Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Szampon

Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Szampon

Pantene Pro-V Restoratives Program Odnowy to kosmetyki stworzone z myślą o włosach mocno uszkodzonych nieprawidłową stylizacją oraz poprzez czynniki środowiskowe. Nowa linia produktów pomaga naprawić dwuletnie zniszczenia włosów już w miesiąc.

Moj ukochany , jestem wsciekla , ze go wycofali

Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego tak wspanialy szampon zostal wycofany , jestem wsciekla z tego powodu . Szampon nie nalezal do tanich bo 13 zl za 250 ml , aloe byl wydajny , starczal na 2 tygodnie , gdzie wlosy mam bardzo dlugie i mylam co 2 dni . Szampon juz po pierwszym umyciu zadzialal na moje zniszczone wlosy . Zmiekczyl je , odzywil , poprostu go kochalam za jego dzialanie . Wlosy na dlugo zachowywaly swiezosc , nie obciazal ich , wlosy ladnie poddawaly sie stylizacji , nie puszyly sie , pieknie pachnialy . Co najwazniejsze reegenerowal wlosy , dzieki niemu nie mialam problemu z zniszczonymi wlosami . Oblecialam wszyskie sklepy wraz z mama i wykupilysmy wszytskie szampony jakie byly , moja mama tez byla jego milosniczka . Niestety juz ich nie ma . Ubolewam nad tym bardzo .

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[717983].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon dobry, ale na krótka metę...

Kiedyś uzywałam tylko szamponów z tej firmy.
Wydawał mi sie bardzo dobry.
Włosy po nim były gładkie, dobrze sie pienił, ładnie pachniały po nim włosy i nie widac było że sa zniszczone, tak jakby je odbudowywał.
Uzywałam go długi czas aż w końcu nie było tego efektu pieknych zdrowych włosów, wręcz przeciwnie...
Przesuszał je, po umyciu wyglądały jak siano.
Ten szampon jest dobry tylko przez krótki okres czasu jego uzywania.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[629528].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardo dobry

Bardzo fajny szampon. Dobrze się pieni, nie plącze, nie obciąża, włosy są po myciu jeszcze długo świeże. Są gładkie, miękkie, wydają się naprawdę odbudowane.

Ostatnio niestety nie mogłam go dostać w żadnej drogerii. Mam nadzieję, że Pantene przywróci Program Odnowy :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[623448].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - gradientowe kropki

Świetny szampon

Najlepszy szampon, jakiego dotąd używałam - świetnie się pieni, jest bardzo wydajny, moje włosy sa po nim gładkie i miękkie, włosy nie przetłuszczają się tak szybko, jak po innych szamponach ( normalnie muszę myć głowę co 2 dni, a w przypadku tego szamponu włosy są świeże 3-4 dni) - po prostu najlepszy szampon, jakiego dotąd używałam!
Niestety ze smutkiem stwierdziłam ostatnio w drogerii, że Pantene zmienił design opakowań, a ta linia zniknęła w ogóle. Mam nadzieję, że firma wróci do niej niebawem!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[594652].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, jednak jest jedno " ale " .

Plusy :
- piękny zapach
- dobrze oczyszczał
- skóra nie swędziała mnie po nim
- ogólnie uwielbiam tą firmę - wszystkie jej produkty mi do tej pory służyły, ale ten szampon...hmmm...sama nie wiem
- wydajny
- nie obciążał
- włosy miałam po nim błyszczące, miękkie
- z początku kondycja włosów się znacznie poprawiła
- miałam po nim włosy jak po wyjściu od fryzjera, pięknie się układały
Minusy :
- plątał włosy :/
- po dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że mi wysuszał włosy, a to już absurd, ponieważ kupiłam go, aby moje wówczas suche włosy zostały nawilżone

W związku z minusami ( mimo, iż lubiłam ten produkt ) nie wiem, czy go ponownie zakupię... ;) .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[584675].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon, który czyni cuda.

