ze 3-4 pompki. Nakładam go gąbeczką z Glam Shopu. Bardzo dobrze z nią współpracuje i szybko go można nałożyć pomimo jego gęstej konsystencji. Nie zastyga , można go stopniować i dołożyć więcej w razie potrzeby. Krycie nie nazwałabym pełnym. Dla mnie to krycie średnie . Jakiś większych niedoskonałości typu czerwone pryszczyki, strupki, trądzik itp. ten podkład nie przykryje idealnie. Bez korektora się nie obejdzie nie ma co się oszukiwać .
Za co ja go lubię? Bo lubię , nawet bardzo ...chyba najbardziej ostatnio z moich podkładów..:) A za to,że daje na moje buzi naprawdę rzeczywiście ładny efekt rozświetlonej, wygładzonej cery. Taki efekt blur i glow, który uzyskujemy na twarzy bez użycia bazy. Może nie jest ten podkład tak przepiękny w odbiorze jak Even Better Glow, Clinique , ale bardzo podobny i chyba lepiej kryje. Kosztuje też nawet w normalnej cenie o połowę mniej. Buzia wygląda na wypoczętą i taka właśnie jaśniejąca blaskiem.. Haha no tak, ale właśnie nie wsyztskim to może odpowiadać: Dlatego na pewno nie dla tłustych cer , obawiałabym sie tez go przy mieszanej . Moja jest dojrzała,po 40-tce w kierunku suchej i dla takich cer według mnie sie sprawdzi. Trzeba też wziąć pod uwagę jego krycie. Lubie go też za to ,że to jeden z niewielu podkładów , który w trakcie mojego dnia zapewnia mi naprawdę komfortowe uczucie nawilżonej cery. Nie znoszę jak w połowie dnia czuję lekkie swędzenie czy drapanie nawet , ściągniecie cery ..co mi się czasem zdarza przy podkładach pomimo kremu, bazy i bóg wie czego jeszcze..Nosi sie u mnie komfortowo..przyjemnie otula buzię jak dobry krem.
Co do trwałości uważam,że jest nieźle..U mnie najgorzej zawsze z czołem na środku tak miedzy brwiami się dzieje i on tez tam pod koniec dnia nie wygląda najlepiej, ale nikt tu nie mówił o podkładzie długotrwałym: )Nie tego sie od niego oczekuje i nie można mieć o to pretensji :)
A poza tym ja się czepiam bo oglądam sie z bardzo bliska w lusterku i sprawdzam, a z daleka prezentuje sie całkiem nieźle:)
Myślę, że warto go wypróbować tym bardziej ,że idą zimniejsze pory roku i on się myślę, jeszcze lepiej nada na zimniejsze dni niż na gorące , choć
ja i w takie dni go nosiłam:)
Szkoda,że ma tak mało recenzji. Może dlatego ,że nie jest reklamowany tak jak wszechobecny True match, ale dla mnie dla osób z cerą bardziej suchą jest Age Perfect o niebo lepszy .

Lepszy niż True Match - nie tylko dla dojrzałych cer!

Kupiłam ten podkład, bo było stoisko w drogerii, w którym można było się Nim pomalować. Wcześniej używałam True Match, ale ten jest o wiele lepszy, dłużej się trzyma i jest bardziej matowy. Nie mam dojrzałej cery, ale pomyślałam, że pewnie nie będzie odznaczał się na skórze. Dla mnie na pewno do wypróbowała przez dziewczyny, które lubią drogie podkłady typu Mac, bardzo podobny :)

Świetny

Kiedy podkład pojawił się na półce w Hebe od razu wpadł mi w oko. Rozświetlający, przeciwzmarszczkowy - pomyślałam, że to coś akurat dla mojej 35-letniej cery, która jest sucha, z rozszerzonymi naczynkami na policzkach, ale bez niedoskonałości. Lubię lekkie rozświetlające podklady, ale ciężko mnie zadowolić, większość albo wysusza mi skórę, albo za mało kryje zaczerwienienia, albo jest zbyt widoczna. Dlatego bojąc się zawodu, udało mi się zdobyc próbkę, która wystarczyła mi na dwa użycia. I zakochałam się w tym produkcie. Ponad tydzień temu zakupilam pełną wersję w Hebe (z tego co wiem jest dostepny tylko tam)w cenie regularnej za 64 zł. Cena nie mała, ale nie żałuję ani złotówki, gdyż to doskonały produkt. Nie wysusza, krycie ma średnie w kierunku pełnego, można je budować, ale z moimi policzkami radzi sobie doskonale juz jedna warstwa, co jest rzadkością przy nawilżających podkładach. Rzeczywiście daje efekt gładszej, rozświetlonej, idealnej cery, trzyma się caly dzień, nie wchodzi w zmarszczki. Co do właściwości przeciwzmarszczkowych, to sceptycznie podchodzę do takich obietnic, w każdym razie zbyt wcześnie żeby to stwierdzić. Z tego co zauważyłam jest bardzo wydajny, jedna pompka w zupełności wystarczyła na całą twarz przy aplikacji palcami. Mam najjasniejszy odcień Golden Ivory 130, ciepły jasny kolor w sam raz dla mnie, drobinek rozświetlających nie zauważyłam, myślę, że dla bardzo bladych dziewczyn moze byc za ciemny niestety. Dla mnie to długo poszukiwany ideał.