L'Oreal Paris, Air Wear (Podkład)

L'Oreal Paris, Air Wear (Podkład)

Gładki - "aksamitny", dobrze się rozsmarowuje, nie spływa, dość dobrze matuje choć nie jest podkładem typowo matującym - dzięki temu jest lekki i mniej widoczny na twarzy.

Skład: aqua/water, cyclopentasiloxane, glycerin, isododecane, nylon-12, propylene glycol, cetyl dimethicone copolyol, polymethylsilsesquioxane, ethylhexyl methoxycinnamate, phenoxyethanol, magnesium sulfate, diphenyl dimethicone, parfum/frangance, polyglyceryl-3 diisostearate, acrylates copolymer, acetylated glycol stearate, dimethicone copolyol, disodium stearoyl glutamate, methylparaben, hydroxypropyl guar, butylparaben, tristearin, aluminium hydroxide [+/- may contain: CI 77891/titanium dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491/iron oxides]. (F.I.L. B5171/1)

Cena: 45-50 zł

Fajny był

Niestety został wycofany ale bardzo fajny był, przede wszystkim pamiętam że ukoił moją skórę która była w dość poważnych tarapatach, ładnie się rozprowadzał, był bardzo lekki pomimo dość dobrego krycia. Po nałożeniu nie było potrzeby używania dodatkowo pudru gdyż taki efekt uzyskiwało się samym podkładem. Szkoda że już go nie ma bo był jednym z lepszych podkładów jakie używałam. Dodam że najjaśniejszy odcień był dla mnie idealny a przyznam że znalezienie odpowiedniego koloru , nie za ciemnego jest nie lada wyzwaniem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 5 lat temu

kolejny świetny wycofany podkł

Po Teint idole to kolejny podklad, ktory bardzo lubilam i ktory zostal wycofany. Air wear byl lekko matujacy, trwaly, kryjacy z ladna gama kolorów. Co z nim bylo nie tak wedlug producentow, ze zamienili go na beznadziejny infallible?

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:kilka

KWC

To był mój ulubiony podkład :( LEciutki, trochę transparenty, dający delikatny, naturalny efekt. Miałam najjaśniejszy odcień. Bardzo mi pasował. Makijaż na wiele godzin pozostawał nienaganny.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: trzy

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Bardzo okay

Nie wiem czy w ogóle go jeszcze produkują, mam nadzieje ze tak bo to naprawde świetny podkład. Delikatny i lekki jak pianka, bardzo dobrze się rozprowadza, wnika w skórę niczym jej druga - naturalna - powłoczka. Idealnie się wtapia, a co dla mnie bardzo istotne - oprócz tego ma świetne właściwości kryjaco- matujące. Producent zapewnia ze nosząc go, skóra oddycha, może rzeczywiście tak jest, bo rzeczywiście nie zapycha porów, nie tworzy zaskórników ani innych tego typu dziadostw. Bardzo przyjemny w aplikacji, w miare wytrzymały, w ciągu dnia wymaga jednej poprawki.
Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2005

Dobry ale już nie dostępny:(

Podkład bardzo dobry ale niestety nie dostępny w sklepach ;(
Podład ładnie kryje, matuje, wyglada na twarzy, nie robi smug.

Jedna wada - nie dostępny w sklepach :(

Moj KWC !!!

Używam tego produktu od od dawna

i tak i nie

Dosyc dobrze kryjący podkład, choć muszę zaznaczyć, że nie mam zbyt wiele do ukrycia. Przyjemnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Nie zmienia koloru na twarzy, niestety nie jest tak trwały jak obiecuje producent, matuje też na niezbyt długo. Moja mama twierdzi, że zagłębia się w zmarszczki na twarzy, waży się w tych miejscach i powoduje ich podkreślenie. I cos w tym jest - przyglądałam się i faktycznie ma rację. Mam go od zeszłego roku, odcień 22 i niby jest to dla mnie najbardziej odpowiedni, ale nadaje twarzy jakis taki ziemisty kolor. Dlatego dosyć rzadko go używam.

Swietny!Polecam!

nic ciekawego

Podklad ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza. Niestety buzia sie szybko swieci i tworzy tluska powloke. Kompletnie nie nadaje sie dla nawet minimalnie tlustych cer.

Dla mnie super

Kupiłam go zachęcona komentarzami na wizażu i nie zawiodłam się. Mam cerę bardzo tłustą, a podkład max factora, którego ostatnio używałam strasznie ważył się na skórze. Minusem podkładu jest to, że dość trudno się rozsmarowuje na skórze, ale nie jest tłusty i długo się trzyma. Dla porównania: w ciągu dnia pracy musiałam się do tej pory pudrować średnio co godzinę, żeby się nie "świecić". Teraz robię to dwa, trzy razy dziennie, a pod koniec dnia twarz nie wygląda jak maska. Zdecydowanie polecam. Jesli nie dostaniecie go w sklepie, jest dostępny na aukcjach internetowych

fajniutki

Delikatny, srednio kryjacy. Skora po nim jest mila w dotyku. Nie tworzy maski, ladnie stapia sie ze skora. Jestem posiadaczka tlustej cery, wiec nie matowi jej w ogole, ale to nie jest zbytnio jego zadanie. Jedynym minusem jest fakt, ze utrzymuje sie na skorze ok 4 h. Jak dla mnie to zbyt malo. Mozliwe ze winna tu jest akurat tlusta skora.. nie wiem. Poza tym podklad jest wydajny :)

dobry

Mój ulubiony podkład z średniej półki. Pamiętam co prawda, że kolory nie bardzo mi odpowiadały (trzeba było mieszać dwa odcienie), ale dobrze krył, nieźle się trzymał, nie robił tapety, zapach niedrażniący ani nie nachalny, nie wysuszał, mat też ok, naturalny – bardzo fajny podkład. Jeśli kiedyś by mi finanse nie pozwalały na więcej, na pewno wrócę właśnie do niego.
P.S. O rany, co ja czytam? Wycofano go? Cóż począć, taka dziwna to polityka firm kosmetycznych wycofywać dobre i dobrze się sprzedające produkty. W takim razie muszę dbać o to, by mi finanse dopisywały ;-)

Przyzwoity

Ciagle zmieniam zdanie na jego temat. Ostatecznie doszlam do wniosku, ze jest 'przyzwoity', cena przyzwoita, przyzwoicie kryje, przyzwoicie matuje, w miare naturalne kolory... przy mojej mieszanej cerze sprawdza sie calkiem niezle. Nie czuje maski na twarzy, dobrze sie rozprowadza, moglby lepiej kryc, bo niestety nie wszystkie niedoskonalosci zakrywa (ale przez to twarz wyglada naturalniej).