Lovely, Błyszczyk do oczu

Lovely, Błyszczyk do oczu

Rozświetlający błyszczyk z drobinkami refleksów został zamknięty w poręcznym, okrągłym opakowaniu. Daje transparentny, delikatny a jednocześnie pięknie błyszczący efekt. Producent zaleca, aby używać go do wykończenia makijażu oczu. Dostępny w kilku atrakcyjnych kolorach m.in. różowym, ciemnoniebieskim, jasnoniebieskim (srebrnym), złotym.

Cena: ok. 6zł / 3gr

pomyłka

Stosowałam ten błyszczyk zgodnie z zaleceniem producenta, do wykończenia makijażu. Nie sprawdził się on kompletnie, jeśli chodzi o efekt końcowy. Rozmazał dotychczasowy makijaż, mimo, że rozprowadziłam go bardzo delikatnie. Musiałam robić demakijaż i zaczynać od nowa. Nie polecam;

Błyszczyk klei się do powiek; ma nieprzyjemną konsystencję, która zbiera się w załamaniach powieki i rozmazuje resztę makijażu; Nie nadaję się, by go nakładać ani na bazę, ani na gotowe cienie; Być może sprawdziłby się bez niczego, ale ja nie będę już tego "kleju" nakładać na powiekę; W dodatku mam wrażenie, że błyszczy się dosyć tandetnie, a oczy wyglądają na brudne; Wyrzuciłam go do kosza;

Używam tego produktu od: kilku misięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

moglo byc o wiele gorzej!

Kupilam ten kosmetyk jakis dluzszy czas temu, skuszona zlocistym kolorem, ktory wcale niezle pasowal do mojego owczesnego koloru wlosow.

Konsystencja tlustawo-glutowata, uczucie na powiece wilgotne, ale nie nieprzyjemne.
Nie probowalam uzyc tego blyszczyka na cien, przypuszczam, ze przy dosc gestej konsystencji doprowadziloby to do tragicznego konca calego makijazu.
Solo na powiece jest delikatny, lekko rozswietla, uzywalam go do codziennego makijazu zamiast cienia.
Blakl w ciagu dnia, ale nie na tyle, zeby po poludniu byl juz niewidoczny.

Aktualnie nie potrzebuje blyszczyka do powiek, ale jezeli poczuje powiew blyszczykowej weny w drogerii, kupie go znowu.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: polowka

Porażka na całej linii

Jest to jeden z najgorszych produktów, jakich kiedykolwiek używałam.
Cień był niezwykle ciężki, bardzo sklejał powieki, dawał poczucie dyskomfortu. Cały czas się go czuło na skórze.
Produkt szybko się wałkował, rozmazywał, zbierał w załamaniu powieki.
Brokat po krótkim czasie zamiast na powiekach, był na całej twarzy.
Nie polecam.

Wibo na wiosnę 2015

beznadzieja brak mi słów

Kupiłam srebrny na sylwestra jako baza pod sypki cień z dużych srebrnych drobinek żeby uzyskać efekt świecącego brokatu na całych powiekach.

Nie sprawdził się w tej roli ani w żadnej innej wywaliłam 1 dnia Nowego Roku.

-Skleja powieki
-odkłada się w zgięciu powiek i wygląda koszmarnie
-nie mm pojęcia czym go nakładać chyba tylko palcem

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu przez 2 dni
Ilość zużytych opakowań: odcisk palca

Tragiczny sklejacz

Jestem zdania, że często coś, co jest tanie, nie znaczy, że jest gorsze.
Jednak w tym przypadku nie może byś inaczej niż po prostu SŁABY produkt.
Nałożony na oczy, nawet na bazę - wałkuje się, zostaje w załamaniu powieki, klei się jak 100 diabłów.

Do tego górne rzęsy odbijają na niej swój tusz i już w ogóle można się pobawić w clowna.

Odradzam!

Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

rozswietlacz na policzki

Na oczy??? o Kurde nie wiedzialam :D
Kupilam go bo na rece wspaniale sie mienil na zloty kolor :) uwielbiam wklepywac go w policzki nad roz dla uzyskania efektu mokrej rozswietlonej skory!!! bez takiego plaskiego matu. Efekt jest niesamowity! Nie raz spotkalam sie z takim sludzeniem optycznym ze ten blask dziewczyny mylily z brakiem podkladu na mojej twarzy oczywiscie na mega plus! Nawet jak wyschnie pozostaje taka super delikatna poswiata bez drobin i zbednych brokatow kooocham i bede uzywac az nie wysofaja ;) odejmuje jedna star za to ze kosmetyk do oczu a nie policzkow

Używam tego produktu od: pol roku

nie nie nie

ten cień roluje się zaraz po nałożeniu. Bardzo źle się nakłada na powiekę, w ogóle nie przywiera do powieki.Bardzo dawno już tak kiepskiego cienia nie używałam szkoda wyrzuconych pieniędzy w błoto.nie polecam i w ogóle lepiej byłoby ten produkt wycofać

Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca małe

kiepski produkt

Kupiłam go w tamtym roku z myślą o studniówce. Wybrałam srebrny, bo mój makijaż miał być srebrno-czarny... Jeśli dobrze pamiętam to użyłam go tylko pod brwi i to delikatnie. Dołączam się do tych negatywnych opinii... Trudno mu się zgrać z cieniami do oczu... Nakładałam pod to się zbierał w "załamaniach" a gdy nakładałam na to cię się rozmazywał... Jeszcze go mam ale nie używam go...

Używam tego produktu od: Roku

Fajny, ale nie na oku:(

Kupiłam, bo w opakowaniu wygladaja bosko. Mam srebrny i złoty i walają się w kuferku. Srebrny nieuzywany a zloty uzyłam kilka razy latem zeszłego roku i...
-skleja powieke
-uwidacznia zmarszczki i to u 21 latki:/
- śmierdzi
- ma dziwną strukture na oku,nie idzie rózwnomiernie rozprowadzic...

plusy chyba tylko to ze sie fajnie błyszczy i cena..

ale ogólnie, tragedia jakaś.

Aha ale powiem wam, że podkusiło mnie żeby ciut tego złotego uzyc na ustach, tak do opalenizny i...sprawdził się znakomicie o dziwo, złoty wiec na bank zużyje latem na usta, super po nim wygladaja, ale srebrny, no cóz, musze go wywalic.

Strata pieniędzy

Plusy:

-brak!

Minusy:

-nieporęczne opakowanie
-trudna aplikacja
-ledwo widoczny na oczach
-zwija się na powiece
-źle się rozprowadza
-nietrwały
Używam tego produktu od: męczyłam go ze 2 miesiące

Beznadziejny

Jestem rozczarowana tym kosmetykiem. Zaraz po nałożeniu wygląda ładnie, jednak po paru minutach rozmazuje się, "topi" się na oczach. Jest bardzo nietrwały.Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od:1 m-ca

masakra kosmetyczna

Właściwie nie wiem co mnie podkusiło, żeby to kupić, bo w ogóle nie używam takich rzeczy. Plusów ten błyszczyk nie ma, więc skupię się na minusach:

Nie wiem dlaczego jakaś zatwardziała użytkowniczka tego czegoś stwierdziła, że nadaje się to idealnie do kącików oczu i tego miejsca tuż pod brwią. Ja używałam tego nawet jako błyszczyka do ust i różu do policzków. Do niczego się nie nadaje, a to dlatego, że:

- jest tłuste i to bardzo. Początkowo wygląda nawet nieźle, ale już po 5 minutach na twarzy zostaje po prostu smuga wazeliny, tłusta i bez koloru;
- zbiera się w załamaniach powieki;
- w ogóle się nie trzyma;
- po jakimś czasie używania, po otworzeniu i próbie nałożenia, okazało się, że błyszczyk przykleił mi się do palca i po prostu wypadł z opakowania.

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: jedno i o jedno za dużo.