Naturals, Chestnut & Sage, Colour Enhancing Shampoo for Brunette Hair (Szampon ożywiający ciemny kolor włosów `Kasztan i szałwia`)

Szampon ożywiający kolor dla brunetek. Chroni, regeneruje i wzmacnia naturalny kolor włosów, przywracając im naturalny blask i siłę.
Cena w promocji może być o połowę niższa.

Cena: 8,90zł / 200ml

tylko myje włosy

Właściwie wszystko zostało już powiedziane...

+myje włosy ;)
+ma przyjemny zapach
+cena

ale...

-niewygodne opakowanie (trudno coś wylać)
-słabo się pieni
-nie widać żadnego efektu dla koloru
-wysusza i plącze włosy

Używam tego produktu od:_
Ilość zużytych opakowań:1...albo 2. Już nie pamiętam :P

nie polecam !

szampon praktycznie wogole sie nie pieni, trudny w rozprowadzaniu, nie nadaje włosom blasku, nie chroni koloru, nie przyciemnia ich...

jedyny plus za ciekawy zapach szamponu

"naturalne" okropieństwo

Zastanawiam się co Avon ciśnie do szamponów, włosy zachowują się po ich umyciu tak jakby miały styczność z szarym mydłem.

Plącze strasznie włosy, robi jakby siano, wcale nie pogłębia koloru. Zapach jakby chemiczny- niewiadomo nawet co niby miałby zapach przypominać.

Skończył jako środek piorący,Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:na głowę uzyłam kilka razy az włosy zastrajkowały wielkim kołtunem

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

nie

nic nie przyciemnia, użyłam go kilka razy a potem zrobił mi się taki łupież że nie umiałam doprowadzić mojej skóry do porządku. Potem mama umyła nim włosy, również atak łupieżu. Resztę zużyłam do prania,tam spisał się w miarę dobrze.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań: aż 1

Taki sobie

Szampon przeznaczony jest do ciemnych włosów(takie posiadam:D). Kupiłam go z czystej ciekawości. Zapach ,tak jak już wspominały inne recenzentki, przypomina męski kosmetyk. Jest mało wydajny. Nadaje trochę blasku włosom. Dawno nie widziałam go w katalogu, więc chyba go wycofali.

Używam tego produktu od:roku?

zwykły przeciętniak

u nas w łazience zawsze stoją z 2 szampony (zwykle z Avoinu lub oriflamu) które pełnią rolę takich ogólnorodzinnych i uniwersalnych szamponów. ja zwykle kupuję oddzielnie dla siebie szampon i odżywkę ale od czasu do czasu używam i tych.
Szampon ten nie wywołał na mnie żadnego wrażenia ani pozytywnego ani negatywnego. Oczyścił włosy , przetłuściły się one w normie, Jest bardzo delikatny dla skóry głowy.jest dość płynny-wodnisty ale piana tworzy się dość dobrze.
Co do wpływu na kolor to się nie wypowiem bo akurat mam pofarbowane na średni brąz włosy. Nic nie zauważyłam.
Mało wydajny (z powodu konsystencji).

Używam tego produktu od:stoi w łazience od dawna
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Nawet nawet...

Używałam go nie bardzo często, ale kiedy używałąm zauważyłam naprawdę, że od niego włosy mają bardziej błyszczący kolor i to po pierwszym myciu. Zapach właśnie dla mnie nie był bardzo przyjemny, trochę podobny na męskie perfumy, ale dość przyjemny. Ogólnie jestem z tego szamponu zadowolona. Nie daje mu 4 gwiazdek, bo tyle nie zasługuje, ale zasługuje trochę więcej niż 3, to napiszę tu, że wart jest 3,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilka razy

Boląca głowa

Szampon ma bardzo intensywny wręcz leczniczy zapach niestety jak dla mnie przyprawiający o ból głowy. Kasztan pachnie tu nieco jak męski kosmetyk także na włosach, co do ożywienia koloru włosów to nie zauważyłam. Jest mało wydajny jak zresztą wszystkie z serii Avon Naturals Herbalcare tzn prawie się nie pienią i trzeba naprawdę dużo go użyć dla użyć aby się spienił.
Zdarza mi się jednak używać czasami szamponów z tej serii bo mają bardzo przyjemne zapachy, ten niestety nie był przyjemny, oddałam wręcz opakowanie bo zwyczajnie bolała mnie od niego głowa. Wydaje mi się, że już go wycofano, i słusznie.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół opakowania

Swietny szampon

Szampon swietnie pachnie jest wydajny -kupilam go w promocji za 4.90 -bardzo tanio.Niestety nie ma go w regularnej sprzedazy-ale jak bedzie to kupie na zapas.
NAdaje wlosom zlote refleksy-sa blyszczace miekkie i super pachna.Polecam.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania