Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka bez spłukiwania `Nocna kuracja`

Odżywka bez spłukiwania "nocna kuracja" intensywnie działa podczas snu. Pantene Pro-V Restoratives Program Odnowy to kosmetyki stworzone z myślą o włosach mocno uszkodzonych nieprawidłową stylizacją oraz poprzez czynniki środowiskowe. Nowa linia produktów pomaga naprawić dwuletnie zniszczenia włosów już w miesiąc.

Doskonała

To była najlepsza odżywka w sprayu, jakiej używałam.

+ niebywale wydajna, a mam długie włosy i nie oszczędzałam tego płynu.

+ wygładzała włosy, i to nie po parunastu psiknięciach jak Dove, ale praktycznie od razu. Kiedy jej używałam, obywałam się bez prostowania włosów suszarką - były tak gładkie, dociążone ale nie przeciążone, miękkie w dotyku. Idealne.

+ nie oblepiała włosów silikonami jak produkty L\'Oreala, wysychała do zera, pozostawiając po sobie tylko miękkość włosów.

To był mój pierwszy produkt z Pantene, wcześniej bałam się tej firmy i miałam z nią złe skojarzenia. Dzięki temu sprayowi odkryłam, że marka oferuje naprawdę dobre kosmetyki do włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: miałam jedno opakowanie, szkoda, że już go nie produkują :(

super

Siegam po nia zawsze wtedy,kiedy moje wlosy sa wyjatkowo przesuszone. Stosowana na noc, nawilza wlosy, nie obciązajac ich, zapobiega rozdwajaniu koncowek.
Mam sentyment do tej calej serii Pantene Restoratives - szampon, odzywka i nocna kuracja ,gdyz naprawde pomogly mi z moimi przesuszonymi,kreconymi,rozjasnionymi wlosami. Wlosy przestaly sie lamac i sa w dobrej kondycji. Polecam!!

obojętna

Odżywka ta nie zaszkodzi ale rewolucji też nie zrobi.

Jest dla włosów jak woda, nie pomoże nawet w rozczesaniu kudłów. Balsam i maska to perełki a tu taki klops....

Szkoda kasy, szukam dalej...

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

na mnie nie działa

Używałam tę serię jak tylko pojawiła się na rynku w Polsce , miałam wówczas włosy zdrowe, nie rozjaśniane a tylko farbowane , długie z przesuszonymi końcówkami. Zużyłam co najmniej 3 buteleczki tego specyfiku i nie zauważyłam efektów jego stosowania. Już lepiej odzywia nałożony na kilka godzin Kallos mleczny lub z placentą wymieszany z jakimś olejem i proteinami z Mazideł.
Na dodatek ten spcyfik nie jest tani a skład ma przeciętny, szczerze mówiąc nie wiem co jest odzywczego w tym specyfiku. Dla mnioe do niczego.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 3

Mam włosy do pasa, które od ramion w dół są suche.
Po tej odżywce nabrały blasku, stały się bardziej sprężyste i odżywione. Przestały się łamać i rozdwajać.

Jak dla mnie świetne uzupełnienie pielęgnacji włosów.

Używam tego produktu od:1 roku

Dobra

Sceptycznie podchodze do takich cudeniek bez spłukiwania, ale tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie.Miałam dosc suche włosy (farbowane, uzywana lokówka i prostownica), matowe.Co wieczór opsikuje włosy przed snem i moge powiedziec, ze u mnie naprawde zadziałała bardzo dobrze.Włosy sa w znacznie lepszej kondycji, błyszczace.Cena przyzwoita.Polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

jedno wielkie NIC

Używałam sumiennie codziennie na noc ( nie wspominając już o słabej wydajnosci przy włosach do łopatek) przez niecały miesiąc. Efekty: żadne. No może po nałożeniu i wyczesaniu włosy są bardziej sprężyste i jakby wygładzone, ale nic poza tym. Na drugi dzień po umyciu włosów nie widać żadnej różnicy. Nie polecam. Szczególne że za tą cenę (panad 20zł) można kupić 2 zwykłe Waxy.