Lubię wypróbowywać nowe szampony i odżywki, szukając czegoś, co będzie kosmetykiem idealnym dla moich włosów. Bo najlepiej, żeby odżywiało, zmiękczało, dawało niesamowity połysk i rozprostowywało włosy. Posiadaczki włosów, które są sianowate i żyją własnym życiem, pewnie znają ten ból. Szamponu idealnego nie znalazłam, ale seria Pantene Restoratives jest najlepsza dla moich włosów.
Jedyny szampon, który bez odżywki nie plącze mi włosów. Czuję, że są nawilżone, ładnie rozdzielone, dobrze się je stylizuje. Wydajny, z ładnym zapachem. Kondycja włosów też jest dobra, bo przy codziennym suszeniu, dość częstym prostowaniu włosów, basenach, saunach i innych niesprzyjających warunkach, szampon daje radę - włosy nie są zniszczone, ani też rozdwojone.
Jedyne wady to minimalne obciążenie włosów oraz ostatnio ( o zgrozo!) słaba dostępność. Pantene zmienia opakowania swoich zwykłych produktów, mam nadzieję, że nie oznacza to, że seria Restoratives zniknie.

Używam tego produktu od: 3 lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 5 ( standardowe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582249].usefull || 0 }}% pomocna.

SZAMPON-CZARODZIEJ

Nie sądziłam, że istnieje szampon, który naprawdę znacząco wpłynie na moje suche, zniszczone i wiecznie napuszone włosy. Aż trafiłam na ten. Stosowany razem z odżywką do spłukiwania czyni cuda - moje włosy są miękkie i błyszczące, wyglądają naprawdę zdrowo i łatwiej nad nimi zapanować. Szampon ma jedną wadę - mam po nim łupież, ale w moim przypadku to nic dziwnego bo mam łupież po wielu szamponach. Wystarczy jednak co jakiś czas umyć samą skórę głowy szamponem przeciwłupieżowym i tego nie muszę wcale odstawiać. Dodatkowo zauważyłam, że jeśli bardzo dokładnie się go spłucze lub umyje się nim włosy omijając skórę głowy, to można uniknąć łupieżu. Ogólnie kocham już ten szampon mimo, że niedawno go kupiłam. Plus za zapach. Kolor jest interesujący ;p Na pewno nie porzucę tego szamponu, w końcu dobrze się czuję ze swoją fryzurą.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544498].usefull || 0 }}% pomocna.

ogólnie świetny

ogólnie dobry ale dostałam po nim łupieżu;/

bardzo dobrze regenerował i odżywiał moje włosy ,były miękkie ,gładkie i błyszczące ale niestety musiałam zmienić szampon na inny bo ten wywołał u mnie łupież

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544112].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny.

Lubię czesto zmieniać i wyprobywać nowe produkty do pielęgnacji włosów, co za tym idzie przetestowałam już tą serię i naprawdę jestem zachwycona. Producent bodajże zapewniał, że seria ta odnowi znieszczenia z dwóch lat w miesiąc i raczej nie kłamał. Moje włosy w ciągu dwóch lat były rozjaśniane, farbowane, prostowane, w skórcie mówiąc połamane, rozdwojone, suche, puszące się. Odżywka wraz z szamponem ujarzmiły moje włosy, które przestały się łamać i rozdwajać, zrobiły się miękkie, nawilżone, sypkie, błyszczące. Teraz testuję kosmetyki innej firmy, ale z pewnością powróce do Pantene Program Odnowy.

Używam tego produktu od: Ostatnio pół roku temu.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[495882].usefull || 0 }}% pomocna.

turbo nico

Myje włosy, jest niebieski i
ładnie pachnie - jak gumy turbo.

Ale co mi po tym, jak nie mogę rozczesać włosów, któe szybko obciąża i nawet nie udaje, że je naprawia?

Byle co z kiosku też tak potrafi, strata pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[478439].usefull || 0 }}% pomocna.