Dałabym zero

Tej odżywce dałabym zero *. Zacznę od tego, że włosy już od kilku lat koloryzyuję na bardzo jasny blond, nie rozjaśniam ich a jedynie koloryzuję, bo naturalne mam blond. Oczekiwałam po tej odżywce jakiegoś wzmocnienia kondycji aczkolwiek moje włosy są w bardzo dobrej kondycji. Chciałam usunąć z nich lekki efekt zmęczenia. Jednak ta odżywka dosyć, że sobie z tym nie poradziła, to jeszcze wysuszyła moje piękne pełe i lśniące jasne loki :/ a to niewybaczalne! Wystarczyło, że ją ostawiłam nałożyłam na nie moją maskę ceramidową i włosy żyły i nie były suche, jak po tym dziadostwie! Miała tylko dosyć przyjemny zapach bardzo owocowy i inny niż wszystkie produkty tej firmy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Znakomicie odżywia włosy

Zacznę od tego, że ta odżywka ma 150 ml pojemności i kosztuje między 15 - 20 zł.
Odżywka świetnie odżywia włosy bez ich obciążania. Włosy są zdrowsze, miększe, bardziej lśniące i łatwiej je rozczesac.
Produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

matowo-szorstkie

Odżywka stosowana na noc w ogóle nie zmieniła stanu moich przesuszonych włosów. Stosowałam ją na noc- przed umyciem włosów. Jeśli spróbowałabym ich nie umyć- miałabym na głowie matowy kołtun. Nawilżenia nie zauważyłam żadnego- nawet nie było poprawy w rozczesywaniu. Znacznie lepsze efekty uzyskiwałam zostawiając na włosach odżywkę - do spłukiwania- mam na myśli klasyczną- niż to "cudo" do stosowania na noc. Oprócz tego- żenująco niska wydajność. Nie polecam- na moje włosy nie podziałało w żaden sposób. .Dodam tylko, ze ma włosy długie, rozjaśniane i wymagające. Używam tego produktu od:2-3 tyg

Zacznę od tego, że nie lubie produktów Pantene Pro-V. Widzę, że nie jestem jedyna :). Mam długie włosy i niestety ząb czasu odcisnął się szczególnie na ich końcach. W dodatku jakieś 2 lata temu miałam nietrafione pasemka robione rozjaśniaczem przez fryzjerkę. Oba czynniki spowodowały, że moje włosy nie były w doskonałej kondycji. Myślałam nawet o ich skróceniu, bo na rozjaśnionych pasmach ( przykrytych brązową farbą) zaczęły mi się robić kołtuny. Nic nie pomagało. Zachęcona reklamą postanowiłam spróbować tej odżywki. Nie wiem co oni do niej włożyli (pewnie masę jakiś sylikonów i innych świńst) ale pomogła. Nie musiałam skracać włosów. Obecnie stosuję ją nieregularnie. Zdecydowanie mi pomogła. Chciałabym jeszcze dodać, że powinno się dać jej trochę czasu na działanie ( najlepiej noc). Jedynym minusem jest to, że strasznie skleja włosy po użyciu, więc używam jej tylko na noc przed myciem głowy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Świetna!

niezbyt lubię te firmę, ale ta odżywka mnie przyjemnie zaskoczyła, farbuje włosy od wielu lat, suszę suszarką, więc super to one nie są;), ta odżywka zdecydowanie poprawiła kondycję moich włosów, nie wiem czy w miesiąc naprawiła skutki wieloletniej interwencji jak pisze producent, w takie cuda raczej nie wierze, ale mniej wypadają jak czeszę, po myciu prawie nie ma w wanie włosów, jest naprawdę dobrze, nie dam maksymalnej oceny gdyż nie ma idealnych kosmetyków, przynajmniej ja nie wierzę w takie:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy